Chirurg Plastyczny W Województwie: Zachodniopomorskie

Wolny termin: 18 Lip o 14:30. Sprawdź inny.
Chirurg plastyczny Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

78-100 Kołobrzeg

Wspaniałe podejście do pacjenta, fachowa rozmowa, wszelkie wątpliwości rozwiane już po pierwszej wizycie, efekty bardzo zadowalające. Same plusy, polecam to miejsce zdecydowanie

Opinia dodana przez: Anna

"Dobra" Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha
Dębowa 3
72-003 Szczecin

Przychodzac do Kliniki dr Pastuchy powiedziałam tylko: Panie doktorze chciałabym mieć persi, proszę zrobić tak żeby moje piersi były nie za duże, nie za male , jak najbardziej naturalnie wygladajace. I tak się stało. Zdalam się całkowicie na wiedze pana doktora, na wybor implantow itd. Jestem niezmiernie wdzieczna i w sto procentach zadowolona. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam doktora, pielegniari i caly personel. Ania

Opinia dodana przez: Ania
Chirurg plastyczny Szczecin lek. med. Michał Piotrowiak

Mediklinika
Mickiewicza 55
Szczecin

Prawdziwy lekarz z powołania. Świetnie tłumaczy zawiły temat jakim jest rekonstrukcja piersi. Jest bardzo cierpliwy, poświęca wiele czasu na omówienie całego procesu operacyjnego łącznie ze sporządzeniem odręcznego zwymiarowanego rysunku. Rewelacja. Polecam.!

Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Artur Śliwiński

AMC Art Medical Center Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Langiewicza 28/U1
70-263 Szczecin

Lekarz swietnie znajacy sie na swoim fachu,wzbudzajacy zaufanie,taktowny,opanowany,profesjonalista,ambitny.Jestem po dwoch zabiegach,(podciagniecie piesi i powiekszenie),Pan dr Sliwinski wykonal swoje zadanie perfekcyjnie,moje piersi sa poprostu piekne.Polecam tego wspanialego lekarza wszystkim.Szczesliwa pacjentka

Opinia dodana przez: Graf Danuta dbelter

78-100 Kołobrzeg

Super lekarz! W szpitalu w Gryficach operował mi ginekomastę i jeste bardzo zadowolony. Bardzo zaangażowany w pracę i opiekę nad pacjentem. Dobrze że akurat do niego trafiłem bo czytając opinię innych pacjentów nie każdy tam taki jest. Efekt pooperacyjny doskonały!

Opinia dodana przez: Wojciech

Chirurgia Plastyczna
Berlin Kurfuerstendamm 69
Szczecin

Sympatyczny lekarz i kompetentny specjalista. Operowalam sie u niego w Berlinie pare razy (piers, nos, chirurgia intymna) i jestem bardzo zadowolona. Mimo duzej odleglosci (mieszkam daleko za granica) oplaca sie.

Opinia dodana przez: E-Milia

Klinika Piotrowiak

Gryfice

Świetny lekarz, rewelacyjny specjalista. 100% zaangażowania w to co robi, zawsze służy pomocą oraz poradą. Jest to lekarz dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Osoba naprawdę godna polecenia.

Opinia dodana przez: Asia

78-100 Kołobrzeg

Doktor usuwał mi zmianę na nosie w szpitalu w Gryficach. Blizny prawie nie widać. Wszystko szybko i schludnie. Polecam!

dr hab. n. med. Piotr Prowans

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Takich lekarzy szukać ze świeczką!!! Jest bardzo kompetentny, spokojnie wszystko tłumaczy, i traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejny przypadek!!!

lekarz Andrzej Dmytrzak

Aesthetic Dent Szczecin Marcin Tutak