Łódź Chirurg Plastyczny

Chirurg plastyczny Łódź prof. dr hab. n. med. Paweł Szychta

Tylna 3J/12
90-364 Łódź

Do Pana Profesora Pawła Szychty trafiłam około półtora roku temu. Miałam obustronny przerost piersi. Pan Profesor po konsultacji i szczegółowym badaniu zakwalifikował mnie do operacji zmniejszenia piersi z jednoczesnym podniesieniem. Operacja odbyła się bardzo szybko w Łodzi w Centrum Zdrowia Matki Polki. Wszystko odbyło się bez komplikacji, jedynym problem ze strony mojego organizmu była mała krzepliwość krwi, czego nie wykazały wcześniejsze badania. Po operacji i niedługim pobycie w szpitalu Pan Profesor Szychta, oprócz przekazania mi dokładnych zaleceń i wskazówek dotyczących zdjęcia szwów i właściwej pielęgnacji operowanych miejsc, polecił mi udanie się do Poradni Zaburzeń Krzepnięcia Krwi. Myślę, że nie każdy lekarz tak wnikliwie i rzetelnie zająłby się swoim pacjentem, jak robi to Pan Profesor. Potem jeszcze byłam u Profesora na kilku wizytach kontrolnych, podczas których za każdym razem poświęcał mi tyle czasu ile trzeba, wszystko dokładnie tłumacząc, bez żadnego pośpiechu i najmniejszego choćby zniecierpliwienia wyjaśniając ze spokojem wszystkie wątpliwości, a także odpowiadając na setki nurtujących mnie pytań dotyczących przebytego zabiegu oraz innych defektów kosmetycznych, z którymi się zmagam. Niedawno Profesor podjął się kolejnej operacji u mnie, tym razem była to korekta powiek dolnych, która odbyła się w placówce w Bydgoszczy, gdzie również wszystko przebiegło pomyślnie dzięki wprawnym dłoniom Profesora Szychty. Podobnie na wizytach kontrolnych mimo, że jest człowiekiem bardzo zapracowanym, Profesor dokładnie i cierpliwie wszystko mi wyjaśnił, poświęcając mnóstwo czasu. Miałam przyjemność być w trzech placówkach, w których pracuje i wszędzie jest chwalony także przez swoich współpracowników, po prostu pełen profesjonalizm. Poza tym jest lekarzem, który praktykuje nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju, co jest niewątpliwie ogromnym plusem świadczącym o fachowości i dużym doświadczeniu. Cenię sobie indywidualne podejście Pana Profesora do pacjenta i jego problemu. Chciałabym dodać, że poza niewątpliwymi zaletami jako specjalista, Pan Profesor Szychta jest człowiekiem godnym zaufania, niezwykle miłym i sympatycznym, z poczuciem humoru, cechuje go także delikatność i serdeczność w stosunku do drugiego człowieka, co w kontaktach lekarz - pacjent odgrywa niemałe znaczenie. Jestem bardzo zadowolona z efektów obu operacji, wszystko bardzo dobrze się goi, myślę, że za jakiś czas poprawię w swoim wyglądzie jeszcze co nieco, ale tylko i wyłącznie u Pana Profesora Szychty. Mogę polecić Profesora z czystym sumieniem każdemu kto boryka się z jakimkolwiek problemem estetycznym i szuka dobrego, sprawdzonego lekarza - rekomenduję w 100%. W mojej ocenie Profesor Szychta mimo młodego wieku (około trzydziestu paru lat) jest świetnym, bardzo kompetentnym specjalistą, dla mnie wręcz wirtuozem w swojej dziedzinie. Dziękuję Serdecznie Panie Profesorze. PAN PROFESOR PAWEŁ SZYCHTA TO LEKARZ NA MEDAL! SZCZERZE POLECAM !!!

