Gumniska

33-100 Tarnów

Pierwszy raz wystawiam opinię jakiemukolwiek stomatologowi. Przyczyna jest prosta, nigdy żadnej wizyty nie wspominałem zbyt przyjemnie i raczej wolałem o niej jak najszybciej zapomnieć. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Dla mnie osobiście jest to przełom bo może w końcu dzięki Pani stomatolog doprowadzę swoje uzębienie do porządku. Jeżeli chodzi o warsztat to doktor jest fenomenalna. Bardzo delikatna ale zdecydowana i konkretna. Widać, że wie co robi. Jeśli chodzi o zęby to jestem na tym punkcie bardzo przewrażliwiony więc wiem co mówię. Już na pierwszej wizycie jedynka oraz dwójka zostały należycie zrobione, a partactwo poprzedników poszło w niepamięć i to wszystko podczas sprawnego, bezbolesnego zabiegu przeprowadzonego w miłej atmosferze. Sam gabinet przyjemny, czysty oraz nowoczesny i sprawia wrażenie bardzo dobrze wyposażonego. A napisałem "sprawia wrażenie" ponieważ specjalistą nie jestem i nie wiem co stricte powinno się tam znajdować więc z góry proszę mnie nie łapać za słówka. Póki co dopiero zaczynam leczenie u Pani Hajduk-Waliłko ale już wiem i przede wszystkim widzę po pierwszych wyleczonych zębach, że to jest to. Postaram się dodać jeszcze jedną opinię po doprowadzeniu do porządku reszty zębów. Na chwilę obecną zdecydowanie polecam i jestem pełen optymizmu, że tak już zostanie.

Opinia dodana przez: Marcin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne UNO-MED
ulica Gumniska 11
33-100 Tarnów

Najlepsza Pani doktor stomatolog pod słońcem, pełen profesjonalizm, nic dodać cóż ująć ;-) Polecam na przyszłość, lepszej nie znajdziecie :)

Opinia dodana przez: Łukasz G..........

Chopina 6a
33-100 Tarnów

Potwierdzam. Pacjent nie czuje się intruzem. Można uzyskać rzeczową, wyczerpującą odp. na pytania. Pan doktor jest wyrozumiały, cierpliwy i miły.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne UNO-MED
ulica Gumniska 11