Chirurg Plastyczny Warszawa

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Serdecznie polecam pana doktora. Jest wybitnym specjalistą. bardzo ciepłym skrupulatnie wykonującą swoją pracę. Troszczy się o pacjenta na najwyższym poziomie przed zabiegiem w trakcie i po. Operacje wykonał bezkrwawo Co w efekcie dało bezbólowy okres rekonwalescencji. polecam w 100%
Opinia dodana przez: Anna
Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Maciej Pawlak

dr n. med. Maciej Pawlak

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Skingen Clinic
Kurhan 23
02-203 Ochota, Warszawa

Cóż.... Bez żadnych wątpliwości Panu Doktorowi należy się 6 z plusem! Moja twarz nabrała blasku i wyglądam o 10 lat młodziej, przy tym warto docenić niezwykły profesjonalizm i podejście do pacjenta, jak to się mówi ręce które leczą a właściwie działają cuda, ot. Bye, bye zmarszczki, teraz pozostaje mi zainwestować w lipolizę, już nie mogę się doczekać. Jeszcze raz dziękuje i polecam każdemu, kto ma mnóstwo wątpliwości, Pan Doktor z ...
Opinia dodana przez: Margaret

lekarz Monika Jachna-Grzesiak

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak Sp.z.o.o.
Czerniakowska 178 A

Jestem właśnie po zabiegu liposunkcji i ginekomastii już drugi tydzien i czuje sie bardzo dobrze. Moj komfort psychiczny sie poprawil znacznie. Mam 20 lat i wstydzilem sie chodzic na silownie, basen z powodu "piersi". Teraz juz niemoge sie doczekac powrotu do normalnosci. Jesli chodzi o Pania doktor to jest bardzo profesjonalna mila i przyklada wage do szczegołów. Zabieg przebiegl bez zadnych powiklan. Po wybudzeniu z narkozy ogolnej czulem sie bardzo ...
Opinia dodana przez: Kris

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Super Kobieta,Klasa,wiedza,uprzejma,komunikatywna,ludzka do rany przyłóż. Wizyta to przyjemność.Przy okazji innej wizyty zauwazyla uczulenie na zinnat,,antybiotyk,,zmieniła go.Uspokoiła mnie także gdyż ,,podobno'' miałem zapalenie płuc martwiłem się bardzo a okazało się że to zwykła infekcja. Ja jako facet jestem w ''pozytywnym''szoku;-) trudno nie być. Mógłbym chodzić do niej codziennie!!pozdrawiam pani Aniu,ukłony,pozdrowienia. Polecam to Nowoczesny lekarz,specjalista. Piotr.M
Opinia dodana przez: Piotr

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

6 miesięcy temu odbyła się moja operacja plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych brzucha, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków). Efekty zabiegu są świetne, wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam płaski brzuch i równą, symetryczną bliznę. Bardzo dobry kontakt mailowy po operacji, gdy miałam jakieś wątpliwości dotyczące zaopatrzenia rany, wystarczyło napisać, a p. doktor udzielał wyczerpującej odpowiedzi. Specjalista godny zaufania. Wysoka ...
Opinia dodana przez: AgnieszkaS

lekarz Jerzy Szysz

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Same piątki dla Pana doktora Jerzego Szysza, chirurga plastycznego (i ogólnego), przyjmującego w piątki w MULTI-MED na ul. Waryńskiego w Warszawie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Atutowa 9 (Tarchomin) lok. 3

O doktorze mówią Złota Rączka.Ta opinia chyba wystarczy.Po usuniętych brodawkach nie mam nawet śladu.

Marszałkowska 84/92

DR zrekonstruował coś co nie było podobne do ręki po wybuchu w rękę która działa i funkcjonuje sprawna na ile tylko można dziękuję PANU DOKTOROWI

lek. med. Łukasz Ulatowski

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Miałam w czerwcu redukcję piersi przeprowadzoną przez pana doktora:) Jest on bardzo miłą i kompetentną osobą. Efekt przeszedł moje oczekiwania:) Polecam zdecydowanie oddan się w ręce tego specjalisty:) pozdrawiam

Adam Szczypiorski

Psychiatra, Chirurg plastyczny

Szpital MSWiA
Wołowska

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, przybliżył mi w prostych słowach - co mi jest. Jestem prawie , po leczeniu - ale chodzę bo się przyzwyczaiłam do rozmów z panem doktorem - jest taki otwarty ...no i nie pogania że czax się kończy :-)
Ewa
Opinia dodana przez: Ewa