Chirurg Ortopeda Piekary Śląskie

dr n. med. Jacek Doniec

Ortopeda, Traumatolog

Bytomska 83
41-940 Szarlej, Piekary Śląskie

Sąsiad. Pozdrawiam z Pilicy .Pamietam jak twój ojciec mawiał , że jeden syn zostanie lekarzem ciała , drugi duszy , a trzeci inżynierem. I tak się stało. Skoro prowadzisz nadal praktyke lekarską to znaczy , że wygrzebałeś się z problemów . W Polsce to jest możliwe , ale w innym cywilizowanym kraju to byś najprawdopodobniej pracował jako salowy w szpitalu.

lekarz Tomasz Olszewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Bardzo dobry Pan Doktor po tym jak postawił mnie na nogi bez bólu kręgosłupa i lewej nogi.Zostało u mnie wykonane usuniecie przepukliny dysku L5-S1,odbarczenie kanału kręgowego i lewego kanału korzeniowego L5-S1.Uwolnienie lewego korzenia S1 ze zrostów.Operacja w czwartek w piątek chodziłem bez bólu,po zabiegu nie brałem żadnych leków przeciw bólowych.Zostałem wyleczony przez pana doktora w Raciborzu na oddziale ortopedii.BARDZO POLECAM
Opinia dodana przez: PIOTR

lekarz Wojciech Jagoszek

Ortopeda, Anestezjolog

Piekary Śląskie

nieprzyjemny, nadęty i zarozumiały, należałoby paść przed nim na kolana by raczył zbadać czy wysłuchać, na swoim koncie lekarskim ma jednak udaną transplantacje ręki.

Chirurdzy ortopedzi w Piekarach śląskich