Krzywda

mgr Monika Krzywda

Rehabilitant dziecięcy

Kraków

Witam, Pani Monika jest nam wsparciem przeogromnym, prowadzi terapie mojej córeczki, bardzo nam pomaga i wskazuje drogę w chorobie naszej drobinki. Dziękujemy i serdecznie polecamy.

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Anna Krzywda

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet stomatologiczny Anna Krzywda
Krakowskie Przedmieście

Bardzo fachowa Pani Doktor. Uratowała mi zęba, którego inni spisali na straty. Polecam. Podoba mi się, że jest miła i przez to nie odczuwam tak bardzo strachu przed wizytą.

SSPZOZ o.w Hucie Dąbrowie
Krzywda
21-470 Krzywda

Wspaniała Pani Doktor , zawsze pomocna oddana. Prawdziwy lekarz zawsze znajdzie czas dla pacjenta , wytlumaczy .

Opinia dodana przez: Ania

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
ulica Al. Piłsudskiego 11
18-400 Łomża

Ten lekarz to straszny gbur! Nie przejmuje się losem pacjentów w podeszłym wieku. Miałam okazję przekonać się o tym, gdy moja babcia trafiła na odział neurologiczny w Łomży, gdzie ów lekarz był jej lekarzem prowadzącym. Na wstępie stwierdził, że stan babci jest bardzo zły ( cytat: to już ostatnia, choroba na którą choruje ta pani ). Stan babci ewidentnie się coraz bardziej pogarszał. Po 3 dniach babcia nie potrafiła otworzyć oczu, połykać pokarmów, napojów, własnej śliny oraz wdało jej się zapalenie płuc. Wtedy poszliśmy do lekarza zapytać się o stan babci, a on stwierdził, że stan babci nie ulega zmian i będzie chciał w najbliższych dniach oddać nam babcie do domu (moim zdaniem sugestia dania w łapę bo inaczej wypiszę babcie w tym stanie do domu). Po około 3h od rozmowy nasza biedna babcia zmarła, a doktor Krzywda po stwierdzeniu zgonu beszczelnie powiedział do nas, te słowa : (stało się tak, jak przewidywałem).

Opinia dodana przez: Emilia

Reja 8/17
32-300 Olkusz

Tak Strasznie Niekompetentnej osoby nie spotkałam chyba nigdy w swoim zyciu!!!! Jestem po wypadku samochodowym podczas którego doznalam urazu skręcenia kręgosłupa szyjnego. Przyszłam na wizytę z ogromnym bólem szyi,kregoslupa i zdretwiałą prawą dłonią...!!! Od 3 tygodni,kazdego dnia biore leki przeciwbólowe - KETANOL ...Przedstawiajac sytuacje i okoliczności ten "lekarz" stwierdzil,Że ogólnie nic mi nie jest .... !!!! Na moje pytanie na temat rehabilitacja stwierdzil ,ze ten uraz NIE KWALIFIKUJE SIE DO TAKICH PRAKTYK JAK REHABILITACJA ....!!!! NIE DO WIARY...!!! Wizyta trwała kilka minut ....!!!

Opinia dodana przez: Marta

ul. Piastów 3/45