Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

Chirurg Plastyczny W Okolicach Bielsk Podlaski

- 6 lekarzy

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Średnia ocen: 4,5/5

Pochodzę z Holandii. Na konsultacje udalam się kilkukrotnie aby dokładnie dowiedzieć się jakie są możliwości oraz czy moje oczekiwania są realne. Po obu konsultacjach zdecydowałam się na operacje zmniejszania warg sromowych oraz podniesienia i wypełnienia biustu. Obydwa zabiegi zostały zaplanowane w tym samym terminie. Przygotowanie do operacji czyli: otrzymane informacje były konkretne, wyczerpujące ; planning korzystny oraz przyjęcie w klinice bardzo profesjonalne i przyjazne. Operacje zostały wykonane przez doktora Giedrojc ...

Pochodzę z Holandii. Na konsultacje udalam się kilkukrotnie aby dokładnie dowiedzieć się jakie są możliwości oraz czy moje oczekiwania są realne. Po obu konsultacjach zdecydowałam się na operacje zmniejszania warg sromowych oraz podniesienia i wypełnienia biustu. Obydwa zabiegi zostały zaplanowane w tym samym terminie. Przygotowanie do operacji czyli: otrzymane informacje były konkretne, wyczerpujące ; planning korzystny oraz przyjęcie w klinice bardzo profesjonalne i przyjazne. Operacje zostały wykonane przez doktora Giedrojc w tak profesjonalny sposób i z taka skromnoscia , za podbiły wszelkie oczekiwania. Doktor w trakcie konsultacji był realny, doradzał bardzo obiektywnie ale jednocżesnie wykazał sensytywnosc kobieca i dokładnie rozumiał każdy szcżegol. Nie obiecywał złotych gór, a jednak z taka pasja i pragnieniem zadowolenia pacjenta operował, ze jednak dał mi te złote góry o jakich nawet nie marzyłam. Właśnie prżez swoja szczerosc, oddanie do pracy i zrozumienie pacjenta uwazam go za bardzo wyjątkowego lekarza i człowieka. Zawsze bałam się poprawek chirurgicznych i nigdy nie spodziewalabym się po sobie, ze zdobędą się na coś takiego. To postawa doktora Giedrojc oraz jego podejście do pacjenta i pracy pozwoliły mi zaufać jemu i poddać się zabiegom. Bałam się okresu rekonwalescencji ale okazało się to w ogóle niepotrzebne. Po zabiegach dostałam fantastyczna opiekę od anioła a nie pielęgniarki ( asystentki doktora), która wręcz tak się o mnie troszczyla ze nawet nie myślałem o bólu. Instrukcje co, jak i kiedy mozna lub trzeba i czego nie wolno,itd były tak wyczerpujące a zarówno pan doktor jak i jego asystentka pani Bozenka po prostu cały czas byli i z pełnym zaangażowaniem prowadzili przez pierwsze godziny po zabiegach, ze nawet chwile nie wątpliwym i nie bałam się ze coś mogłoby być nie tak. Przy takiej opiece czuje się człowiek bardzo bezpiecznie.
Same operacje i rekonwalescencja przebiegły bardzo korzystnie. Obawiałam się ze dwa zabiegi jednocześnie mogą być za ciężkie. Teraz każdej kobiecie właśnie bym radziła aby decydować się na połączone zabiegi. Kilka godzin po operacjach byłam w stanie samodzielnie się wykąpać i umyć sobie włosy. W ten sam dzień byłam w kiosku na malych zakupach oraz na śniadaniu poza domem. Kilka następnych dni miałam problemy ze wstawaniem, byłam zmęczona i dużo odpoczywalam, ale wszystko naprawdę przebiegało bardzo korzystnie. Obecnie jestem już 7 tygodni po zabiegach. Wargi sromowe już po 3 tygodniach były zagojone. Nikt nigdy nie zauważyłby ze cokolwiek było robione a ja mam komfort psychiczny i fizyczny. Wyglądają jak u młodej dziewczyny a nie kobiety po porodzie. Biust zagoil się pięknie. Choć cięcia musiały zostać wykonane emerytalne, prawie ich już nie widać. Opuchlizna i dyskomfort prżeszly po 3-4 tygodniach a piersi zmiekly mi po 5-6 tygodniach. Protezy już są praktycznie niewyczuwalne. Piersi nabrały naturalnego wyglądu są idealne do mojej figury. Różnica i asymetria, która była widoczna przed zabiegiem znikła praktycznie a piersi są jedrne, okrągłe, młode i nie opadają! Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym zabiegi chirurgii estetycznej wykonane przez doktora Giedrojc oraz opiekę pani Bozenki. Doktorze dziękuje przeserdecznie. Pozdrawiam M.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

prof. dr hab. Stanisława Zyta Grabowska

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg plastyczny

liczba opinii: 1

Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Marii Skłodowskiej-Curie 24A
15-276 Białystok

Średnia ocen: 3,3/5

Miałem złamany nos i kość jarzmową w oczodole prawym.Bardzo przejęła się moim problemem to fakt ,zrobiła prawidłowo operację , ale nie nie uprzejma i zimna. Zero serca!

