Lekarze Chirurg ortopeda Świnoujście

Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
Wiele lat temu bardzo mi pomogl, zamiast na siłę wprowadzać nic nie wnoszące zaleczanie objawów jak inni lekarze poprostu trafnie zdiagnozować mnie i skierował na leczenie szpitalne i dzięki temu teraz żyje i mam się dobrze:) poza tym pan bardzo miły i kontaktowy.
Wsaniała pani Doktor. Wysoki profesjonalizm i niezwykle ciepłe podejście do pacjenta. Dla mnie doskonała, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Beata
Polecam tego lekarza ponieważ potraktował moj przypadek bardzo rzetelnie i indywidualnie. Bez pośpiechu i zrozumiale dla mnie wyjasnił na czym polega problem i jak powinno przebiegać leczenie. W przeciwieństwie do innych lekarzy obszedł sie z moja reka bardzo delikatnie oszczedzajac mi dodatkowego bólu. Bardzo taktowny i uprzejmy. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Justyna
Złe pytanie "czy jest uprzejmy" Jak w tej ocenie zawrzeć to , że jest dobrym człowiekiem , że nie naciąga na kasę (nie miałem przy sobie pieniędzy na opatrunek chirurgiczny-dostałem za darmo) ,że wytłumaczył i nadzorował zawiłą procedurę przy załatwianiu renty.Polecam Pana Mirka wszystkim , którzy naprawdę mają problemy ze zdrowiem.
Opinia dodana przez: Ziiutek
Pan Doktor zasługuje na wyróżnienie! Polecam Go całym sercem. W dniu dzisiejszym diagnozował mojego syna Adama. Syn uległ wypadkowi podczas wyjazdu klasowego. Został potraktowany z dużą empatią i uprzejmością. Dodam że w ramach usługi medycznej na NFZ. (Dlatego podważam wiarygodność wpisów że jest inaczej!) Dziękuję za okazaną pomoc i duże zrozumienie. Jestem zachwycona pańskim podejściem do Adama, profesjonalizmem i kompetencją.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Zbigniew Gosecki

Chirurg ogólny, Traumatolog

Chyba wystawione tu opinie mówią o tym panu wszystko....nic się nie zmieniło. Jest nie miły, ignoruje i bagatelizuje potrzeby pacjenta. Nie interesuje go nawet, że pacjent miał wypadek i uderzył się mocno w głowę. Nie zleca badań, odpowiedzialność zrzuca na innych i zostawia pacjentów samych z problemami zdrowotnymi które ignoruje.
Nie polecam nikomu tego lekarza. Mało empatyczny człowiek, lekcawążący pacjenta, nawet takiego który z urazem trafia do szpitala.

lek. dent. Nina Tromińska

Stomatolog, Chirurg stomatolog