Łódź Chirurg Stomatolog

Stomatolog, Chirurg stomatolog

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34
94-221 Łódź

Na co dzień mieszkam w Norwegii, ale z powodu panujących tam cen, zdecydowałam się znaleźć specjalistę od implantów i protetyki u nas w kraju i muszę powiedzieć, że nie żałuję!!

Doktor od początku zrobił na mnie dobre wrażenie, bardzo kulturalny i serdeczny, budzi zaufanie, a za efekt końcowy chylę czoła! Mam most na implantach i kilka koron, estetyka na najwyższym poziomie, świetne dopasowanie kolorystyczne, wszystko wygląda bardzo naturalnie, za co dziękuję! Sam zabieg wkręcenia implantów przebiegł sprawnie, bez jakichś problemów czy komplikacji, miałam już kiedyś wykonywany i potwierdzam, że doktor Cynkier zna się na rzeczy. Pozdrawiam i polecam!

Opinia dodana przez: Joanna Dowborczyk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

przychodnia
Piotrkowska 270
90-361 Łódź

Super podejście do pacjenta, bardzo miła Pani Doktor. Godna polecenia.

Super podejście do pacjenta, bardzo miła Pani Doktor. Godna polecenia.

Laserdent
Kurczaki 28
Łódź

Jest Pan jedynym dentysta, ktoremu pozwalam cokolwiek robic przy moich zebach. Innych po prostu sie boje a Pana nie ;) Niestety jest drogo ale ja mam zaufanie do Pana kompetencji i lubie Pana. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: KG

ulica Jaracza 98 m. 7
90-244 Łódź

Swietny stomatolog! Bylam dzisiaj na usunieciu zeba u doktor sasin i jestem nia zachwycona. Nie bedzie przesada jak napisze ze w zyciu nie bylam u lepszego stomatologa. jestem zachwycona jej profesionalizmem i dbaloscia o komfort pacjenta. nie ma dlugich terminow i ja ze skierowaniem placilam tylko za znieczulenie. naprwde dobry lekarz :) pod kazdym wzgledem wykonanej pracy jak i traktowaniu paacienta nie moglam juz chyba lepiej trafic

Opinia dodana przez: kasia

Tuszyńska 25 m. 43
93-011 Łódź

Anioł nie lekarz. Delikatna, konkretna super potrafi rozwiać wszelkie obawy związane z zabiegiem. Dziękuję i gorąco polecam

Opinia dodana przez: Andrzej

prof. dr hab. n. med. Marcin Kozakiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Szpital Św.Rodziny
łódź
Łódź

Z panem Prof. spotkałem się po raz pierwszy rok temu ,kiedy nie mogłem uzyskać pomocy w mojej rodzimej Śl.Ak.Med.Podejście tego człowieka do mnie było niespotykanie miłe i kulturalne.Przedstawił rzeczowo problem choroby,ustalił plan leczenia farmakologicznego i chirurgicznego. Po 12 dniach leczenia ikontroli zostałem wypisany z odpowiednimi zaleceniami.
Do dziś jest dobrze! Dziękuję Panie Profesorze . EŁ.

Do dziś jest dobrze! Dziękuję Panie Profesorze . EŁ.

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Dla mnie świetna Pani doktor, trzy godziny temu usuwala mi 8 górna, która miała zapalenie.Potwornie się bałam bólu, Pani doktor widząc to,zagadywala mnie jak mogła i cierpliwie tłumaczyła, że nie będzie bolało.I miała stu procentowa rację!Sekunda i zęba nie było: )) byłam w szoku że już po wszystkim i powiedziała prawdę- zero bólu podczas rwania i teraz kiedy znieczulenie przestało działać: ))Polecam Panią Doktor i bardzo DZIĘKUJĘ za pomoc: ))

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Jolanta Kollar

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

HOR-BA-DENT
ul. Piłsudskiego 52
90-330 Łódź

Pani Doktor usuneła mi zęba ósemke bardzo fachowo i bezboleśnie . Polecam każdemu .Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Wiesław

Narutowicza 41
90-125 Łódź

Pan Doktor po prostu jest najlepszy w swoim fachu!
Kilkakrotnie miałam przyjemność być Jego pacjentką, mam zaufanie do Jego umiejętności jak do nikogo innego.
Od razu można wyczuć, że jego praca to równocześnie pasja.
Oprócz niesamowitego wyczucia co do objawów i leczenia, jest przemiłą i zabawną osobą.
Polecam zdecydowanie każdemu!

Pan Doktor po prostu jest najlepszy w swoim fachu!
Od razu można wyczuć, że jego praca to równocześnie pasja.
Polecam zdecydowanie każdemu!

Opinia dodana przez: Ola