Chirurg Stomatolog W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Klinika Medyczna ArtMedica
Ul. Szosa Chełmińska 166
Toruń

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.

Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Piotr Raginia

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

myślałem że tacy dentyści nie istnieją. godny polecenia , zwłaszcza w przypadkach beznadziejnych . sprawia że następnym razem niczego się nie boisz .

Opinia dodana przez: dariusz

Świętosław 155
87-408 Świętosław

Pani dr. Wilk jest wielką profesionalistką w tym co robi. Wypełnienia w zębach są na swoim miejscu przez lata. Pani dr. usuwa zęby szybko i konkretnie. Trzeba zaznaczyć,że jest ona również chirurgiem szczękowym ,dlatego też potrafi z zębami zdziałać cuda.Jest przy tym bardzo zabawną osobą, lubi żartować i dzięki temu stwarza miłą atmosferę.

Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Hanna Buczyńska

Sygietyńskiego 53
86-100 Świecie

Przemiła Pani stomatolog. Stoicki spokój. Fachowe podejście. Miałam wyrywane dwie ósemki. Żaden stomatolog nie chciał ich wyrwać, bo rosły na policzek. Dzięki Pani chirurg mam już spokój. Bezboleśnie. Wszystko zagoiło się bardzo szybko. Naprawdę POLECAM!

Roman Haenel

ul. Lidzbarska 25, 87-300 Brodnica
Brodnica

Najlepszy stomatolog u którego byłem, miła atmosfera, fachowe podejście do mojego problemu oraz co bardzo poprawiło mój komfort psychiczny to fakt że pan doktor jest specjalistą w chirurgii szczękowej!

Opinia dodana przez: K

Andrzej Gronowski

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Jaśminowa 7
87-100 Toruń

Doktor wyrywał mi dolną ósemkę wczoraj, więc piszę na świeżo. Sam zabieg był średnio przyjemny, ale rozumiem, że mój przypadek do najłatwiejszych nie należał (ukruszona korona, ząb próchniczy, ząb tzw. leżący). Za to zupełnie nie rozumiem, jak można po wszystkim odesłać pacjenta bez informacji o możliwych powikłaniach typu szczękościsk, suchy zębodół i bez antybiotyku na wszelki wypadek. O przeciwbólowych tabletkach już nie wspomnę. Na prośbę o zwolnienie lekarskie doktor nieomal mnie wyśmiał, a potem nawet skomentował z kolejnym pacjentem, jak już wyszłam z gabinetu. Ekstrakcja ósemki nie jest wskazaniem do zwolnienia, jego zdaniem. Nie przespałam nocy, bo miałam ciągły ślinotok, przełykanie śliny powodowało ból gardła, bo opuchłam od środka, dostałam szczękościsku, zębodół ćmi i pulsuje. Rano poszłam do lekarza rodzinnego i dostałam zwolnienie na 5 dni i antybiotyk Clindamycin oraz poradę, ze jeśli szczękościsk nie odpuści to jechać na laryngologię do szpitala. Pana Gronowskiego poradziła mi koleżanka, więc uznałam, że skoro sprawdzony, to nie ma się czego bać. Stało się jednak inaczej. Mam jeszcze drugą ósemkę do wyrwania, ale do pana Gronowskiego na pewno już się nie udam.

Opinia dodana przez: Paulina

Józef Joniec

Stomatolog, Protetyk

tel. kom.794-711-881
Waryńskiego 12
86-300 Grudziądz

Pan doktor to fachowiec na 5. jest bardzo miły uprzejmy wszystko wytłumaczy. ósmy ząb usunął mi szybko i bezboleśnie. naprawdę polecam

Elżbieta Kwiatkowska

87-100 Toruń

Bardzo olewczy stosunek do pacjenta, zwłaszcza jeśli chodzi o zadawanie bólu. Działanie bez znieczulenia mimo widocznej potrzeby pacjenta. Szczerze nie polecam ...

Opinia dodana przez: Ewelina

ulica Ligi Polskiej 12L