Miałem złamany nos i kość jarzmową w oczodole prawym.Bardzo przejęła się moim problemem to fakt ,zrobiła prawidłowo operację , ale nie nie uprzejma i zimna. Zero serca!

Opinia dodana przez: pawlitto44 pawlitto44

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
M.Składowskiej- Curie 24A
15-276 Białystok

Średnia ocen: 3,1/5

witam wczoraj usuwałem u pani dr 8ke była bardzo mocno schowana i był ciezki dostęp, byla to gorna 8ka . Sam zabieg trwał 30min pełne znieczulenie , nic nie bolało slyszałem tylko jak zab trzaska przy usuwaniu go ,po usunieciu pani dr zaszyla mi dziąsło i gaza na 30min . Potem czekałem na okrutny ból ktorym kazdy mnie straszył o dziwo go nie miałem do dzis a minelo 23 godziny ...

witam wczoraj usuwałem u pani dr 8ke była bardzo mocno schowana i był ciezki dostęp, byla to gorna 8ka . Sam zabieg trwał 30min pełne znieczulenie , nic nie bolało slyszałem tylko jak zab trzaska przy usuwaniu go ,po usunieciu pani dr zaszyla mi dziąsło i gaza na 30min . Potem czekałem na okrutny ból ktorym kazdy mnie straszył o dziwo go nie miałem do dzis a minelo 23 godziny od zabiegu 2 tabletki apapu wystarczyły jestem zadowolony i bede usuwał u pani dr kolejną 8ke .POLECAM JĄ zna sie na tym:) zeby sie nie znala pewnie by mnie szczeka bolała.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Medrex
Krakowska 9
Białystok

Średnia ocen: 2,9/5

Super lekarz zna się na swojej specjalizacji polecam w 100procentach uratował mi nogę przed amputacją...

Super lekarz zna się na swojej specjalizacji polecam w 100procentach uratował mi nogę przed amputacją...

Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

Średnia ocen: 2,6/5

Byłam u profesora jak miałam 16 lat (teraz mam 20), w dzieciństwie miałam złamany nos z czym wiązała się krzywa przegroda nosowa, profesor powiedział, że nie zrobi mi operacji dopóki nie skończe 18roku życia więc czekałam gdy minęły te 2 lata i zbliżały się dni operacji. Sama operacja trwała 2h pod pełną narkozą wszystko przebiegało według "planu". Obudziłam się oczywiście miałam zamiast oczu śliwki opuchlizna była tak duża że nie ...

Byłam u profesora jak miałam 16 lat (teraz mam 20), w dzieciństwie miałam złamany nos z czym wiązała się krzywa przegroda nosowa, profesor powiedział, że nie zrobi mi operacji dopóki nie skończe 18roku życia więc czekałam gdy minęły te 2 lata i zbliżały się dni operacji. Sama operacja trwała 2h pod pełną narkozą wszystko przebiegało według "planu". Obudziłam się oczywiście miałam zamiast oczu śliwki opuchlizna była tak duża że nie widziałam na prawe oko. Oczywiście nie plecam tego typu operacji jest to strasznie duży dyskomfort suchość w ustach bol głowy i wiele innych. Po 2tyg leżeniu w szpitalu mogłam wyjść prof powiedział mi że za 2tyg mam wrócić na zdjęcie gipsu byłam mega zadowolona chociaż wiedziałam że jestem jeszcze opuchnięta. Gorzej było gdy opuchlizna już zeszła... nos z prawej strony jest wypukły a z lewej wklęsły pojawił się garbek z chrząstki na nosie.. Pojechałam do prof wytłumaczył ze tak się czasem dzieje i że pod miejscowym znieczuleniem on mi to usunie. To był horror nigdy więcej nie chce przeżyć skrobania chrząstki, która nadal jest i to większa! Nie polecam tego PROFESORA 2 zabiegi oba nie udane.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

fabryczna

Białystok

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat