Gronowo

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne twierdząc że dzięki temu ma lepszą kontrolę. Jak najbardziej polecam!

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

REWELACYJNA DIETETYCZKA.BARDZO POLECAM.DZIĘKI PANI KINDZE SCHUDŁAM 20 KILO W 3,5 MIESIĄCA ;) TRZYMAM SIĘ NADAL A JUŻ DWA LATA MIJAJĄ.TRZYMAM SIĘ ZASAD.POZWALAM SOBIE NA JAKIEŚ CIASTO ALE TYLKO OKAZYJNIE.OCZYWIŚCIE ĆWICZĘ.POLECAM OSOBOM KTÓRE NIE MOGĄ SOBIE PORADZIĆ Z WAGĄ.JA CAŁE ŻYCIE SIĘ ODCHUDZAŁAM BEZ REZULTATU, A PO DIECIE U PANI KINGI SZYBKO I ZDROWO ZRZUCIŁAM TEN BALAST.PANI KINGA DUDZIAK NAJLEPSZA !!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Magdalena

szpital leszno, gabinet gronowo

64-100 Leszno

Leczę moje dzieci u Pani doktor już od jakiegoś czasu i jak na razie nie trafiłam na lepszego lekarza. Stawia trafne diagnozy i zawsze szybko wyleczy. Nie naciąga na kolejne wizyty, zawsze odbiera telefony i wszystko chętnie tłumaczy. Raz poszłam do innego lekarza i skończyło się szpitalem dlatego od tej chwili pozostaje jej wierna :)

Opinia dodana przez: Monika Jędrzejczak

Gronowo 140/2