Chirurg Stomatolog W Okolicach Kamienna Góra

dr Sławomir Pastor

Reymonta 5/1
59-220 Legnica

Pełen profesionalizm. Tłumaczenie pacjentowi problemu, pełna kompleksowa obsługa na miejscu. Miałam skomplikowane leczenie dr wykonując mi zabieg dosłownie robił to jak wirtuoz. Pozdrowienia i wyrazy szacunku dla Pani Wandy - asystentki Pana dr. Znieczulenie podane w sposób bezbolesny, nawet z niefrasobliwymi pacjentami takimi jak ja dr dał radę.

Małgorzata Szklennik

Gabinet Stomatologiczny
Wałbrzych, ul Długa 48a
58-309 Wałbrzych

Chłopak miał przeprowadzony trudny zabieg usuwania górnej 6 (nie można było go wyrwać w całości). Pani Szklennik jako chirurg szczękowy poradziła sobie znakomicie. Starała się oszczędzić pacjentowi jak najwięcej bólu, nie żałowała na to czasu (zabieg trwał lekko ponad godzinę)i zaangażowania. Po zabiegu pozostawiła pacjenta jeszcze na 30 min obserwację. Pełen profesjonalizm. Polecam

lek. dent. Jan Bernacki

Pionierów 18 lok. 5
58-100 Świdnica

Od dwóch miesięcy cierpiałam na potworny ból szczęki, moja poprzednia dentystka nie potrafiła znaleźć przyczyny mojego bólu, a Doktor od razu znalazł przyczyne - kompletnie zepsuta 7, którą Doktor Bernacki usunął bez żadnego bólu, a podkreślam, że jestem potwornym tchórzem i panikarą, a pomimo tego nie stracił do mnie cierpliwości i przez cały czas był bardzo miły, uprzejmy, tłumaczył mi dokładnie krok po kroku co teraz będzie robił i wogóle no nie wierzyłam, że istenieje taki cudowny specjalista!

gabinet prywatny
Boczna 1 / 1
58-530 Kowary

Faktycznie jest najlepszym stomatologiem jakiego znam.Poleca wszystkim gorąco.Poprawia po wielu partaczach z okolicy.

Ośrodek Terapii Uzależnień
Chojnowska 81
59-220 Legnica

Wspaniala doktor,kompetentna o wielkich umiejetnosciach.Od kilkunastu lat do niej chodze i nie mam zamiaru zmieniac stomatologa.P.doktor Zaslawska byla na urlopie i trafilam do p.Shierstynskiej po 3 dniach wypadla mi plomba ,a jest to jedynka i kazde kolejne rozwiercenie nie wychodzi jej na dobre.Zdecydowanie polecam,ma wspanialy personel:)

Sosnowa 43 / 1
Strzegom

Ten Pan doktor już nie przyjmuje w Strzegomiu. Za to jest wspaniała Pani doktor chirurg Ewa Rusiecka w przychodni NOVA-DENT w Strzegomiu, na ulicy Armii Krajowej 23. Polecam, byłem u niej w czerwcu tego roku. Wspaniały lekarz, bardzo dokładna i merytoryczna. Mam numer jej komórki, jeżeli się komuś przyda - 533 488 966.

Opinia dodana przez: Aleksander

Ul. Okrzei 5
Sobieskiego 4
58-500 Jelenia Góra

Dr Jabłońska to mój najbardziej zaufany lekarz od kilkunastu lat. Pani doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym delikatna i przemiła. Córeczka nie może doczekać się wizyty. Czeka się długo, ale swoich stałych pacjentów pani doktor zawsze wplecie do terminarza, jeżeli zaistnieje nagła potrzeba.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Zdrojowa 4
Wałbrzych

Świetny fachowiec, grzeczny, dokładnie tłumaczy co będzie robił.
Chodziłem wcześniej do wielu innych lekarzy ale z niego jestem najbardziej zadowolony.
Uratował mi dużą ilość zębów, którą inni spisali na straty.

Świetny fachowiec, grzeczny, dokładnie tłumaczy co będzie robił.
Uratował mi dużą ilość zębów, którą inni spisali na straty.

Gabinet Stomatologiczny Mirosława i Marcin Pietrzyccy

59-220 Legnica

Miałam do usunięcia dwie ósemki chirurgicznie. Nie da się opisać strachu który mi towarzyszył siadając na fotel. Cięcie dziąsła, wiercenie w kości, dłutowanie zęba i szycie. Ale strach ma wielkie oczy, bo co się okazało usunięcie jednego zęba trwało niespełna 10 minut i o dziwo nic nie bolało !! Pan doktor przepisał mi leki przeciwbólowe po których również nic nie czułam. Na drugi dzień gdyby nie mała opuchlizna, zapomniałabym, że miałam tak poważy zabieg.
Polecam Pana doktora wszystkim, którzy mają do usunięcia zęby chirurgicznie.

Al.Wyzwolenia 14 / 2
Wałbrzych

KOMPETENCJE ZNAKOMITE--UPRZEJMOŚĆ NA PIĄTKĘ--GODNY POLECENIA--BARDZO DOBRY CHIRURG-STOMATOLOG!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Genowefa