Chirurg Plastyczny Lądek-Zdrój

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN

Poznań

Najlepszy fachowiec !!Polecam!!idealna miła i ciepła ;)Zawsze słóży radą;)pełne zrozumienie problemu;)

Opinia dodana przez: Magda

Piastowska 17a
Polanica-Zdrój

Dzięki panu doktorowi mam piękne piersi. Nareszcie. Po porodzie i karmieniu niestety nie wyglądały najlepiej, źle się z tym czułam. Udało mi się uzbierać pieniądze i przeprowadzić operację. Pan doktor to troskliwy i opiekuńczy człowiek dbający o swoich pacjentów.

Opinia dodana przez: Emila

al. Wojska Polskiego 23b
Polanica-Zdrój

Szczerze polecam, Profesor zrobil mi nos, nawet nie musialam tlumaczyc co chce, on sam doskonale wiedzial:) Wybralam go intuicyjnie, bez wczesniejszej konsultacji, przejechalam cala Polske i dzis wiem ze to byl najlepszy wybor w moim zyciu:) Polecam kazdemu kto ma watpliwosci co do wyboru lekarza. Nikt nie wyjdzie od niego niezadowolony:)

Chirurg plastyczny Polanica-Zdrój prof. dr hab. n. med. Kazimierz Kobus

Prywatny gabinet
Boczna 2A
57-320 Polanica-Zdrój

Najwspanialszy lekarz na Świecie! nie ma drugiego tak dobrego !dziękuje profesorze za wszystko co Pan dla mnie zrobił

dr n. med. Tomasz Dydymski

Spółdzielców 1
57-320 Polanica-Zdrój

Dydymski T.operował mnie kilka miesięcy temu. Traumatyczne przeżycie - nieudana operacja, a później mnóstwo kłopotów i trauma. Jestem już po operacji poprawkowej. Trudno było następnemu lekarzowi, naprawić to,co zniszczył Dydymski. Jest lepiej, ale czeka mnie jeszcze jedna operacja. Dydymski T., to dla mnie przede wszystkim rażący brak kompetencji, skrajna nieodpowiedzialność i chirurgiczne niechlujstwo !!!

Opinia dodana przez: Beata
Chirurg plastyczny Wrocław dr n. med. Ireneusz Siewiera