Lekarze Chirurg ortopeda Kędzierzyn-Koźle

{'id': 27457, 'name': u'K\u0119dzierzyn-Ko\u017ale'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Tomasz Podgórski

lekarz Tomasz Podgórski

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny polecenia duża wiedza i podejście do pacjenta az milo isc na wizytę oby więcej takich lekarzy

lekarz Jurij Babkin

Traumatolog, Ortopeda

Solutaris
Gazowa 2B
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny polecenia, kompetentny, mający czas dla pacjenta, miedzy zabiegami znalazł czas by rozwiać wszelkie moje wątpliwości,szczegółowo tłumaczy, jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza, oby więcej było takich lekarzy z takim podejściem. Pozdrawiam Edyta
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Paweł Wawrzyczek

"Centrum Rehabilitacji i Kardiologii Solutaris" Prokopczuk Spółka Jawna
ulica Gazowa 2B
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Popieram wszystkie wcześniejsze opinie. Jest to lekarz, który dąży do szybkiego wyjaśnienia przyczyny dolegliwości. W moim przypadku jego decyzje były trafne, co oznacza skuteczne pozbycie się dolegliwości. Nabrałam do Doktora pełnego zaufania dlatego polecam Go każdemu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Zbigniew Mocek

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Ma bardzo profesjonalne podejście. Pokazuje i objaśnia wiele możliwości rozwiązania problemu, mając na względzie przede wszystkim dobro pacjenta. POLECAM !
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Dariusz Olszański

Chirurg stomatolog

Stolarska 6c/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

W końcu trafiłam na stomatologa z podejściem do pacjenta, do tego najlepszy chirurg, dokładnie tłumaczył co będzie robić.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Mariusz Lipka

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Ignacego Łukasiewicza 23
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Swietny chirurg 😊Reszta moze sie od niego tylko uczyc.Polecam Z calego serca I Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 27457, 'name': u'K\u0119dzierzyn-Ko\u017ale'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital Zespolony
Franklina Delano Roosevelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.

dr n. med. Rafał Ulczok

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Viamed
Łukaszewicza 23
Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały człowiek i lekarz. Dziękuję za profesjonalizm, wsparcie, pomoc, i zaangażowanie w ciężkiej chorobie męża.
Opinia dodana przez: Genowefa

lekarz Marek Rak

Klinika Nova
Kłosowa 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Wysokiej klasy specjalista. Spokojnie i przystępnie tłumaczy sposób leczenia. Bardzo uprzejmy. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Grzegorz Kacprzak

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Roosevelta 2
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Mariusz Sadowski

Chirurg ogólny, Urolog

Helimed Diagnostic Imaging Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa NZOZ HELIMED Centrum Urologii
ulica Cicha 5
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały specjalista w zakresie urologii, o czym świadczą długie kolejki do Doktora w Przechodni "Nasze Zdrowie" w Knurowie. Przez długie lata byłem pod ścisłą kontrolą Doktora, który przeprowadzał skuteczne diagnozy na skutek rozrostu prostaty. Otrzymałem również skuteczne leki jak np. Cardura XL, która jednocześnie obniżała mi skutecznie ciśnienie. W 2022 okazało się, że mam w gruczole krokowym cztery guzki, gdzie jeden nowotworowy z wysokim wskaźnikiem Glizona 4+4. Miałem do wyboru: ...
Opinia dodana przez: Gendarz

lekarz Zbigniew Szczepanowski

LASER-MED
Korfantego 21
Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za odważne,przemyslane i nowoczesne podejście do sposobu leczenia mojego męża. Jednocześnie jako człowiek otrzymałam od dokora czas na rozmowę w bardzo trudnej sytuacji.Polecam każdemu tak zaangażowanego,pełnego empatii i zrozumienia lekarza wobec pacjenta i jego rodziny.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Mirosław Michalak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" L.Osiński,B.Pyzik-Osińska spółka jawna
Romualda Traugutta 4
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz trafnie stawia diagnozy :) Nigdy nie zawiodl ani w swojej specjalistyce ani jako lekarz pierwszego kontaktu za czasow dyzurow.

