Chirurg Stomatolog

lek. stom. Maciej Cichanowicz

lek. stom. Krzysztof Gąsiorowski

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 80

ul.Zakopiańska 62

Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej wizyty u Pana Krzysztofa. Bardzo mily, tlumaczy dokladnie wszsytkie kroki. Opinia na podstawie 2ch wizyt. Pelen profesjonalizm, podejscie do pacjenta godne nasladowania. Goraco polecam!

Opinia dodana przez: Ania

dr Andrzej Brudnicki

Stomatolog, Protetyk

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam,

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest zawsze bardzo miły :) polecam! pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paulina

ul.Zakopiańska 62

Gorąco polecamy! Profesjonalny, cierpliwy, ze szczególnym podejściem do dzieci !
Moja córka Pana doktora uwielbia i nie może doczekać się kolejnych wizyt :)
Pozostajemy stałymi pacjentkami :) Mama Kaliny

Moja córka Pana doktora uwielbia i nie może doczekać się kolejnych wizyt :)
Pozostajemy stałymi pacjentkami :) Mama Kaliny

Opinia dodana przez: Kasia_Sta

lek. stom. Maciej Opach

SWISSDENT Centrum Stomatologii
ul. Mackiewicza 17a

Bardzo dobry specjalista, rzetelny kompetentny z dużą empatią dla pacjenta.
Polecam Pana doktora i dziękuję za opiekę.

Bardzo dobry specjalista, rzetelny kompetentny z dużą empatią dla pacjenta.
Polecam Pana doktora i dziękuję za opiekę.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Grzegorz Kotusiewicz

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Armii Krajowej 75
42-360 Poraj

Serdecznie polecam !!! Jestem po usunięciu trzech ósemek, w tym jedna chirurgicznie. Mistrz w swoim fachu!!! :) Jestem bardzo wdzięczna i polecam, jak usuwać zęby to tylko u Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Ewa

ul Wolska 1
Kraków

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia! Pani doktor ma świetne podejście do ludzi, autentycznie przejmuje się każdym przypadkiem, zawsze robi wszystko co może żeby pomóc pacjentowi. Przeszłam ciężki przypadek usunięcia ósemki, gdyby nie umiejętności i cierpliwość Pani doktor byłoby źle. Jak na klasę usług i umiejętności na prawdę niska cena! Polecam całym sercem (dentysta nie musi być straszny)!

Opinia dodana przez: Edyta

dr Marek Szulc

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Gorąco POLECAM!!!
Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłem. Wyśmienity fachowiec, profesjonalista, opanowany, wszystko dokładnie tłumaczy przed i podczas zabiegu (usuwana 7 dolna). Nic nie bolało, zero stresu. Pani pielęgniarka też wspaniała kobieta, wesoła, rozmowna, wprowadza rodzinną atmosferę. Na pewno będę polecać Pana doktora Szulca każdemu, kto potrzebuje specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowej. Prawdziwy lekarz z powołania! :)

Gorąco POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Mateusz

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Szybki, bezbolesny zabieg mimo ostrego stanu zapalnego i kiepskiego stanu uzębienia. Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Adam