Chirurg Stomatolog W Okolicach Bytom Odrzański

Janina Stefaniak

Stomatolog, Protetyk

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.

Opinia dodana przez: Chaos

dr Donata Oziemczuk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Jerzy Piekarski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Kolejowa 23
59-100 Polkowice

rewelacyjny,przyjacielski skory do wyjasnień swietne podejscie do pacjeta oraz niesamowite podejscie do zycia zawsze delikatny i konkretny polecam z szczerego serca!!!!!!!!!!!!

Perseusza 64 / 1
Głogów

Super.Polecam.Fachowo.Bez Bólu.Pani doktor uśmiechnięta i przesympatyczna.

Super.Polecam.Fachowo.Bez Bólu.Pani doktor uśmiechnięta i przesympatyczna.

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Jarosław Schab
ulica Wazów 58/2
65-191 Zielona Góra

W czerwcu 2015 r dr Schab usuwał mi ósemkę. Jestem MEGA tchórzem. Ale ząb tak mi dopiekł, że przyszedł na niego czas ostateczny i pomimo niezmiernego przywiązania powiedział mu papa. A w tym wszystkim z niezwykłą fachowością przyszedł pan dr Schab. Sama igła przyprawia mnie o słabość a nie wspomnę już o wyrywaniu. Stres był niesamowity, ale spokój ducha Pana dr oraz pani z pomocy dentystycznej i niebiańskiego znieczulenia spowodował ze nie poczułam zupełnie NIC!! Po zabiegu dostałam receptę na specyfiki, które sprawiły ze przez cały proces gojenia nie poczułam NIC. Objawów opuchnięcia, szczękościsku czy innych strasznych rzeczy, których naczytałam się w internecie nie odczułam nie maiłam. FACHOWOŚĆ I JESZCZE RAZ FACHOWOŚĆ. Czeka mnie jeszcze jedna przygoda z drugą ósemką, jak już dojrzeję do tej decyzji, to na pewno wiem gdzie to rozstanie z zębolem nastąpi i za czyją pomocą pożegnam się z moim "mądralą".

Opinia dodana przez: Iga

Gabinet Stomatologiczny
Szeroka 15/1
67-100 Nowa Sól

Wyrywałam górną ósemkę pani doktor zrobiła to w moment , polecam bo naprawdę warto , bez komplikacji dziąsło ładnie się goiło , noc przespana :)

lek. stom. Sylwia Kaczmarek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul.Kazimierza Wielkiego 85
67-200 Głogów

Witam serdecznie ja osobiście jestem z pracy pani Sylwi bardzo zadowolona mam zrobiony częściowy porcelanowy mostek ząbki są piękne nic mi nie przeszkadza jest super.Pani Sylwia jako lekarz i człowiek jest osobą bardzo miłą i wrażliwą.Nie wieżę bo wcześniej robiłam też mostek i to pani Sylwia mi zakładała trzymał się 16 lat pozdrawiam serdecznie panią doktor życząc jej dużo zdrówka

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A
65-086 Zielona Góra

Jestem po usunięciu górnej leżącej ósemki, wszystko przebiegło bardzo szybko i bezboleśnie, profesjonalnie, sympatycznie, mogę wyrazić tylko same pochwały o Doktorze Macieju ! Usunięcie zęba było dla mnie pozytywnym przeżyciem, dziękuję za atmosferę jaką Pan stworzył, za bezbolesność, za szybkość, za fachowe podejście do sprawy, za porady - za wszystko bardzo serdecznie dziękuję... Jestem bardzo zadowolona. U takiego kompetentnego Doktora Chirurga mogłabym wyrywać 100 zębów mądrości ! Specjalista w swoim fachu! Dziękuję i piszę się ponownie na następną ósemkę tylko i wyłącznie do Pana Doktora ! Polecam wszystkim i nie ma się czego bać, jeśli jest się na fotelu właśnie u Niego !

Opinia dodana przez: Ewa

zielona góra
Zielona Góra

Fantastyczny lekarz – doświadczony i kompetentny, merytoryczny. Pierwszy dentysta do którego NAPRAWDE nie mam obaw wracać. Ogromne doświadczenie które przekłada się na jakość usługi, pracuje szybko i czysto, ja osobiście nie zdążyłam się wystraszyć jak już było PO!.
Serdecznie polecam – szczególnie tym bardzo „odważnym” co „kochają dentystów”.

P/S. Korzystałam z usługi w ramach ubezpieczenia NFZ

Serdecznie polecam – szczególnie tym bardzo „odważnym” co „kochają dentystów”.

P/S. Korzystałam z usługi w ramach ubezpieczenia NFZ

Odrodzenia 2A / 2
Lubin

Polecam, robiłam u Pana doktora dwa implanty. Uprzejmy, kompetentny i rzeczowy. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Sam zabieg wszczepienia implantów potwierdza fachowość i doświadczenie. Jeden mały minus - dość długi czas oczekiwania na wizytę.

Opinia dodana przez: Ania