Chirurg Stomatolog

Chirurg stomatolog Radomsko dr n. med. Wahab Adeeb

NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko

Gorąco polecam tego chirurga ! Jest mistrzem w swoim zawodzie ! Wyrwanie zęba nie trwa dłużej niż lecąca w gabinecie piosenka z radia, czyli jakieś 4 minuty! Słyszałam wiele okropnych historii na temat usuwania zębów, że trwało to ponad pół godziny, że lekarz nie umiał wyrwać zęba i td. Tutaj nie ma takich sytuacji ! Właśnie jestem po zabiegu usunięcia drugiej ósemki już w pana doktora i nie mam żadnych dolegliwości a rana goi się w mgnieniu oka. Nie zamieniłabym tego chirurga na żadnego innego ! :)
English also :
I highly recommend this surgeon! He is a master in his profession! Tooth extraction takes no more than the song from the radio, which is about 4 minutes! I have heard many horror stories about removing the teeth, it took over half an hour, the doctor could not break a tooth and so on. Here there is no such situation! I'm after surgery to remove the second eight already. I have no complaints and wound healing very quickly. I would not trade him for any other surgeon! :)

Opinia dodana przez: Aleksandra
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!

Chirurg stomatolog Katowice lek. dent. Daniel Dłucik

lek. dent. Daniel Dłucik

Daniel Dłucik Prywatna Praktyka Dentystyczna
Panewicka 35
40-783 Katowice

Jeżeli robić implanty to tylko w Polsce u Doktora Daniela Dłucika. Nie ukrywam, że zanim poddałam się operacji chciałam poznać doktora i porozmawiać z nim. Spotkaliśmy się w Katowicach i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia bo ja wiedziałam czego chce a on nie owijał w bawełnę tylko mówił co i jak. Widać, że to człowiek mocno zapracowany ale niezwykle rzetelny i sumienny. Po pierwszej operacji czułam się źle, ale o tym że tak będzie wiedziałam już znacznie wcześniej. Po kolejnych spotkaniach było coraz lepiej. Z całą odpowiedzialnością polecam doktora Daniela Dłucika najlepszego speca od implantów w Polsce! To porządny człowiek i solidna firma.

Opinia dodana przez: Anna
Chirurg stomatolog Warszawa dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Stomatolog, Protetyk

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2

Paweł Fudalej to świetny specjalista, najlepszy lekarz w całej Wawie :) Tak sympatycznego i uśmiechniętego lekarza każdemu życzę! Co do jego kompetencji nie mam żadnych wątpliwości. Dziękuję i polecam jego gabinet.

Opinia dodana przez: gosc
Chirurg stomatolog Gdańsk lek. stom. Katarzyna Rutkowska

ul. Jana Heweliusza 3/3
80-890 Gdańsk

Już 3 ósemki wyrwałam u dr Rutkowskiej. Z tego jedne był pęknięty i miałam nerwy na wierzchu. Pani doktor sobie dobrze radzi. Przy górnej ósemce nawet nie zauważyłam kiedy wyrwała zęba, dolna była trochę gorsza i miałam opuchliznę tydzień, ale to dlatego, że ząb mocno siedział.

Opinia dodana przez: Helena
Stomatolog Opole dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Kościuszki 30/2
45-062 Chwałkowice, Opole

Pani doktor wyleczyła mi 3 zęby 6 miesięcy temu. Jeden z nich non stop bolał więc umówiłam się na reklamację. Na kilka dni przed reklamacją na którą czekałam 2 miesiące (ząb cały czas bolał) rozbolał mnie drugi leczony ząb. Bardzo mocno. U pani doktor dowiedziałam się, że trzeba leczyć kanałowo albo wyrwać, co mnie bardzo zdziwiło, bo była tam mała dziurka, a taraz, po leczeniu zrobiło się z tego kanałowe które kosztuje u niej 1800zł. Nie uwzględnia żadnej reklamacji, za wszystko trzeba zapłacić i nie poczuwa się do odpowiedzialności. uważa się za najmądrzejszą i ani myśli ponośić odpowiedzialnośći za źle wykonaną pracę. Pani Baron nie widzi w tym nic złego. Nigdy więcej takich nieumiejętnych utytułowanych stomatologów!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Udałam się do innego gabinetu - wymienionio mi dwa niechlujnie założone wypełnienia, nie było leczenia kanałowego a zęby przestały boleć i nie bolą od 3 miesięcy.....

Opinia dodana przez: Ania D.

lek. stom. Magdalena Nadolna-Karpińska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Profesjonalna klinika - polecam! Kompleksowa obsługa, życzliwość Pani Doktor. Jestem naprawdę zadowolona :)

Opinia dodana przez: Ola

lek. stom. Maria Biczysko

Jedności Narodowej 125 lok. 21
50-301 Wrocław

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18

Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani mój uśmiech, ani mój portfel. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i poświęca tyle czasu ile dany pacjent potrzebuje. Jeżeli ktoś boi się dentysty, chce szybkiej i dobrej diagnozy oraz lekarza, który przy swoich kompetencjach jest prze-uprzejmy - bardzo mocno polecam Panią Agnieszkę!!! Nie wyobrażam sobie, żeby odwiedzać teraz jakiegoś innego stomatologa.

Opinia dodana przez: Natalia