Chirurg Ortopeda W Okolicach Knurów

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

4 lata temu postawił mnie na nogi,mogę pracować fizycznie,jeżdżę na motocyklu,rowerze,chodzę po górach co przed operacją było pragnieniem nie do zrealizowania. Dziękuję !!!!

Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Zbigniew Mocek

Gabinet Ginekologiczny tel.509 089 781
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Ma bardzo profesjonalne podejście. Pokazuje i objaśnia wiele możliwości rozwiązania problemu, mając na względzie przede wszystkim dobro pacjenta. POLECAM !

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Paweł Jastrzębski

Ortopeda, Traumatolog

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Kompetentny, rzeczowy,bardzo dobry specjalista, po przeprowadzonych zabiegach nie zostawia pacjenta samego.Zawsze służy pomocą. Najważniejsze brak buty i arogancji, która czasem towarzyszy lekarzom z dużo mniejszymi umiejętnościami.

Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Marek Hawranek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Zoperował mi oba biodra metodą kapoplastyki i jest rewelacyjnie

Zoperował mi oba biodra metodą kapoplastyki i jest rewelacyjnie

Katowice

Super lekarz! Na prawdę kompetentny, zna się na rzeczy.

Super lekarz! Na prawdę kompetentny, zna się na rzeczy.

lekarz Andrzej Ziajka

Chirurg ogólny, Ortopeda

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Bardzo konkretny człowiek wytłumaczy co to za choroba ja miałam zespół ciesni nadgarstka pan doktor wytłumaczył na czym polega zabieg na ten zabieg czekałam tydzień polecam.

lekarz Andrzej Podstawski

szpital Siemianowice Śl.
Rynek 8
41-100 Czeladź

Lekarz super i polecam innym , godny zaufania i można oddać swe życie w Jego ręce.Operacje moje przeprowadził fachowo i bez poprawek . Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony mi czas .

Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Jacek Doniec

Bytomska 83
41-940 Szarlej, Piekary Śląskie

Pan Doktor operował mnie 16 lat temu, przed operacją praktycznie nie chodziłam, a miałam zaledwie 25 lat, do dzisiaj jestem jego pacjentką, ufam mu jak żadnemu innemu lekarzowi. Jest świetnym fachowcem !!! Polecam Pana Doktora każdemu. Jest dobrym człowiekiem. Aleksandra

Opinia dodana przez: Aleksandra

Łaziska

Z czystym sumieniem Bardzo Polecam Pana Doktora Świetny Specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Kasia

Poradnia Ortopedyczna
ul.Ocicka58a
47-400 Racibórz

Bardzo fachowy lekarz, wzbudza zaufanie natychmiast, lekarz jakich mało, cierpliwy i traktuje pacjenta z szacunkiem, a nie z wyższością jak wielu innych. polecam