lekarz Rafał Namyślak

Traumatolog, Ortopeda

Oddział Ortopedii Kedzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle

Dr Rafał Namyślak to wspaniały lekarz, dzięki któremu moje życie po wykonanej przez niego artroskopii prawego barku znowu nabrało kolorów. Nie zostałam kaleką i wróciłam do normalnego funkcjonowania i do moich ukochanych zajęć jogi. Bardzo jestem wdzięczna panu doktorowi za jego profesjonalizm, etykę zawodową, empatię, uprzejmość i poświęcony mi czas. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą znaleźć się w dobrych rękach. Wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Bożena

Urszula Gut-Wrona

Chirurg stomatolog

Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor wyrwała mi już 3 zęby, każdy "problemowy" - połamane i kruche. Było bezboleśnie, starannie, z troską o samopoczucie, żadnych komplikacji. Szczerze polecam.

lekarz Janusz Kuzioła

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

bardzo dobry lekarz i specjalista.Ile razy u niego byłem nigy nie potraktował mnie przedmiotowo.Polecam wszystkim.Dobry lekarz i dobry czlowiek

Dariusz Czekaj

Damrota 21a lok. 2
Kędzierzyn-Koźle

Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobry fachowiec, z dużą wiedzą, wszystko wytłumaczy. Czas dla pacjenta ma okrojony, pewnie z racji przeładowania przychodni, w końcu jest jeden na cały rejon. Czytałam niektóre komentarze, zwłaszcza MADEK, ciekawe, co zrobicie, jak Doktor przestanie pracować i będziecie się włóczyć z dzieckiem po całej Opolszczyźnie? I jeszcze jedno, często przyczyną chorób układu kostnego jest po prostu NADWAGA, więc nie dziwię się, że Doktor każe schudnąć. ...
Opinia dodana przez: Ida

lekarz Mieczysław Betlej

Ortopeda, Rehabilitant

Racławicka 20
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Byłam dziś z córką z przekazu lekarza rodzinnego rodzinnego, Pan doktor zrobił ja mnie bardzo dobre wrażenie. Od początku wizyty zwracał się z pełną kulturą, badanie lekarskie potwierdziło kompetencję i profesjonalność lekarza, wywiad medyczny również. Swojego czasu dużo chodziłam z mężem po specjalistycznych placówkach ortopedyczno rehabilitacyjnych i powiem szczerze, że niektórzy lekarze badają powierzchownie mało kompletnie, oraz wizyta na pewno była adekwatna do przebiegu. Pan doktor zadawał pytania, córka była ...
Opinia dodana przez: Anna

Andrzej Mazur

Publiczny szpital Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle

Tak bezczelnego, aroganckiego, chamskiego i niekompetentnego pracownika służby zdrowia (bo nie lekarza) trudno spotkać. Kto tą osobę dopuścił do wykonywania zawodu lekarskiego ? Nie powinien mieć kontaktu z ludźmi. Nie mówiąc o diagnozowaniu i leczeniu. Najpierw „odbijał” mną na SOR w SPZOZ w Koźlu, czyniąc przy tym niestosowne uwagi i komentarze, pomylił się w diagnozie. Żyję dzięki jego młodszym kolegom chirurgom, ordynatorowi oddziału chirurgii i prawdziwym lekarzom onkologom z Instytutu ...

lekarz Marcin Felsz

Gożdzików
Kędzierzyn-Koźle

Leczę się u doktora od przeszło dekady . Doktor jest dość małomówny , ale diagnozy ma celne w 100 % . W tym roku ( X 2023 ) osobiście wstawiał mi endoprotezę biodra , zarówno operacja jak i leczenie ( szpitalne i poszpitalne ) zaliczam do bardzo udanych pod okiem Pana doktora . Polecam na 100 % .
Opinia dodana przez: Tomasz