Opinia dodana przez: aleksandra

Klinika Chirurgii Plastycznej
Aleksandrowska 167
91-229 Łódź

Dr Rykała odmienił moje życie. Miałam małe piersi i dodatkowo po dwóch porodach bardzo mi zwiotczały, nie mogłam sobie z tym problemem poradzić, nie mogłam normalnie żyć. Używałam staników z wkładkami, straszna niewygoda. Krępowałam się rozebrać przed mężem. Miałam dwie operacje. Pierwszą było podniesienie piersi, a później powiększenie piersi protezami okrągłymi 335. Teraz czuję sie świetnie, żyję normalnie, zakładam obcisłe bluzki,czuję się piękną kobietą. Cieszę się że zdecydowałam sie na te operacje bo wyzbyłam sie kompleksów, które odbierały mi pewność siebie, dobre samopoczucie. Doktor Rykała dał mi nowy wygląd piersi co daje mi możliwość normalnie funkcjonować. Bardzo dziękuję i wszystkim polecam. Pozdrawiam Agnieszka B

dr Paweł Pisera

USK im. N. Barlickiego

Łódź

Swietny chirurg plastyczny , konkretny , sympatyczny . Pan dr przeprowadzal u mnie lifting twarzy. Przed operacja wyjasnil przebieg operacji i proces rekonwalescencji. Jestem bardzo zadowolona z efektu , mlodsza o 10 lat. Jestem poltora tygodnia po zabiegu , a opuchlizny prawie nie ma , blizny sa prawie niewidoczne i moge wrocic do pracy . lekarz godny polecenia . Dziekuje bardzo

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Paweł Mrozowski

Fragmat-Med
jana matejki
05-620 Łódź

MIałem operacje przepukliny mosznowej u chirurga Pawła Mrozowskiego i muszę powiedzieć że po dwóch godzinach po operacji byłem już w drodze do domu. Zero bólu podczas operacji,i po/tylko wieczorem przez kilka dni środek bólowy na gojenie rany pooperacyjnej.Polecam gorąco chirurga Pawła Mrozowskiego.

oDPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU.MIAŁA ZOSTAĆ MALARKĄ ZOSTAŁA CHIRURGIEM.SUPER BABKA ,SUPER CZŁOWIEK,B,DOBRY FACHMAN.

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Tatrzańska 112
93-208 Łódź

Dzięki Doktorkowi mam piękny biust(3 dzień -mimo tego już widać jakie cudo ), całkowicie zaufałam co do wyboru przez doktora wielkości implantów- ma rewelacyjną intuicje,dlatego wizyta jest konkretna, szybka, -czasami zarzuca sie dr że rutynowo,szybko , traktuje pacjentki -po prostu jest takim fachowcem ze nie potrzebuje 15-20 minut na zastanawianie sie,dumanie,myślenie on wie konkretnie, od razu ,on nie musi się zastanawiać , bez gdybania, może szpital na tatrzańskiej nie należy to super klinik jest skromna ale wystarczająca i najważniejsze że kieruje nią świetny fachowiec , nie raz słyszałam o super klinikach i kiepskich rezultatach a z resztą w klinice spedza sie na prawde mało czasu a wyniki operacji nosi sie całe życie,więc nie warto patrzyć na "rame" tylko drogocenny "obraz w ramie" :), PANIE DOKTORZE POZDRAWIAM SERDECZNIE UWIELBIAM PANA :):):):):):)również pozdrawiam super personel z tatrzńskiej. Na pewną opinię swoją potwierdze za 6 miesięcy po całkowitej rekonwalescencji.
PACJENTKA Z 14 LISTOPADA 2009 r:)

