Lekarze Chirurg stomatolog Będzin

Katarzyna Wrzeszcz

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Najlepsza dentystka w Chorzowie, szczególnie jeśli chodzi o opiekę nad zębami dzieci. Moje córki dopytują, kiedy znowu będą mogły odwiedzić ciocię Kasię... A już kilka plomb mają założonych ;)
Opinia dodana przez: Ania

Katarzyna Petrat

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Bardzo dobra Pani doktor, profesjonalna, miła, empatyczna, uśmiechnięta. Z przyjemnością siadam na fotelu wiedząc, że moje zęby będą potraktowane fachowo, a Pani doktor będzie starała się, żebym czuła się komfortowo.
Opinia dodana przez: Marcelina

dr n. med. Marek Adwent

Gabinet Implantologii Stomatologicznej AMADENT
Długa 67
42-500 Będzin

Mistrz Świata! Nie tylko wspaniały fachowiec, ale też przesympatyczny człowiek. Będę wracać z przyjemnością :)
Opinia dodana przez: Asia Z-S

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

42-500 Będzin

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie. A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

lek. dent. Izabela Dziedzic-Jęsiek

42-500 Będzin

Pani Doktor to najcudowniejszy stomatolog pod słońcem! Przy mojej nerwicy lękowej (mimo wielki h stresów) po każdej wizycie wychodzę z uśmiechem na ustach! Każdemu życzę tak świetnej, kompetentnej i przemiłej opieki dentystycznej! :)
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Sebastian Mosiej

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Sebastian Pawelec

42-500 Będzin

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Bogusława Słabiak

ulica 9-go maja 2
42-500 Będzin

Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalne podejście lekarza do pacjenta. Cierpliwość w tłumaczeniu i objaśnianiu problemu, wysoka kultura osobista.

lek. dent. Jakub Kołodziej

42-500 Będzin

Pan dr.Jakub Kołodziej to prawdziwy profesjonalista z dużą kulturą osobistą,rzeczowo przedstawia pacjentowi ocenę problemu wraz z przebiegiem leczenia.Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia uzębienia,lekarz godny polecenia -naprawdę warto powierzyć leczenie zębów Panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Zbyszek M.

lek. dent. Ewa Młynarczyk-Mikołajczyk

Św.Brata Alberta 13/2
42-500 Będzin

Chodzę na leczenie do Pni Doktor w ramach NFZ. Usługi jakie świadczy Pni Doktor są na najwyższym poziomie! Bardzo miła , profesjonalna, empatyczna !
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Patrycja Humeńczyk-Woźniak

42-500 Będzin

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor, wizyta przebiegła profesjonalnie i przyjemnie. W końcu mam piękny uśmiech.

lek. dent. Joanna Banaś

Radosna 18b
42-504 Będzin

U pani dr leczymy zęby całą rodziną od lat. Gorąco polecamy, ponieważ zna się na rzeczy. Cena 80zł obejmuje wizytę + leczenie zęba + plombę.

lek. dent. Tomasz Janic

42-500 Będzin

niespotykany profesjonalizm zarówno w zakresie kompetencji, jak i podejścia do pacjenta zarówno podczas leczenia zęba, jak i wyrywania.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Grzegorz Iwański

"DUO-DENT" Usługi Stomatologiczne
Siemońska 11
42-500 Będzin

Ponieważ też korzystałem z Jego opieki, mogę potwierdzić wcześniejsze opinie. Wykonywanie sztuki chirurga na pewno jest związane z napięciami emocjonalnymi. Ale lekarz nie daje tego odczuć pacjentowi. Co sprawia, że nie odczuwa się większego napięcia przed, i po operacji.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Anna Krzempek

ulica Pokoju 153
42-504 Będzin

Pełen profesjonalizm.Nareszcie chodzę do stomatologa bez stresu. To bardzo dobre i fachowe podejście do pacjenta,a nie tylko bicie kasy, jak gdzie indziej...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jacek Sypniewski

Chirurg dziecięcy

ulica Żwirki i Wigury 6/21
42-500 Będzin

Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Trafna diagnoza. Dyspozycyjny dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Angelika Barczyk-Gajda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ortop-Dent"
Przyjaźni 1
42-500 Będzin

Leczyłam się u Pani doktor,dość kompleksowo: dużo plomb,leczenie kanałowe kilku zębów,czyszczenie kamienia. Pani doktor jest naprawdę przemiłą osobą,dba o dobrą atmosferę w gabinecie,w tym zakresie nie mogę nic zarzucić. Wierzyłam też w jej fachowość,dopóki nie zaczęły mnie boleć leczone przez nią zęby.Nie wdając się w niezbyt przyjemne szczegóły, efekt jest taki,że większość wykonanych przez Panią doktor plomb i przeleczeń zębów jest do poprawy,a plomby do wymiany,z zastrzeżeniem,ze nie wiadomo,co dzieje ...

dr Agata Nawrocka

Unia Bracka GZLA
ul Dmowskiego
41-200 Będzin

Ja chciałem podziękować Pani doktor za opiekę po hospitalizacji i doprowadzenie mnie do zdrowia.Milo było Panią poznać,Pani poczucie humoru i oczywiście profesjonalizm.Wszystkim polecam takich Lekarzy przez duże L.
Opinia dodana przez: Rafał Zarychta

lek. dent. Marcin Mikołajczyk

ulica Skalskiego 5/146
42-500 Będzin

Od lat leczymy zęby już całą rodziną u Pana Marcina i jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalizm, wiedza, doskonałe pomysły leczenia zębów, a to wszystko za rozsądną cenę. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług innego dentysty.
Opinia dodana przez: Bartosz Breguła

Ewa Maruszewska

Stomatolog, Ortodonta

ulica Bursztynowa 2/34
42-500 Będzin

Jestem zadowolona z leczenia ząbki ładnie równo ustawione. Polecam. Negatywne opinie to chyba nieuczciwa konkurencja pisze bo moja cala rodzina leczy się ortodontycznie u pani Doktor. Przenieśliśmy sie z innego gabinetu ortodontycznego i nie żałujemy. Ceny ok pani bardzo mila i kompetentna do tego.