Kraków Chirurg Stomatolog

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.

Opinia dodana przez: Karolkaa
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Chirurg stomatolog Kraków lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Stomatolog, Periodontolog

wizyta już od 100

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Trafiłam do pana doktora przez przypadek (sugerując się poniekąd opiniami) i muszę stwierdzić, że rzeczywiście jest miłym i kompetentnym lekarzem. Miałam problem z zębem po leczeniu kanałowym i póki co, ząb ma się dobrze. Fakt, że w gabinecie Stomatologia "Cichoń" tanio nie jest, ale w tym przypadku warto zapłacić więcej.
Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt.
Jedyną uwagę miałabym do tego, że pracownicy w subtelny sposób chcą ...

Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt.
Jedyną uwagę miałabym do tego, że pracownicy w subtelny sposób chcą naciągnąć na dodatkowe koszty (propozycje zbędnych zabiegów). Na szczęście nie było żadnych nacisków.

Opinia dodana przez: Ewa
Chirurg stomatolog Kraków lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog

wizyta już od 100

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Bardzo dobry lekarz chirurg . bardzo dobrze poradziła sobie z ósemkami , które miałam zatrzymane . zabieg nie był taki straszny ( musiała mi pani dr rozwiercić kość by dostać sie do zeba ) dobrze założone szwy . rana dobrze wygojona ;)

Opinia dodana przez: Marysia
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!

ul.Zakopiańska 62

Gorąco polecamy! Profesjonalny, cierpliwy, ze szczególnym podejściem do dzieci !
Moja córka Pana doktora uwielbia i nie może doczekać się kolejnych wizyt :)
Pozostajemy stałymi pacjentkami :) Mama Kaliny

Moja córka Pana doktora uwielbia i nie może doczekać się kolejnych wizyt :)
Pozostajemy stałymi pacjentkami :) Mama Kaliny

Opinia dodana przez: Kasia_Sta

lek. stom. Maciej Cichanowicz

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

lek. stom. Krzysztof Gąsiorowski

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 80

ul.Zakopiańska 62

Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej wizyty u Pana Krzysztofa. Bardzo mily, tlumaczy dokladnie wszsytkie kroki. Opinia na podstawie 2ch wizyt. Pelen profesjonalizm, podejscie do pacjenta godne nasladowania. Goraco polecam!

Opinia dodana przez: Ania

lek. stom. Maciej Opach

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

SWISSDENT Centrum Stomatologii
ul. Mackiewicza 17a

Bardzo dobry specjalista, rzetelny kompetentny z dużą empatią dla pacjenta.
Polecam Pana doktora i dziękuję za opiekę.

Bardzo dobry specjalista, rzetelny kompetentny z dużą empatią dla pacjenta.
Polecam Pana doktora i dziękuję za opiekę.

Opinia dodana przez: Katarzyna