Chirurg Stomatolog W Okolicach Grabów Nad Prosną

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4
62-800 Kalisz

Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś p. Drobniewska była ordynatorem chirurgii szczękowo-twarzowej w Kaliszu. Wtedy właśnie pod jej okiem przechodziłem dość poważny zabieg. Zawsze była bardzo uprzejma, a przy tym rzeczowa, dokładna. Ma opinię świetnego fachowca.

Polna 11
63-440 Raszków

Lekarz godny polecenia, super podejscie do pacjenta, okazało sie ze niepotrzebnie balam sie zabiegow.

lek. dent. Maciej Kurzawa

Stomatolog, Protetyk

Maciej Kurzawa
Ogrodowa 5
Lisków

Super lekarz zadzwoniłam rano a już za pół godziny zostałam przyjęta , lekarz miły delikatny nawet nie czuć znieczulenia, od dziecka chodziłam do dentysty do Kalisza który grubo kasowal od piątku potrzdbowalam wizyty ale mój lekarz mnie olal , za to Pan doktor Kurzawa rewelacja a w dodatku bardzo przystojny , od razu umowilam się na kolejną wizytę , od dzisiaj ząbki leczę u Pana Macieja :)

Opinia dodana przez: Weronika

Władysława Warneńczyka 3
98-200 Sieradz

Stomatolog bardzo kompetentny. Wyjasnia problem i proponuje rozwiazanie, pozostajac obiektywna i przede wszystkim myslac o pacjencie, a nie wylacznie o korzysci materialnej.

Opinia dodana przez: Marta

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie
ulica Sieradzka 3
98-290 Warta

Bardzo mila pani. Plomby sa dobre ale nie bardzo dobre w tym gabinecie. Ceny ok, jak w wiekszosci gabinetow

kalisz nieaktualny,błędny nr tel.
Pleszew
63-300 Kalisz

Po dwóch wizytach wnioski: 1. Możliwe, że zna się na rzeczy. 2. Okropnie niechlujny wygląd. Wspomnę tylko np. intensywny zapach papierosów z jego dłoni. Rękawice wyglądają jak wielokrotnego użytku. 3. MISTRZ nagabywania i nachalności. Niby długo tłumaczy co i jak, ale można się zorientować, że całe to "uczenie jak myć zęby" itd. oraz umawianie się na czyszczenie kamienia, wymyślanie kolejnych procedur ma na celu przede wszystkim jego zarobek. I coś co mnie dosłownie powaliło: mocno przytrzymuje pacjenta łokciem, gdy ten już się nasłuchał i chce zejść mu z fotela a on dalej mu tłumaczy...Cóż za niebywała troska o pacjenta. Czy ktoś jeszcze tego doświadczył? 4. Ceny z KOSMOSU, jak mu się podoba.
Na miejscu sanepidu zrobiłbym od czasu do czasu wizytę, choćby incognito, przyjrzał się również kwalifikacjom jego pomocnicy.. W większym mieście albo by się gość dostosował do jakiś standardów, albo dawno byłoby już po nim. W Pleszewie jednak ma swoje eldorado. Żyć nie umierać.

Opinia dodana przez: Bart

Barbara Drobniewska-Nowicka

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4
62-800 Kalisz

Polecam, bardzo sympatyczna, kompetentna. Wszystko higienicznie i bezboleśnie.

Polecam, bardzo sympatyczna, kompetentna. Wszystko higienicznie i bezboleśnie.

Antoni Jusyk

Kalisz

Kochany lekarz, teraz gdy już nie przyjmuje nie mam do kogo chodzić :(

Kochany lekarz, teraz gdy już nie przyjmuje nie mam do kogo chodzić :(

Stefan Kula

stefan kula
wielun
Wieluń

Jestem jego pacjentką od wielu, wielu lat. U dr Kuli leczyłam już i drobne ubytki i zdarzyło się leczenie kanałowe. Wszystkim którzy pytają mnie o dobrego dentystę zawsze polecam Pana Doktora Kulę. Z resztą cieszy się on dobrą opinią zwłaszcza co wszelkich zabiegów chirurgicznych. Wielu kieruje się za pewne ceną – bo dr Kula nie naciąga na 5 niepotrzebnych wizyt, robi wszystko sprawnie i tanio. Widać z resztą dobrą opinię bo ludzie walą do niego drzwiami i oknami. Czasami to było mi Go autentycznie żal, bo przyjmował do ostatniego pacjenta w poczekalni przebywającego i nigdy nikomu nie odmówił i nie powiedział że już czas Jego pracy się skończył. Lekarz z prawdziwego powołania! Oby jak najwięcej było takich lekarzy a najlepiej wszyscy, tego możemy sobie tylko życzyć. A Panu Doktorowi życzę dużo zdrowia i cierpliwości do pacjentów swoich.
A teraz ocena gabinetu: bród, smród i mogiła. Jakbym się cofnęła w czasie. Wygląd jak za wczesnego Gierka. Tylko portretu pierwszego sekretarza na ścianie brakuje. Tego typu gabinetów nie widziałam od czasów wczesnego dzieciństwa.

ul. Świerkowa 4
62-874 Brzeziny