Chirurg Plastyczny

dr n. med. Wojciech Chromiński

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Jestem rok po operacji powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Doktor jest konkretny i co naprawdę ważne zawsze pod telefonem.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Olena
Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Tomasz Matuszewski

Model Med
LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO 19.

Kompetentny, rzeczowy, bez zbędnych dyskusji, ma się wrażenie, że ciągle zabiegany, zawsze w ruchu, ale pamięta o swoich pacjentach, kojarzy dobrze problem, tłumaczy na czym będzie polegał zabieg i czego można później oczekiwać, na pewno nie zawsze wszystko przebiega zgodnie z planem, ale to nie musi być wina lekarza, po operacji mojego dziecka i rozmowach z innymi małymi pacjentami mogę śmiało stwierdzić, że to prawdziwy fachowiec !!!

Chirurg plastyczny Kraków dr n. med. Kazimierz Cieślik

CAMI Estetyczna Chirurgia Plastyczna i Laseroterapia
ul. Feliksa Konecznego 2/4U

Nos wyszedł okropny, różny z obu stron, krzywy z problemami z oddychaniem! wystrzegać się tego chirurgia, to partacz!!!

Opinia dodana przez: Pat

Klinika Chirurgii Plastycznej
Aleksandrowska 167
91-229 Łódź

Dr Rykała odmienił moje życie. Miałam małe piersi i dodatkowo po dwóch porodach bardzo mi zwiotczały, nie mogłam sobie z tym problemem poradzić, nie mogłam normalnie żyć. Używałam staników z wkładkami, straszna niewygoda. Krępowałam się rozebrać przed mężem. Miałam dwie operacje. Pierwszą było podniesienie piersi, a później powiększenie piersi protezami okrągłymi 335. Teraz czuję sie świetnie, żyję normalnie, zakładam obcisłe bluzki,czuję się piękną kobietą. Cieszę się że zdecydowałam sie na te operacje bo wyzbyłam sie kompleksów, które odbierały mi pewność siebie, dobre samopoczucie. Doktor Rykała dał mi nowy wygląd piersi co daje mi możliwość normalnie funkcjonować. Bardzo dziękuję i wszystkim polecam. Pozdrawiam Agnieszka B

dr n. med. Marcin Nowak

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Serdecznie polecam pana doktora. Jest wybitnym specjalistą. bardzo ciepłym skrupulatnie wykonującą swoją pracę. Troszczy się o pacjenta na najwyższym poziomie przed zabiegiem w trakcie i po. Operacje wykonał bezkrwawo Co w efekcie dało bezbólowy okres rekonwalescencji. polecam w 100%

Opinia dodana przez: Anna

dr Daria Dobaczewska

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

O Pani dr Dobaczewskiej mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. Moja mama była pacjentką pani dr. Cierpiała na bakteryjne owrzodzenie podudzi na tle żylno-miażdżycowym. Reakcja lekarza po 1-wszej wizycie była błyskawiczna. W ciągu tygodnia przyjęta na oddział, a w następnym poddana zabiegowi. W tej chwili mama nie cierpi z bólu (męczyła się 2,5 roku), a rana goi się. Jestem wdzięczna Pani Doktor za szybką reakcję, zrozumienie i fachowość. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Joanna

Chirurgia Plastyczna E.A.Barańscy s.c.
Krzywoustego 1
69-100 Słubice

W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!

Opinia dodana przez: Joanna
Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Maciej Pawlak

dr n. med. Maciej Pawlak

Skingen Clinic
Kurhan 23
02-203 Ochota, Warszawa

Cóż.... Bez żadnych wątpliwości Panu Doktorowi należy się 6 z plusem! Moja twarz nabrała blasku i wyglądam o 10 lat młodziej, przy tym warto docenić niezwykły profesjonalizm i podejście do pacjenta, jak to się mówi ręce które leczą a właściwie działają cuda, ot. Bye, bye zmarszczki, teraz pozostaje mi zainwestować w lipolizę, już nie mogę się doczekać. Jeszcze raz dziękuje i polecam każdemu, kto ma mnóstwo wątpliwości, Pan Doktor z pewnością szczegółowo zajmie się naszymi problemami i rozwiąże je ze 100% skutecznością.

Opinia dodana przez: Margaret

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN

Poznań

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 miesiace i moje zycie jest cudowne nosze odziez ,ktora wczesnie powodowała otarcia .Nie mam zadnej blizny ani sladu ,ze cos mialam robione.Poza tym ,ze wargi są teraz nie dosyc ,ze krociutkie to i maja ladny rozowy kolor.Zaraz po zabiegu po odczekaniu jakis 4 godzin wrocilam sama do mojego miejsca zamieszkania .Oczywiscie na poczatku trzeba bardziej sie oszczedzac nie siedziec lepiej pozycja lezaca ,chcodzic tez malo .Poprostu nie przemeczac sie tak prze ok 3 tyg zeby sie cos nie stało z ta rana .Sama rana nie boli troche tylko czasem szczypało ,ale to tez byly szwy.Chce goraca polecic Pania MAŁGORZTAĘ KUŻLAN JEST WSPANIALA KOBIETA JUZ PO MINUCIE CZULAM SIE U NIEJ JAK U DOBREJ KOLEZANKI .CO WIECEJ JEST SWIETNA W TYM CO ROBI.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

"Dobra" Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha
Dębowa 3
72-003 Szczecin

Przychodzac do Kliniki dr Pastuchy powiedziałam tylko: Panie doktorze chciałabym mieć persi, proszę zrobić tak żeby moje piersi były nie za duże, nie za male , jak najbardziej naturalnie wygladajace. I tak się stało. Zdalam się całkowicie na wiedze pana doktora, na wybor implantow itd. Jestem niezmiernie wdzieczna i w sto procentach zadowolona. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam doktora, pielegniari i caly personel. Ania

Opinia dodana przez: Ania