Lekarze Chirurg ortopeda Zakopane

dr n. med. Wojciech Kącki

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

ulica Balzera 15
34-500 Zakopane

Dr. Kacki operowal mnie prywatnie w Krakowie w Ortopedicum, usuniecie instrumentarium po skoliozie a takze resekcja zeber tzw. Gibektomia. Zabieg przeszedl moje najsmielsze oczekiwania, plecki sa prosciutenkie, blizna ladnie sie goi i czuje sie wspaniale. Jak najbardziej polecam, rewelacja, 3 dni po zabiegu chodzilam juz po szpitalu, kolejne 3 doby i wipisalam sie ze szpitala, 2 tygodnie po zabiegu biore 1 tabletke przeciwbolowa dziennie i zyje juz sobie prawie jak ...
Opinia dodana przez: Mariola

lek. stom. Jakub Jasiński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Chyców Potok 8
34-500 Zakopane

Dr zajął się mną po wszepieniu komórek macierzystych w 3 zębodołach. Niesamowita wiedza, niesamiwity fachowiec.
Opinia dodana przez: Barbara z Tarnowa

lek. dent. Maria Bereznowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Ul.Jagielońska
Zakopane

Z całego serca polecam. Pani Doktor świetny specjalista i cudowny człowiek. Potrzebowałam pomocy i Pani Doktor przyjęła mnie tego samego dnia. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Józef Dubas

34-500 Zakopane

Polecam Pana Doktora z calego serca . Rzetelne podejscie do Pancjeta . Lata doswiadczenia i cierpliwosc !
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Andrzej Szczęśniak

os. Szymony 4A/10
34-500 Zakopane

Bardzo dobry lekarz godny polecenia uprzemy i z podejściem profesjonalnym do pacjenta sama skorzystałam z polecenia i miałam operacje na cieśnie nadgarstka blizny nie widać ból przeszedł A sama atmosfera przy zabiegu z miłą atmosferą bez stresu choć bardzo się bałam ,konsultacje też wyczerpujące i zrozumiałe dla zwykłego pacjenta jeszcze raz polecam .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Ratułowski

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
ulica Ciągłówka 9
34-500 Zakopane

Bardzo dobry ortopeda. Profesjonalista. Konkretny i miły. Fachowiec w swoim fachu. Lekarz z powołania. Polecam
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Andrzej Kalandyk

34-500 Zakopane

wspaniały lekarz, pełny profesjonalizm, troskliwie się mną zajął w czasie leczenia ; dziękuje za opiekę p.doktorze wdzięczna pacjentka Danuta C.
Opinia dodana przez: danuta

lek. med. Michalina Czarnecka

Chirurg klatki piersiowej

Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr O.Sokołowskiego - SZPITAL
ul. Gładkie 1A
34-500 Zakopane

Doskonały lekarz ze wzorowym podejściem do chorego, blizna po operacji usunięcia płata płuca zagoiła się szybko, bardzo estetyczne szycie. Po zabiegu czuję się znakomicie, dlatego z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lek. med. Wojciech Chowaniec

34-500 Zakopane

Dear Mr. Wojciech Chowaniec! Merry Christmas and Happy New Year! You are the best doctor! On the 7th of January in 2014 year I fractured my left humerus and dislocated left shoulder joint. You managed to save my arm and shoulder miraculously. May be You remember me? My name is Elvira Rusanov. My registration number is 821/14 (043) in the hospital, Zakopane street Kamieniec 10. I would like to express ...
Opinia dodana przez: Эльвира

dr hab. n. med. Maciej Tęsiorowski

Ortopeda, Traumatolog

Szpital
Oswalda Balzera 15.
34-500 Zakopane

Niesamowity ciepły człowiek, wyrozumiały, kompetentny, poświecą tyle czasu pacjentowi ile wymaga dana wizyta, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania . Kompleksowo zajmuje się całym pacjentem. Mimo że nie operował syna ręki to zawsze pyta się o nią i ja ogląda. Operował kręgosłup mojego syna i dzięki niemu oraz całemu zespołowi w Klinice w Zakopanem syn dzisiaj samodzielnie się porusza, Dziękuje panie profesorze Z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Judytek7
{'id': 29943, 'name': u'Zakopane'} Traumatolog
                                       lek. med. Paweł Radło

lek. med. Paweł Radło

Traumatolog, Ortopeda

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie - Gabinet Lekarza Pierwszego Kontaktu w Zakopanem
ul. Jagiellońska 32
34-500 Zakopane

Pan dr wykonał u mnie zabieg stabilizacji kręgosłupa lędźwiowego. To pierwszy lekarz po wielu latach leczenia, który wzbudził moje zaufanie. Człowiek, od którego bije spokój, wysoka kultura osobista a przede wszystkim empatia. Na pierwszej wizycie zostałam wysłuchana, przebadana, otrzymałam konkretną i prawidłową diagnozę oraz skierowanie na operacje z NFZ. Pomyślałam: ten człowiek naprawdę chce mi pomóc... W celu złagodzenia bólu Pan dr zaproponował mi blokadę, która okazała się zbawienna w ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Specjalista wysokiej klasy, mój znajomi dzięki niemu wrócił do pełnej sprawności fizycznej, gdzie nigdzie nie dawano takiej szansy. Polecam!
Opinia dodana przez: Bogna

lekarz Roman Dereziński

Chirurg urazowy

Szpital Powiatowy
Zakopane

Jestem pod wrażeniem,pan doktor to wspaniały lekarz, miły, pełen cierpliwosci i zainteresowania pacjentem.
Opinia dodana przez: Malgorzata Chowaniec

lekarz Włodzimierz Rebeś

34-500 Zakopane

Owa osoba ponieważ ciężko mi nazwać tego człowieka medykiem chociaż człowiekiem także bardzo ciężko mi go nazwać nie ma ani jednego grama empatii i jakiegokolwiek zrozumienia dla pacjenta. Odradzam "odwiedzin" w godzinach wieczornych a szczególnie gdy przypadek jest poważny ponieważ ten pan "ma ważniejsze rzeczy na głowie" chociaż nie do końca potrafię zrozumieć czymże ów pan może być zajęty w momencie gdy na całym oddziale nie ma oczekujących pacjentów. Mama ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Piotr Dunin

Chirurg ogólny, Ortopeda

ulica Krupówki 22
34-500 Zakopane

Umowilem sie z lekarzem na konkretny termin. Specjalnie w tym celu przylecialem do Polski do Zakopanego. Doktor prosil, abym dzien wczesniej zadzwonil, aby uzgodnic konkretnie godz. wizyty w klinice. W momencie, gdy bylem juz na m-cu i zatelefonowalem odmowil przyjecie mnie, wskazujac ze nie ma czasu. To sie nazywa profesjonalizm i indywidualne podejscie do klienta - pacjenta.

lekarz Ali Issa-Darwich

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Kamieniec 10
34-500 Zakopane

Od tego człowieka proszę nie oczekiwać empatii i szacunku. Ale ciśnienie podczas wizyty potrafi podnieść! Jeśli się leczyć to nie u niego!
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Piotr Tume