Chirurg Stomatolog W Okolicach Nakło Nad Notecią

Dariusz Możdżeń

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Bydgoszcz

szukam proktologa, żona kazała. strasznie piecze mnie tyłek i nie mogę wytrzymac. czy są hemorojdy? jak mam to rozumiec? pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Derek i Ana

lekarz Zofia Kużdża-Klimkiewicz

Praktyka Stomatologiczna- Gabinet Higieny i Profilaktyki jamy ustnej
T.B.Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Nie mogę podać ceny wizyty bo w zależności od wykonanego zabiegu płaciłem różnie ale ceny nie są wygórowane. Gorąco polecam gabinet i panią higienistkę tam pracującą pod kątem wizyt adaptacyjnych dla dzieci i oczyszczania zębów dla dorosłych. Zabieg wykonuje nieamiernie delikatnie.Pani doktor skrupulatna i bardzo precyzyjna. pacjentowi każdemu poświeca godzine lub nawet dłużej czasu

Małgorzata Struzik

Działkowa 10
89-120 Potulice

Obsługa profesjonalna,po prostu ni ten "KOPACZ"!

Obsługa profesjonalna,po prostu ni ten "KOPACZ"!

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Bardzo fajny i fachowy specjalista. Żeby były tylko krótsze terminy oczekiwań na wizytę byłoby jeszcze lepiej.

ulica Płocka 16
85-659 Bydgoszcz

Pan Doktor wspanialy specjalista uratowal mi kosc ktora inny stomatolog "rozbabral" a nie byl specjalista!!! zabieg trwal trzy godziny ale wykonany perfekcyjnie a kosc zrosnieta i jak nowa. Mam juz w tym miejscu implant. Serdeczne dzieki za poswiecony czas i opieke.Wspanialy personel zajol sie mna wzorowo Dziekuje

Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Jarosław Stępkowski

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Hahaha ten ranking to lipa,,, jak sie wystawi negatyw to zaraz go usuną że niby bezprawny. Krótko i na temat,, jak ktoś chce wydać majątek i nie miec paru zębów to polecam.

ul. Reja 10a
62-100 Wągrowiec

Byłem u pana doktora w czwartek leczy mi ząb 1 kanałowo pod wstaw koronowo - korzeniowy bez znieczulenia obejrzał żab zobaczył gdzie jest nerw wyczyścił zatruł i za tydzień znowu . Naprawdę doświadczenie precyzja 100% . Lekarz na luzie spoko niewiem jak można pisać że jest niekompetentny , bardzo miła pani asystentka . cena zatrucia 50 zł.A że jest drogi no tyle lat się uczył i naprawdę jest profesionalistą , wole wydać uniego niż iść do zwykłego dentysty zepsuje mi ząb i wydam jeszcze więcej na jego ratowanie. Polecam !!!!!!!!!1

Opinia dodana przez: antek

ul. Nieznanego Żołnierza 42/20
77-400 Złotów

Nie wiem skąd wzięły się tutaj tak negatywne opinie niektórych osób. Dentystka jest bardzo uprzejma, nigdy nie naprawiała zęba bez znieczulenia, przy czym zawsze delikatna, aż czasem się zastanawiam czy mogę już zamknąć usta, czy ją przypadkowo ugryzę. Wyleczyła mnie ze strachu przed dentystą, a był on spory. W dodatku zawsze miła obsługa, jeśli przyszedł ktoś z bólem i jest szansa, żeby gdzieś go wcisnąć to pomoże. Jednak co się dziwić, że nie zawsze można skoro, rejestrując się do Pani doktor czeka się co najmniej miesiąc na wizytę? Te dane mówią same za siebie. Osobiście bardzo polecam!

lek. dent. Marek Gatz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

pełen profesjonalizm - szybko, bezboleśnie i bez problemów, dba o szczegóły, zęby są wykończone tak jak być powinno!

lek. dent. Jerzy Mucha

Chirurg stomatolog, Stomatolog