Opinia dodana przez: inka75 polaop

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Jest to najgorszy lekarz w tym kraju!!! Brak kompetencji i straszne niedbalstwo po operacji to norma u żukowskiej. Jak czytam że ktoś ma zamiar zapisać sie do niej na operacje to mnie serce zaczyna boleć, bo ta osoba nie wie jak bardzo zostanie skrzywdzona!! Przeszedłem tam operacje uszu. Teraz żyje tylko nadzieją że ktoś mi uratuje życie i poprawi to okropne partactwo po żukowskiej! Z pięknych uszu zrobiła mi masakre. Wycięła mi całe grobelki uszu i całe płatki z tyłu, przez to uszy są teraz powykrzywiane i dalej sie krzywią coraz bardziej, są bardzo różne jedno od drugiego pod każdym względem nawet wielkości bo są przerośnięte. Wycinanie chrzastki to straszna metoda jakiej nigdy nie stosował żaden normalny chirurg, bo normalni wiedzą czym to grozi dla pacjenta. Żukowska nie powiadomiła mnie że bedzie niszczyć mi uszy wycinaniem chrzastnej. Niestety tej pani nie zależy na tym co sie będzie z Tobą działo po operacji. Bardzo trudny kontakt prawie zerowy. Prosiłem o nr telefonu, odpowiedziała kpiną. Nikomu nie daje numeru żadnej pacjentce -NIKOMU. Można ją tylko spotkać raz na 2 tygodnie w Dermedzie, a to itak totolotek czy trafisz. Jest to straszne, bo jak jestes z daleka to musisz szukac pomocy u innych chirurgów albo czekać 2 tygodnie na nią ale wcześniej możesz umrzeć jak np. gronkowcem CIe zarazi bo czas sie liczy. ile ja straciłem przez nią zdrowia i pieniędzy bo musiałem jeździć do innych chirurgów i szukać pomocy po operacji bo uszy traciły czucie, robiły sie siwe, bałem sie że mnie zraziła gronkowcem. Nie wierzcie w propagande z internetu która rozsiewana jest na forach i tutaj, kolorowe bajki wpyisywane są przez naganiaczki. Nie dajcie sie na to złapać jak ja bo Twoje życie zamieni sie w koszmar. Żukowska doprowadziła moje życie do zniszczenia. Cały czas szła w zaparte udając głupią że jest wszystko ładnie, a doskonale wiedziała że tego partactwa nie da sie poprawić, że wycinanie chrzastki z uszu jest nieodwracalne. Zastanów sie i jesli masz pojsc tam na operacje do niej do Dermedu w Łodzi albo w Białymstoku to lepiej kup sobie bilet i jedz do normalnego chirurga to wygrasz życie. Znam dziewczyne która przyjechała tam na operacje a teraz płacze żę dała sie nabrać na komentarze wychwalające żukowska, dała sie nabrać na propagande!! Strata pieniędzy i życie w zamknięciu bo uszy sa przy samej twarzy i trudno to zakryć.

Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Małgorzata Kot

Gabinet Vision Express
Piotrkowska 24
90-269 Łódź

bardzo mila, profesjonalna pani dr, operowalam powieki, jestem zadowolona, zabieg byl przeprowadzony szybko i bezbolesnie,polecam

Opinia dodana przez: Teresa

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

Ten chirurg lewandowicz to jakas wielka pomylka. Wszystkich przestrzegam przed nim. Szczegolnie tych, ktorzy chca zoperowac sobie u niego nos. Bylam na wizycie tydzien temu. Wydal mi sie podjrzany. Podotykal mojego nosa i zasugerowal, ze odrazu moze zrobic ta operacje i powiedzial cene PROMOCYJNA-5000, jezeli zrobie dzis. Na decyzje mialam zaledwie 10 min i powiedzial, ze tylko gotowka, zadnych przelewow. A cena poza promocja wynosi 7000. Mam krzywa przegrode, nos garbaty, z jakimis urazami z dziecinstwa. O niczym mnie nie poinformowal, nie powiedzil jak bedzie zabieg robiony, tylko ze w znieczuleniu miejscowym, nie mowil jak bedzie wygladalo gojenie. Nic a nic. Wydal mi sie bardzo podejrzany. To jakis gbur, ktoremu zalezy tylko na kasie, a nie na czlowieku. Uwazajcie na niego. Znacie jakiegos chirurgagodnego polecenia, ktory robi ladne noski ?

Opinia dodana przez: izabela

Krzysztof Krasuski

Chirurg urazowy, Chirurg transplantolog

zus

Łódź

miałam badanie w ZUS, mam bardzo pozytywną opinię o nim , nie tylko o lekarzu ,ale o czlowieku,jestem mu
bardzo wdzięczna,Zofia

bardzo wdzięczna,Zofia