Chirurg Stomatolog

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne
Opinia dodana przez: Patrycja
Chirurg stomatolog Kraków lek. stom. Aleksandra Szantyr

lek. stom. Aleksandra Szantyr

Stomatolog, Chirurg stomatolog

wizyta już od 100

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Doktor Aleksandra Szantyr to prawdziwa specjalistka ! Uratowała mi dosłownie zęby po niezbyt udolnych próbach innej pani stomatolog. Miła aparycja, życzliwe podejście do pacjenta i umiejętność obłaskawienia kogoś z dentofobią (tak było w moim przypadku). Polecam i z czystym sercem wystawiam ocenę bardzo dobrą !
Opinia dodana przez: Tomasz Jackowski
Chirurg stomatolog Radomsko dr n. med. Wahab Adeeb

NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko

Gorąco polecam tego chirurga ! Jest mistrzem w swoim zawodzie ! Wyrwanie zęba nie trwa dłużej niż lecąca w gabinecie piosenka z radia, czyli jakieś 4 minuty! Słyszałam wiele okropnych historii na temat usuwania zębów, że trwało to ponad pół godziny, że lekarz nie umiał wyrwać zęba i td. Tutaj nie ma takich sytuacji ! Właśnie jestem po zabiegu usunięcia drugiej ósemki już w pana doktora i nie mam żadnych ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Wilk

lek. dent. Marcin Wilk

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Mimo młodego wieku praca dentystyczna wykonana świetnie. Mam bardzo delikatne zęby i normalnie po plombowaniu zęby bolały mnie przez dzień czy 2 – nie tym razem. U Pana Marcina wszystko działa jak w zegarku, wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Wilk to dobry młody specjalista. Jeśli będzie potrzeba wiem już gdzie się leczyć!
Opinia dodana przez: Marta
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Ortodonta

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!
Chirurg stomatolog Katowice lek. dent. Daniel Dłucik

lek. dent. Daniel Dłucik

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Daniel Dłucik Prywatna Praktyka Dentystyczna
Panewicka 35
40-783 Katowice

Jeżeli robić implanty to tylko w Polsce u Doktora Daniela Dłucika. Nie ukrywam, że zanim poddałam się operacji chciałam poznać doktora i porozmawiać z nim. Spotkaliśmy się w Katowicach i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia bo ja wiedziałam czego chce a on nie owijał w bawełnę tylko mówił co i jak. Widać, że to człowiek mocno zapracowany ale niezwykle rzetelny i sumienny. Po pierwszej operacji czułam się źle, ale o ...
Opinia dodana przez: Anna
Chirurg stomatolog Warszawa dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Stomatolog, Protetyk

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2

Paweł Fudalej to świetny specjalista, najlepszy lekarz w całej Wawie :) Tak sympatycznego i uśmiechniętego lekarza każdemu życzę! Co do jego kompetencji nie mam żadnych wątpliwości. Dziękuję i polecam jego gabinet.
Opinia dodana przez: gosc
Chirurg stomatolog Gdańsk lek. stom. Katarzyna Rutkowska

ul. Jana Heweliusza 3/3
80-890 Gdańsk

Już 3 ósemki wyrwałam u dr Rutkowskiej. Z tego jedne był pęknięty i miałam nerwy na wierzchu. Pani doktor sobie dobrze radzi. Przy górnej ósemce nawet nie zauważyłam kiedy wyrwała zęba, dolna była trochę gorsza i miałam opuchliznę tydzień, ale to dlatego, że ząb mocno siedział.
Opinia dodana przez: Helena
Stomatolog Opole dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Kościuszki 30/2
45-062 Chwałkowice, Opole

Pani doktor wyleczyła mi 3 zęby 6 miesięcy temu. Jeden z nich non stop bolał więc umówiłam się na reklamację. Na kilka dni przed reklamacją na którą czekałam 2 miesiące (ząb cały czas bolał) rozbolał mnie drugi leczony ząb. Bardzo mocno. U pani doktor dowiedziałam się, że trzeba leczyć kanałowo albo wyrwać, co mnie bardzo zdziwiło, bo była tam mała dziurka, a taraz, po leczeniu zrobiło się z tego kanałowe ...
Opinia dodana przez: Ania D.