Chirurg Ortopeda Kalisz

lekarz Stefan Pielok

Chirurg ogólny, Ortopeda

Wał Staromiejski 5
62-800 Kalisz

Dziękuję Panie Doktorze. Tak jak wcześniej ktoś napisał " lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem" Leokadia z Poznania

Opinia dodana przez: Leokadia

lekarz Paweł Nowicki

Chirurg ogólny, Ortopeda

Zakład Rehabilitacji "MAGDOMED"
Bolesława Pobożnego 20
62-800 Kalisz

Bardzo polecam tego Specjalistę. Złamałem kość łódeczkowatą i początkowo pierwszy ortopeda do którego trafiłem podjął niesłuszną decyzję o leczeniu zachowawczym mimo, że złamanie było wieloodłamowe (a było to już widoczne od początku w rtg). Drugi był jeszcze gorszy bo do kontrolnego rtg zdjął prawidłowo założony gips a założył mi nowy, który nie spełniał swojej funkcji. Na szczęście znalazłem Pana Dr Nowickiego, który przekonał mnie do zabiegu operacyjnego i z perspektywy czasu wiem że była to jedyna słuszna decyzja. Doskonały operator, przyjemny człowiek w kontakcie i pozostawiający przestrzeń dla pacjenta aby to on podjął ostateczną decyzję o sposobie leczenia. Wszystkim, którzy mają jakiś problem z ręką polecam wizytę u Pana Doktora i na pewno jeśli trzeba warto wydać pieniądze na zabieg u tego specjalisty bo zdrowie ma się tylko jedno. I jeszcze jedno - Pan Doktor współpracuje z profesjonalną rehabilitantką, która w dużym stopniu pomogła mi wrócić do pełne sprawności po długim unieruchomieniu w opatrunku gipsowym. Kompleksowa, profesjonalna pomoc.

Opinia dodana przez: Zbigniew

Kalisz

super wspaniały lekarz, uwazam iz nie istotne wiecej komentarza , oddany lekarz dla pacjenta

Przychodnia Medicus Filia w Kaliszu
Górnośląska 37a
62-800 Kalisz

totalny brak zainteresowania pacjentem, zła diagnoza, ograniczenie badania do przeczytania notki pogotowia, chamstwo i wywyższanie się podczas rozmowy z pacjentem, nie polecam najgorszemu wrogowi