Lekarze Chirurg ortopeda Piekary Śląskie

lekarz Krystian Werner

Staszica 40
41-940 Piekary Śląskie

Pan Doktor Krystian Werner jest specjalista najwyższej światowej klasy. Mogę śmiało powiedzieć , ze uratował mi nogę . Ostatnia operacja zespolenia złamanej kosci udowej ( staw rzekomy ) gwoździem rekonstrukcyjnym to prawdziwy majstersztyk. Niezwykle fachowa i bardzo konkretna analiza na każdej wizycie poparta duża doza empatii. Dzięki Panu Doktorowi moje długie leczenie wyszło na prosta , a ponieważ wiem , ze było to bardzo skomplikowane złamanie mogę powiedzieć z pełnym ...
Opinia dodana przez: Marcin M

dr n. med. Zbigniew Szlachta

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
41-904 Piekary Śląskie

Doświadczenie, profesjonalizm,wiedza, Spokojna bez emocji ocena zagrożenia zdrowia. Prawidłowa i perfekcyjna diagnoza z bardzo dobrym przebiegiem leczenia. To co inni rozkopali i nie wiedzieli co dalej ??? Dr. musiał naprawiać. Zrobił to jak prawdziwy zawodowiec. Nie bez powodu jest ordynatorem, tak poważnego oddziału.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Tomasz Olszewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

41-904 Piekary Śląskie

Pan dr wspaniały i serdeczny w stosunku do pacjenta. Lekarz o wielkim sercu potrafi wysłuchać i wytłumaczy o co chodzi odnośnie choroby. To człowiekowi potrzebne jeśli nie rozumie. Oddany dla pacjenta całym sercem. Właśnie jestem po operacji i bardzo dobrze się czuje. Polecam każdemu. Jest człowiekiem i lekarzem z powołania
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Kabziński

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11
41-940 Piekary Śląskie

lekarz do którego mam pełne zaufanie, jest bardzo dobrym fachowcem, jest miły, a przede wszystkim jest ludzki i zna się na swojej pracy i potrafi ludziom pomóc.
Opinia dodana przez: maria
POLECAM!!! Bardzo fachowa, a przy tym kompetentna porada, duża kultura w kontakcie z pacjentem.

Jacek Hermanson

N.Z.O.Z. Allmed
Piekary Śląskie

Serdeczne wyrazy podziękowania za leczenie i trafna diagnozę.Panie Doktorze jest Pan wspaniałym lekarzem- zawsze uśmiechnięty,pomocny.Dziękuję bardzo i zycze Panu dużo zdrowia ,opieki Matki Bożej.

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

41-904 Piekary Śląskie

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Mariusz Zawal

PROFESJONALNA REHABILITACJA VITA-PLUS EWA GREUPNER
ks. Jerzego Popiełuszki 50
41-940 Piekary Śląskie

Bardzo dobry lekarz.Miałam robione zabiegi cieśni nadgarstków obu rąk i łokieć tenisisty przez pana dr.Mariusza i i jestem bardzo zadowolona , objawy jakie miewałam przed zabiegiem ustąpiły .Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjęta .Jest godny polecenia.

dr n. med. Grzegorz Gierlach

Lekarz sportowy, Ortopeda

Centrum Medyczne Gabos
Inwalidów Wojennych 79
Piekary Śląskie

Panie Doktorze. Dziękuję Panu dardzo serdecznie za serce i opiekę medyczną.Jest Pan wyjątkowym lekarzem .Nie jest to tylko moja opinia lecz też pacjentów z którymi miałem kontakt w szpitalu.Gdybyśmy mieli takich lekarzy jak Pan inaczej wyglądałaby nasz służba zdrowia.Bardzo dziękuję Panu i całemu zaspołowi za zabieg wykonany w dniu 24 maja 2010r.

dr n. med. Grzegorz Kwiatkowski

Ortopeda, Traumatolog

41-904 Piekary Śląskie

Jestem po wizycie (czekam na termin operacji) , ale na wizycie Pan Dr wszystko mi jasno i klarownie wyjaśnił , odpowiedział na wszystkie wątpliwości a przede wszystkim nie czułam żadnej presji czasu , ani parcia pt „kolejny pacjent czeka”. Tyle, ile potrzebowałam , tyle tam siedziałam. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Oby operacja była tak samo udana , jak wizyta i będę zachwycona w pełni. Wioleta Wolak

dr n. med. Karol Szyluk

Piekary Śląskie

Powiem szczerze że pan doktor to złoty człowiek. Miałem wypadek który spowodował zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego III stopnia tj. Zerwanie wszystkich trzech więzadeł obojczyka. Jeździłem po kilku szpitalach na Śląsku i nie bardzo chcieli mnie przyjąć albo jak chcieli to długie terminy. Pan doc. Karol Szyluk nie dość że mnie przyjął od ręki na wizytę kontrolna gdzie trzeba czekać na taką wizytę, to i obiecał mnie zoperować metodą artroskopową. Pan doktor ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Andrzej Jasiński

