Chirurg Plastyczny Warszawa

lekarz Grażyna Jóźwiak

al. 3 Maja 7 lok. 17

Profesjonalistka w swoim zawodzie, wzbudzająca zaufanie a przy tym wyrózniająca się dużą kulturą osobistą. Miła,ciepła,łatwo nawiązuję sie z nią kontakt werbalny.Dla mnie jest wzorem lekarza
wykonującego nie tylko zawód zgodnie z zasadami etyki lekarskiej ale również przyjaznego pacjentom.Pana doktor znam od kilku lat i nie zamieniłabym nażadną inną. Serdecznie polecam.Hanna M

prof. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna

Kazimierzowska 43

Z prof. Strużyną miałem kontakt dość dawno temu (ponad 15 lat) - jednak ponieważ miał on znaczący wpływ na mój wygląd i dalsze życie, mimo upływu czasu chciałbym podzielić się swoją opinią. Otóż po wybuchu benzyny miałem oparzenia drugiego stopnia większej części twarzy. To nie do uwierzenia, ale nie zostały mi żadne - najmniejsze nawet ślady (bez wykonania przeszczepów)! Ordynatorem oddziału plastyczno-oparzeniowego CSK WAM w Warszawie przy ul. Szaserów był ...
Opinia dodana przez: Arpa

lekarz Anna Bagińska

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Super Kobieta,Klasa,wiedza,uprzejma,komunikatywna,ludzka do rany przyłóż. Wizyta to przyjemność.Przy okazji innej wizyty zauwazyla uczulenie na zinnat,,antybiotyk,,zmieniła go.Uspokoiła mnie także gdyż ,,podobno'' miałem zapalenie płuc martwiłem się bardzo a okazało się że to zwykła infekcja. Ja jako facet jestem w ''pozytywnym''szoku;-) trudno nie być. Mógłbym chodzić do niej codziennie!!pozdrawiam pani Aniu,ukłony,pozdrowienia. Polecam to Nowoczesny lekarz,specjalista. Piotr.M
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Ewa Dobrska

Marszałkowska 84/92

Korekta uszu... spełnienie marzeń w 100%... oby więcej tego typu lekarzy było

lek. med. Bartłomiej Zoń

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

6 miesięcy temu odbyła się moja operacja plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych brzucha, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków). Efekty zabiegu są świetne, wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam płaski brzuch i równą, symetryczną bliznę. Bardzo dobry kontakt mailowy po operacji, gdy miałam jakieś wątpliwości dotyczące zaopatrzenia rany, wystarczyło napisać, a p. doktor udzielał wyczerpującej odpowiedzi. Specjalista godny zaufania. Wysoka ...
Opinia dodana przez: AgnieszkaS

lekarz Jerzy Szysz

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Same piątki dla Pana doktora Jerzego Szysza, chirurga plastycznego (i ogólnego), przyjmującego w piątki w MULTI-MED na ul. Waryńskiego w Warszawie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Adam Szczypiorski

Psychiatra, Chirurg plastyczny

Szpital MSWiA
Wołowska

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, przybliżył mi w prostych słowach - co mi jest. Jestem prawie , po leczeniu - ale chodzę bo się przyzwyczaiłam do rozmów z panem doktorem - jest taki otwarty ...no i nie pogania że czax się kończy :-)
Ewa
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Izabela Tilszer

Chirurg plastyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Specjalistyczna "Medycyna Estetyczna"
Bonifraterska 3/11/48

Tak dla przestrogi,byłam u tej kobiety 6 lat temu z zamiarem delikatnego powiększenia ust. Wstrzyknęła mi tak dużo, ze wyglądałam jak Mick Jagger! Zwykle efekt utrzymuje sie pół roku, u mnie 6 lat! Jak tylko usłyszałam, że jest możliwość rozpuszczenia preparatu udałam się do owej pani, która zdaje sie nie chciała przyznać się do błędu i odparła, że nic tam nie ma. Następnego dnia złożyłam wizytę u dr Ambroziaka, który ...

lek. med. Bogusława Śmietańska-Ładny

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9

Wg tej pani, pacjent powinien sam się uśpić, zoperować a następnie wybudzić. Pełny "profesjonalizm". Nie polecam (przynajmniej poprzez NFZ). Nie wiem jak prywatnie ?

lekarz Grażyna Jóźwiak-Zimińska

Chirurg plastyczny, Chirurg dziecięcy