Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Chirurg Stomatolog Drzewica

- 1 lekarz
# 1

Bogumiła Mróz-Kowalczyk

Stomatolog, Chirurg stomatolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

Gabinet

Drzewica

Średnia ocen: 1,7/5

Niestety przez Panią Kowalczyk do końca życia nie zapomnę o nieszczęsnych wizytach u niej. Oczywiście przed skorzystaniem z jej usług przeczytałam opinie w internecie, ale podeszłam do nich z dystansem a teraz żałuje, bo przekonałam się na własnej skórze. Nie będę opisywała co dokładnie mi zrobiła czy też w jakich warunkach mnie przyjmowała. Nie będę opisywała tego co mi zrobiła... ale od czasu mojej wizyty u niej nie ma dnia ...

Niestety przez Panią Kowalczyk do końca życia nie zapomnę o nieszczęsnych wizytach u niej. Oczywiście przed skorzystaniem z jej usług przeczytałam opinie w internecie, ale podeszłam do nich z dystansem a teraz żałuje, bo przekonałam się na własnej skórze. Nie będę opisywała co dokładnie mi zrobiła czy też w jakich warunkach mnie przyjmowała. Nie będę opisywała tego co mi zrobiła... ale od czasu mojej wizyty u niej nie ma dnia bez mojego płaczu a nie potrafię już zaufać nikomu na tyle żeby coś z tym zrobić.
Oczywiście jeśli chodzi o rozmowę to oczywiście było bardzo milo, ale sama Pani stomatolog powiedziała mi, że czymś innym chciała się zajmować w przyszłości wiec po co robi to co robi ... nie polecam jej nikomu...i moja opinia nie swiadczy o sympatii czy antypatii... ja przez jedna wizyte przechodze pieklo.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

Chirurdzy stomatolodzy w mieście DrzewicaCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat