dr hab. n. med. Jolanta Cerkaska-Konieczna

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Pani doktor anioł kobieta.. Ekstrakcja ósemki przebiegła bezproblemowo, szybko i bezboleśnie❤❤❤ Z czystym sumieniem polecam Panią chirurg i jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie.

Pani Doktor to Anioł, dosłownie! Po złym leczeniu innego stomatologa, trafiłam do gabinetu Pani Doktor, zwijając sie z bolu. Dodam ze mając moj stan zdrowia na uwadze, Pani Konieczna przyjęła mnie w dzień wolny od pracy w godzinach wieczornych. Wyrwanie zęba minuta! Szybko bezbolesnie i sprawnie. Poza kompetencjami, warto zauważyć, ze Pani Doktor jest bardzo uprzejma i miła! Od teraz każde wyrywanie lub ciężkie przypadki tylko do Pani Doktor! POLECAM!!!

No więc zaczęło się od tego, że coś wypadło z 8 na dole, a w zasadzie jej 1/3. Wyrwa jak u nas za dawnych zim w asfalcie. W końcu zaczęło boleć aż do ucha i potrzebny był ratunek. Plan był po obejrzeniu zdjęcia, ze coś będzie trzeba łamać wyciągać na części. No i że dół to będzie ciężko. Czułem w kościach, że będzie masakra. W końcu siadam, czekamy jakieś 5 min, aż znieczulenie zadziała i lecimy. Coś chrupnęło i jakaś cześć poleciała se myślę do zlewu. A Pani doktor, że już... 15-20 sek. Może by było szybciej gdybym nie wzdychał. Polecam :)

Skierowany przez stomatologa do dr. Koniecznej - ponoć bardzo dobrego chirurga, zostałem przyjęty przez anonimowego młodego człowieka i nawet nie dane mi było poznać która z Pań w gabinecie to chirurg Konieczna. Domyśliłem się po wizycie kiedy w rejestracji podała mi kwotę do zapłaty - tylko nie wiem za co bo nie była obecna w gabinecie podczas zabiegu. Wybrałem wizytę u renomowanego chirurga i myślałem że pryywatna i odpłatna wizyta zobowiązuje go do wykonania zabiegu ale Pani doktor wyrecza się innymi tylko kasę przyjmuje osobiście.

Jestem wdzięczny Pani Doktor za usunięcie zęba mądrości, którego inni lekarze nie chcieli się podjąć. Byłem u mojego lekarza w Gnieźnie i potem u jeszcze dwóch innych, którzy odsyłali mnie do specjalisty chirurga. Dopiero w internecie trafiłem na pozytywne opinie Pani Doktor i zdecydowałem się skontaktować. Zabieg leżącej ósemki w Lednogórze trwał ok 30 min i przebiegł bezboleśnie. Naprawdę polecam.

Profesjonalny lekarz i wspaniały człowiek w jednym! Miałam przez Panią Doktor usówane 3 ósemki. Wszystko poszło sprawnie, bez bólu i w spokojnej atmosferze. Oby więcej takich wspaniałych lekarzy!

Specjalistka najwyżej próby. Miałam przez Panią doktor wyrywane 2 ósemki, które były ułożone w b. skomplikowany sposób. Wszystko poszło b. dobrze. Polecam!

polecam tego lekarza fantastyczny fachowiec.zabiegi bez bólowo sam nie wierzyłem 0 bólu w każdej sytuacji.lekarz godny zaufania. serdecznie polecam...

Fantastyczny fachowiec, z każdym problemem potrafi sobie poradzic ,gdy inni rozkładaja ręce.Naprawdę szczerze polecam. A co ważne wszystkie zagiegi nawet te najtrudniejsze wykonuje bez bólowo.sama to doświadczyłam.A co wazne cenny usługi sa naprawdę przystępne.