Lekarze Chirurg ortopeda Kalisz

lek. med. Tomasz Doroczyński

Gabinet Ortopedyczny
Majkowska 13a
Kalisz

Trafiłem do doktora Doroczyńskiego z polecenia sąsiadki , która była operowana przez doktora i której pomógł na drętwienie palców reki. Tez zdecydowałem się na operacje ciesni nadgarstka w szpitalu na Rogatce. Po operacji bol nie budzi w nocy i reka jest sprawna.Dziękuje doktorowi Doroczyńskiemu za szybki termin operacji.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jacek Biernacki

Szpital Zespolony Perzyny
62-800 Kalisz

Lekarz rewelacja. Bez zbędnych formalności, rzeczowo, profesjonalnie, z empatią i dokładnym wyjaśnieniem problemu oraz decyzją jak ten problem rozwiązać w możliwie najkrótszym czasie. Byłem na wizycie i zabiegu w Poliklinice na Kwiatowej. Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Andrzej Hajdukiewicz

62-800 Kalisz

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Profesjonalne,życiowe podejście w którym priorytetem jest pacjent. Wszystko na wysokim poziomie życzliwy uśmiechnięty na co dzień. Nigdy nie spotkałam się z tak sympatycznym i fachowym podejściem do pacjenta. Jeśli ktoś szuka znakomitego chirurga serdecznie polecam. Takich jak Pan dr.Hajdukiewicz potrzeba więcej.
Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

lek. med. Marcin Lisiecki

62-800 Kalisz

Bardzo uprzejmy i pomocny lekarz. Jako pacjentka, która kilka razy była operowana na oddziale, na którym pracuje pan chirurg, miałam z nim styczność bardzo często. Także na wizytach w poradni szpitalnej. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy. Bardzo dziękuję za opiekę.
Opinia dodana przez: Anna M.

lekarz Stefan Pielok

Ortopeda, Chirurg ogólny

Wał Staromiejski 5
62-800 Kalisz

Dziękuję Panie Doktorze. Tak jak wcześniej ktoś napisał " lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem" Leokadia z Poznania
Opinia dodana przez: Leokadia

lekarz Krzysztof Drewnicki

Lipowa 33
Kalisz

Najlepszy Lekarz, u jakiego byłam - trafna diagnoza, świetnie dobrane leki, a przede wszystkim ludzkie podejście. Pan Doktor jest bardzo kompetentny, uprzejmy, kulturalny, a do tego poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje pacjent - dokładnie słucha i radzi. Gdyby każdy lekarz taki był, to żyłoby się lepiej. Takie podejście do ludzi do dar. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Milena

Jarosław Kasperczak

Chirurg naczyniowy

Kalisz

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Poświęca czas każdemu pacjentowi. Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie.

lekarz Konrad Błaszczyk

Aleja Wolności 17 A/4-5
62-800 Kalisz

Bardzo dobry specjalista.Polecono mi go i sie nie zawiodłem.Zauważyłem że inni lekarze liczą sie z jego opiniami a to chyba najlepsza rekomendacja.Polecam!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Paweł Nowicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

NZOZ Magdomed Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna
Bolesława Pobożnego 20
62-800 Kalisz

Bardzo polecam tego Specjalistę. Złamałem kość łódeczkowatą i początkowo pierwszy ortopeda do którego trafiłem podjął niesłuszną decyzję o leczeniu zachowawczym mimo, że złamanie było wieloodłamowe (a było to już widoczne od początku w rtg). Drugi był jeszcze gorszy bo do kontrolnego rtg zdjął prawidłowo założony gips a założył mi nowy, który nie spełniał swojej funkcji. Na szczęście znalazłem Pana Dr Nowickiego, który przekonał mnie do zabiegu operacyjnego i z perspektywy ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Marek Kintzi

62-800 Kalisz

Widzę, stare dobre opinie.. Niestety, obecnie tego nie można napisać o doktorze. 3-krotnie byłam zapewniania, że zabieg się odbędzie - proszę przyjechać, w momencie dotarcia na izbę przyjęć doktor Kintzi prosił do gabinetu i informował, że zabieg się nie odbędzie ( wiadomo jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o..) To przykre, że dla doktora na pierwszym miejscu nie jest zdrowie pacjenta. Jeśli byłaby możliwość w ocenach nie dałabym ...

