Chirurg Plastyczny W Okolicach Bytom Odrzański

Bolesława Krzywoustego 1
Słubice

W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!

Opinia dodana przez: Joanna

Janusz Stankiewicz

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Lekarz godny polecenia, wszystkiego dowiedziałem się na wizycie i zostało mi starannie wytłumaczenie. Prawdziwy lekarz z powołania. Koszt wizyty 80 zł uważam, ze jest to cena ok nawet jeśli by kosztowała 100 zł , przecież doktor pracuje na nowoczesnym sprzęcie. Lekarz godny polecenia.

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Po ciąży moje piersi zmieniły kształt i poddały się grawitacji jestem młodą dziewczyną i jeszcze całe życie przede mną także zdecydowałam się na powiększeniu biustu. Wybrałam rozmiar 375 i jestem super zadowolona z efektu. piersi są nie dość że mają idealny kształt i wielkość to jeszcze blizny są prawie nie widoczne. Polecam dr Leszczyńskiego i zachęcam do poprawiania tych nieprzyjemnych skutków macierzyństwa. Pozdrawiam młode mamusie!

Opinia dodana przez: Katarzynaaa fantasmagical

os. Konstytucji 3 Maja 10e lok. 62
Nowa Sól

Bardzo polecam tego lekarza jest bardzo dobrym chirurgiem. Wyleczył mi nogę którą przez nie kompetycje lekarzy w Międzyrzeczu chcieli mi obciąć.Jest kompetentny i uprzejmy oraz godny zaufania a także wszystko potrafi wytłumaczyć pacjentowi.POLECAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA

Opinia dodana przez: aPABLOa pawelek1112

Wazów 42 lok. 18
Zielona Góra

NIESTETY ZAWIODŁAM SIĘ NA TYM LEKARZU ,6LET TEMU ROBIŁAM U NIEGO USTA WYPEŁNIACZEM , OD TEJ PORY MAM POWAŻNY PROBLEM JEDNA STRONA JEST ZNIEKSZTAŁCONA WYGLĄDA TO JAK PARALIŻ MAM DWIE TWARZE , BYŁAM U INNEGO LEKARZA I OKAZAŁO SIĘ ZE Z JEDNEJ STRONY MAM USZKODZONY NERW GDY SIĘ DENERWUJE ZWŁASZCZA TO WIDAĆ