Chirurg Plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Opinia dodana przez: Renata
Chirurg plastyczny Warszawa lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Dr Artur Broma to profesjonalista pod każdym wzgledem. Operował mi nos ok dwa lata temu (przegroda + zmiana kształtu) wyszedł śliczny dokładnie taki, jak chciałam, operacja byla połączona z powiększeniem piersi (dodam, że piersi - to byla poprawka po nieudanej operacji jaką zrobil mi dr Slawomir Łoń z LineaCorporis- bylam zalamana, to Dr Broma wyprowadzil je na kształt jaki pierś powinna miec ... wyszły pięknie, bede mu wdzięczna do konca zycia )... to bylo kiedys,a dzisiaj pisze, bo jestem na swieżo po operacji liposukcji, wczoraj mialam 3h operacje a dzisiaj juz odpoczywam w mieszkaniu, dobrze sie czuje a wierzcie ze liposukcja byla duza :).
Jezeli juz chcecie, lub musicie cos w sobie poprawic, bo to polepszy wasze samopoczucie, to zastanowcie sie dwa razy zanim zdecydujecie sie na lekarza, ja z czystym sumieniem polecam Wam Dr Brome dlaczego pisze? bo wiem jak sama kiedyś szukalam i jaki bląd popełnilam idąc na pierwszą operacje do Sławomira Łonia z Linea Corporis ... dziękuje osobie, ktora przez przypadek polecila mi Artura Brome, teraz jestem szczesliwa i tego samego Wam zycze. Chciałam jeszcze dodac ze opieka pooperacyjna w Model Med jest naprawde na wysokim poziomie, Pani, która o Was zadba po zabiegu nie pozwoli zeby cokolwiek powodowalo dyskomfort, bardzo ciepła atmosfera, a Pan Staszek od zabiegów pooperacyjnych bardzo szybko doprowadza ciało do dobrej formy. Polecam Dr Artura Brome i jestem wdzięczna losowi ze do Niego trafilam. Marta

Opinia dodana przez: marta12341 atram12341
Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 300

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela
Chirurg plastyczny Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Zachęcam do wizyt u Pana Doktora, bo gdzie indziej znajduje się tak dobry specjalista ? Pełne zaangażowanie w sprawę z jaką zgłasza się pacjent, rzeczowe wytłumaczenie całego zabiegu i okresu rekonwalescencji. Doświadczenie widać tu gołym okiem. Polecam szczerze i pozdrawiam

Opinia dodana przez: Misia
Chirurg plastyczny Kraków dr hab. n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

dr hab. n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Chirurg plastyczny Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po tygodniu do pracy. Teraz czas na powieki dolne. Znowu u pani doktor, nie ma potrzeby zmieniać dobrego lekarza. Po zabiegu opiszę swoje wrażenia.

Opinia dodana przez: Maria

Wojciech Jasek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.
Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka

Bardzo dobry lekarz, miły i wyjaśnia człowiekowi sprawę normalnym językiem. Opiekuńczy i wzbudza zaufanie, kultura osobista i jego kompetencje są na prawdę na wysokim poziomie. Mogę polecić Pana Jaska i dobrze że tu go znalazłam. Oby więcej tak dobrych osób

Chirurg plastyczny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!

Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg plastyczny Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie
Rowniez obawaialam sie narkowy. Jednakze dr anestezjolog wszystko mi wyjasnil, opowiedzial o calym zabiegu. Naprawde wszytsko wspominam jak jedno z ciekawszych i fascynujacych przezyc.
Jakby nie bylo nos to centralna czesc twarzy?! Jest czego sie obawiac
Dziewczyny i chlopaki! Najwazniejsze zeby byc zdecydowanym!
To jest kazdego indiwidualna sprawa.
Nie ma czego sie bac! Medycyna jest naprawde daleko posunieta!
Trzeba miec realne spojrzenie na siebie i oczywiscie nie oczekiwac nie wiadomo jakich cudow?!
Ja bylam na kilku kosultacjach w kraju i za granica.
Znalazlam super zespol z dr Maciejem na czele..
To moj lekarz!
Tymczasem goraco pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki:-):-):-):-)

Chirurg plastyczny Kraków lekarz Robert Małek

Chirurg plastyczny, powiększanie piersi, botoks korekcja nosa - Chirurgia plastyczna Robert Małek
Tuchowska 6B/5

Witam wszystkich forumowiczów.

Dziś mija 16 dni od mojej korekty nosa. Jako, że sama szukałam wielu odpowiedzi w internecie, na forach, poszukując odpowiedniego lekarza, pomyślałam, że było by fajnie jakby był ktoś kto opisał całą swoją „przygodę”, bo sama bym chciała przed swoją operacją coś takiego przeczytać ;-)

Witam wszystkich forumowiczów.

