Chirurg Ortopeda Łódź

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

dr n. med. Andrzej Grzegorzewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Bardzo dodry lekarz , polecam, poznał się od razu , po zasięgu kolana dochodził em bardzo szybko , nie wierzę że ktoś może coś złego napisać o panu doktorze chyba złośliwość Lucia

Opinia dodana przez: Adam

Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź

Od 2005 r jestem pacjentką doktora:endoproteza stawu biodrowego,składał polamane palce ,pomagał mojemu mężowi.Teraz znów potrzebuję jego pomocy.Jest świetny w tym co robi.Mam do niego pełne zaufanie.A .że jest smutny czy ponury -widocznie taka jego uroda.

Opinia dodana przez: grazyna

Traugutta 8/10
90-107 Łódź

Rok po przeprowadzonej artroskopii przez pana doktora problem z kolanem powrócił. Czsem mam wątpliwości czy wogóle coś zrobił. Pewnie czeka mnie kolejna operacja