Jakub Madejczyk

Kalisz

serdecznie polecam, pogodny, uśmiechnięty i pewny siebie lekarz wzbudził moje zaufanie i się nie zawiodłam !! Pełen profesjonalizm

lek. dent. Barbara Drobniewska - Nowicka

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4
62-800 Kalisz

Świetne podejście, profesjonalizm. Lekarz z powołania. Ceny adekwatne. Bardzo uprzejma. Polecam z czystym sumieniem.

dr n. med. Ireneusz Urbaniak

Oddział Gastroenterologii Jednodniowej "MEDYK" Kalisz
Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Najprzyjemniejszy ortopeda jakiego spotkałam. Lekarz na którym można polegać, który wesprze i dokładnie wyjasni z kad dane dolegliwości. Ortopeda na złoty medal nigdy nie odmawia wizyty w wręcz przyjmie w trudnej sytuacji jako dodatkowego Pacjenta. Wielu specjalistów zwłaszcza z Turku powinno brać z niego przykład!
Opinia dodana przez: Milena z Turku

lekarz Marek Szponder

62-800 Kalisz

Nie polecam . Lekarz nie miły i nie kompetentny . Wizyta prywatna , dostarczyłem rezonans kolana bez opisu , ale lekarz, z niezadowoleniem i złością ''I co ja mam zrobić bez opisu , nie jestem radiologiem żeby czytać rezonans magnetyczny z płyty CD , poza tym widzi Pan jaki mam sprzęt(stary laptop). Lekarz łaskawie jednak otworzył płytę , ale kazał donieść opis do sekretariatu i powiedział , że sam do ...

lekarz Bogusław Bartosz

Traumatolog, Ortopeda

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

Bardzo miły i sympatyczny lekarz leczę się u niego od 2012 roku na zwyrodnienia stawów barkowych i bardzo mi pomógł zawsze wysłucha i wytłumaczy .Polecam

lekarz Maciej Jakubek

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Kopetencja 100% Gidny polecenia 100% Kompleksowosc podejscia100% Uprzejmosc 1000% Piswiecony czas 100% Zaufanie 1000%
Opinia dodana przez: Katarzyna Kowalska

lekarz Tomasz Huk

Chirurg dziecięcy

Poznańska 46 lok. 43
62-800 Kalisz

Sam dobrze nie umie odczytać zdjęcia rtg a podważa opis przysłany z Poznania bąć z Warszawy jak odbywa się to w soboty i niedziele
Opinia dodana przez: JERZY

Maciej Kulesza

Chirurg stomatolog

kalisz nieaktualny,błędny nr tel.
Pleszew
63-300 Kalisz

Po dwóch wizytach wnioski: 1. Możliwe, że zna się na rzeczy. 2. Okropnie niechlujny wygląd. Wspomnę tylko np. intensywny zapach papierosów z jego dłoni. Rękawice wyglądają jak wielokrotnego użytku. 3. MISTRZ nagabywania i nachalności. Niby długo tłumaczy co i jak, ale można się zorientować, że całe to "uczenie jak myć zęby" itd. oraz umawianie się na czyszczenie kamienia, wymyślanie kolejnych procedur ma na celu przede wszystkim jego zarobek. I coś ...
Opinia dodana przez: Bart

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Michalski

Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny
ul. Polna
62-800 Kalisz

osobiscie polecam tego pana, baaardzo a to bardzo uprzejmy. OGÓLNIE TO Życzliwy i kompetentny lekarz, bardzo cierpliwy i dokładny. JESZCZE RAZ ! POLECAM. Lekarz operował mnie , wykazał się kompetencją, fachowością i życzliwym podejściem do pacjentów. Dodam jeszcze, że ma ogromne doświadczenie, Jeśli komuś mam polecać lekarza odtopede-taumatologa z kalisza to zdecydowanie doktora Michalskiego !Pan doktor podchodzi do sprawy pacjenta poważnie, nawet jeśli problem jest "błachy". Bardzo życzliwy, spokojny i ...

lekarz Rafał Malczewski

62-800 Kalisz

Zgodnie z przepisami Kodeksu Etyki Lekarskiej najważniejszym zadaniem lekarza jest troska o zdrowie pacjenta - ten lekarz mając przed sobą pacjenta proszącego o pomoc odmawia. Pan doktor dyżurując na kaliskim SORze nie wykazał odrobiny chęci pomocy mojej mamie, która w związku z upadkiem oraz pogorszeniem stanu - nieustępującym bólem oraz coraz większymi kłopotami z oddychaniem zgłosiła się po pomoc. Poczekalnia pusta...Pan doktor nawet nie spojrzał tylko szyderczym tonem i lekceważąco ...
Opinia dodana przez: Katarzyna