Mój nos od zawsze był garbaty. Tzn może nie od zawsze, ale na pewno od okresu dojrzewania. Obecnie mam 25 lat. Nos przeszkadzał mi bardzo, ale jako, że ( i nię będę skromna ) jestem ładną dziewczyną, nadrabiałam z innych stron. Moja siostra miała odstające uszy kiedyś, bardzo to przeżywała, a mnie tez mój nos denerwował bardzo, ale ja byłam jakoś silniejsza i mówiłam: „ jestem jaka jestem, akceptuje siebie, bla bla… „ ale chyba sama sobie to tylko wmawiałam, bo nie było tygodnia gdy bym o tym nie myślała.Moja siostra miała operacje 8 lat temu, rodzice bardzo się stresowali, a ja nie chciałam im dokładać jeszcze tego ze swojej strony, a wiadomo też koszty są spore. I tak jakoś mijały lata, ja „udawałam” silną przed innymi, a nawet i przed samą sobą, nie zdając sobie sprawy z tego jak bardzo mnie to bolało i dokuczało.
Wyjechałam na studia, wtedy zaczęłam intensywniej o tym myśleć, tym bardziej, że studiowałam stomatologię, i pogłębiałam wiedzę o zabiegach. Poznałam mężczyznę mojego życia, który jak twierdzi nie zwracał uwagi na mój nos, dla niego był normalny ( jakbym mu o moim kompleksie nie powiedziała, pewnie by nawet nie zauważył – eh faceci ). To właśnie on uświadomił mi, jak bardzo to przeżywam – i nie to, że on dążył do mojej zmiany wyglądu czy cos, ale to on ukazał mi, ze sama próbuje kryc się za moja twarda skorupą, nie pokazując innym, jak mi to przeszkadza, a w rzeczywistości nie moge coraz bardziej ścierpieć mojego nosa ( ale to pewnie standard u tych z takim kompleksem ). Na studiach poszłam na jedną konsultacje we Wrocławiu, ale na tej konsultacji dr bardziej przekonywał mnie, że jest ok, żeby zostawić, bla bla.. niż na tym, by zrozumieć to co ja czuję. I nie chodzi o to, żeby mnie nakłaniać do zrobienia tego. I w sumie skutek był taki, że kolejne 2 lata męczyłam się i zastanawiałam się „robic- nie robic”. A może to i dobrze, że tak wyszło, bo trafiłam w ręce dr Małka.

Skonczyłam studia. Wrociłam do siebie, i nie szukałam już lekarza we Wrocławiu, a skupiłam się na Krakowie, jako, że bliżej mojego miejsca zamieszkania. Szukałam na forach. Były wahania, dni lepsze i gorsze. Dni, gdy sama sobie wmawiałam, ze się sobie podobam i dni, gdy nawet inni potrafili zwrócić uwagę na nos.

I padła decyzja – jadę na konsultacje do dr Małka. Powiem tak, pierwsze wrazenie, nie było za mile. Dr wydał mi się troche oschly. Oglądnął nos, spytał czy jestem pewna. Nie odradzal, nie przekonywał, ale teraz z perspektywy czasu, mysle, że to było dobre, bo on sam nie zasugerowal mi tej operacji, a ja sama była na nią zdecydowana. Umówiliśmy na operacje w Klinice Estetika Nova, już za miesiąc od konsultacji. Hurra! Będę miała nowy nosek! ;-) ale teraz z kolei przychodziły wątpliwości, czy aby na pewno, czy to tamto. Ale raz kozie śmierć i wolę żałować, ze cos zrobiłam, niż ze tego nie dokonałam. Przed operacja wiadomo – duzo badan krwi, EKG, zdjecie pluc.

Wzięłam 3 tygodnie urlopu. I przyszedł ten dzien – jechałam na operacje " tzn na korekte nosa "
Dotarlam do kliniki, już leżała tam dziewczyna, która 2h wczesniej tez miała robioną korektę nosa. Powiedziała mi, że nie jest tak zle i życzyła powodzenia :-)

Operacja przebiegla chyba ok. Znieczulenie ogolne, intubacja ( która w sumie chyba się anestezjologowi nie udala zbytnio, gdyz potem przez tydzień nie mogłam połykać nic, bo mialam wielkiego krwiaka w okolicy języczka w gardle, ale cóż zdarza się ). Ale to był tylko jedyny ból, jakiego doświadczyłam. Po operacji nic nie bolało, ani jednej tabletki nie wzielam. Było super, tylko ten dyskomfort, gdyz przez 3 dni trzeba oddychac tylko ustami, bo w nosie jest tamponada, a na nosie gips ;-( Na drugi dzien po operacji, zaczelam mieć since pod oczami, które z biegiem czasu znikały. Po 3 dniach dr obejrzał nos, wyjął tamponadę i już można było oddychać nosem – co za ulga :-) ale gips na nosie pozostaje jeszcze 2 tygodnie, plus pozniej na noc przez dłuższy czas. W każdym bądź razie po operacji czulam się swietnie!! Za 10 dni kontrola( tzn przedwczoraj ), wszystko ok., zobaczyłam swój nosek – piekny, bez garba!! Ale strasznie opuchnięty, jak u Mikołaja, i taki „nie mój”, zdrętwiały. To otępienie nosa i ta opuchlizna może nawet kilka miesięcy schodzic, az będę mogla zobaczyc efekt koncowy.

Ale już dzis mogę powiedziec, ze nie zaluje, jest dumna z siebie! I bardzo ciesze się z wyboru lekarza, jako, że dr okazał się bardzo miłym i sympatycznym :-) Poza tym dr przez 18 lat, zanim zrobił specjalizacje z chir.plast. pracował jako chirurg ogólny, wiec doswiadczenia ma sporo, i to widac. Tak wiec polecam go serdecznie!! ;-)

W razie jakichkolwiek pytan, to mój mail orwawaisak@op.pl Odpowiem na wszelkie pytania.
Pozdrawiam wszystkich szukających odpowiedzi. :-)

Opinia dodana przez: kopciuszek orwawaisak