41-904 Piekary Śląskie

Pan doktor to wysokiej klasy specjalista rekonstrukcji ręki to fakt !!!! . Ja i mój syn byliśmy pacjentami pana Andrzeja i oboje jesteśmy po operacjach obojczyków i na dzień dzisiejszy korzystamy z siłowni i jeździmy na rowerach . Mam do tego stopnia zaufanie do pan doktora że powierzam mu operację drugiego obojczyka jesieniom br. Podsumowaniem tej opinii są słowa orzecznika ZUS który trzy tygodnie po bardzo skomplikowanym zabiegu " reanimacji" ...
Opinia dodana przez: Bronisław

dr n. med. Adam Pala

Piekary Śląskie

Dr Adam Pala to świetny lekarz.Konkretny, rzeczowy, profesjonalista. Trzy miesiące temu miałem operowany kręgosłup lędźwiowy. Po tym czasie mogę napisać tylko, że miałem szczęście trafić na takiego fachowca. Operacja oraz cały okres leczenia sprawiła, że znów jestem sprawny i mogę wrócić do pracy, do życia... Dziękuję i polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i potrzebuje profesjonalnego leczenia.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Krzysztof Besler

ulica M.C.Sklodowskiej 79/38
41-949 Piekary Śląskie

godny polecenia , 20 lat temu Pan dr n.med. ustalił i zdiagnozował problem jaki miała moja córka z kolanem, skierował na tomografię komputerową i przeprowadził operację kolana w Piekarach Ślakich laparoskopowo i przyjął ja na oddział bez problemów mimo wyczerpania punktów z 08 NFOZ w Opolu. Po operacji Córka do tej pory nie ma problemów z tym kolanem .teraz sam korzystam z jego porad i leczenia i bardzo polecam
Opinia dodana przez: Hubert

dr n. med. Wojciech Pawlak

Sowińskiego 9
41-940 Piekary Śląskie

Niby błaha sprawa bo tylko szycie małej rany na nodze, ale zdecydowanie polecam. Wizytę udało mi się umówić od razu w ten sam dzień, a było już dosyć późno. Bardzo wysoka jakość usług, brak śladów po szwach i ranie. Niewygórowane ceny i przede wszystkim fajna, przyjazna atmosfera.
Opinia dodana przez: JS

lekarz Tomasz Schaefer

Piekary Śląskie

Świetny lekarz i człowiek. Zgłosiłam się do niego z silnymi bólami brzucha i podejrzeniem zapalenia trzustki. Pięć miesięcy wcześniej urodziłam dziecko, więc byłam przerażona, bo taki maluch w domu, a ja przez bóle byłam niezdolna do funkcjonowania. Okazało się, że przyczyną były kamienie w pęcherzyku żółciowym. Dr Schaefer najpierw skierował mnie na gastroskopię do szpitala w Lublińcu, gdzie pracuje, a następnie wykonał zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Zawsze opanowany i uprzejmy, ...
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Jacek Doniec

Ortopeda, Traumatolog

Bytomska 83
41-940 Piekary Śląskie

Bardzo mierny lekarz Megrez Tychy. Podczas przyjęcia na izbie przyjęć nie wykonał żadnego podstawowego badania palpacyjnego. Lekarz powinien obejrzeć i zbadać palpacyjnie kręgosłup, co mogłoby pozwolić rozpoznać np. skrzywienia lub inne nieprawidłowości w jego budowie. Badanie takie jest pierwszym badaniem kręgosłupa, które lekarz powinien wykonać w gabinecie, tym bardziej na izbie przyjęć. To nie jest mój pierwszy przypadek, przy którym Pan dokrot podszedł do tematu bardzo pobierznie. Szkoda, że na ...
Opinia dodana przez: Anonim Tychy
Chyba uratował mi życie a na pewno zdrowie , dwa lata leczyłem się bezskutecznie u sześciu kolejnych lekarzy , na nieznaną dolegliwość której objawem był ból w prawej stopie. Przeszedłem wiele nieudanych zabiegów i usłyszałem wiele strasznych diagnoz (w tym że mam SM). Dopiero Pan doktor rozpoznał kontuzję rozścięgna i zaordynował właściwe leczenie , choć badanie zajęło mu jakieś 30 sekund :).
Opinia dodana przez: Marcin

dr Robert Gradzik

Proktolog, Angiolog

Julian
ul. Ziętka 30
Piekary Śląskie

Po długim borykaniu się z problemem i (niestety) po doprowadzeniu do poważnego stanu zapalnego, odważyłam się w końcu odwiedzić proktologa. Pierwszej wizyty nie wspominam mile, bo Pan Doktor X na podstawie mojego słownego opisu dolegliwości stwierdził, że na pewno mam co najmniej 4 hemoroidy, które wymagają natychmiastowego zabiegu. Zaoferował zabiegi za kosmiczne kwoty i nastraszył rygorystyczną dietą do końca życia. Wystraszona nie na żarty postanowiłam udać się do jeszcze jednego ...
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Maciej Szczęśniak

41-904 Piekary Śląskie

Byłem na konsultacji u pana doktora. Polecany był jako specjalista stawu skokowego. Dowiedziałem się od pana doktora, że zanik chrząstki stawowej jest nieuleczalny i wszystkie innowacyjne metody nieskuteczne, a operacji nie można przeprowadzić, bo mam prawdopodobnie bakterię i na pewno będą powikłania. Zapytany, w jaki sposób można stwierdzić, jaka tam jest bakteria, to stwierdził, że nie ma takiej możliwości. Jak proponowałem różne metody walki z bakterią, dowiedziałem się, że wszystkie ...
Opinia dodana przez: Marek M