Chirurg Stomatolog W Okolicach Nowy Tomyśl

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Młyńska 5
64-000 Kościan

Bardzo dobry lekarz,poprzednie opinie to wierutne bzdury.Ktoś ewidentnie robi czarny PR

dr n. med. Andrzej Szwarczyński

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Ostrzeszowska 14
60-163 Poznań

Dr Andrzej Szwarczyński jest, moim zdaniem, najlepszym i najbardziej godnym polecenia stomatologiem jakiego znam. Miałam wiele poważnych ubytków, wynikających z bagatelizowania sytuacji i niewiedzy/braku umiejętności małomiasteczkowych dentystów (najlepiej wyrwać, nie będzie bolało i po kłopocie). Już w szkole podstawowej zatruto mi obie jedynki, w ciągu następnych lat usunięto górne piątki i kilka dolnych zębów (na szczęście!;) od piątki do ósemki i jeszcze mogę się uśmiechać. Ale wcale nie jest mi wesoło, wiedząc, ze gdybym miała choćby korzenie, nie miałabym takich problemów jak teraz. Ubytki i zmiany są tak nieodwracalne, że nawet implanty trzeba teraz "szyć na moją miarę". Już myślałam, że nic nie da się zrobić, ale dr Szwarczyński coś wymyślił. Wierzę w niego! Jutro mam pierwszy zabieg;)
Trzy tygodnie temu mojej 83 letniej mamie wstawił podstawy do implantów w górne jedynki i dwójki. Nic nie bolało i wszystko świetnie się goi. A strach i wszelkie obawy ustąpiły natychmiast po wejściu do gabinetu, jeszcze przed podaniem znieczulenia. Magia! Nie! Po prostu serdeczny, życzliwy sposób traktowania pacjenta! Dbałość o komfort psychiczny.
Zresztą dla mnie to nic nowego, jestem pacjentką dra Szwarczyńskiego od niemal 25 lat i nie poszłabym do innego stomatologa. Uratował mi już kilka słabych zębów. A dlaczego dopiero teraz implanty? Wydawało mi się, że w moim wieku (54) nie warto wstawiać dalszych dolnych zębów, pieniądze zamiast na nie można wydać na coś innego. Nic bardziej mylnego! Trzeba inwestować w siebie. A jak zna się takiego lekarza, grzechem byłoby nie skorzystać z Jego wiedzy i doświadczenia.
Ps. za cały zabieg zapłacę w 2 ratach!
Violetta Sobczak

Opinia dodana przez: Violetta

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Powiem uczciwie, że do pani Uchto trafiłam przypadkiem, gdyż nie mieszkam w województwie wielkopolskim, a pilnie wymagałam wizyty u stomatologa. Był to jedyny lekarz, który miał w najbliższym czasie kilka wolnych terminów do wyboru (co już powinno mnie zastanowić). Również jestem stomatologiem, więc napiszę z punktu widzenia osoby kompetentnej. Niestety jestem na "nie". Higiena pozostawia wiele do życzenia - gumowe rękawiczki służą do pracy przy komputerze, grzebania w torebce, otwierania klamki(którą dodajmy każdego dnia dotyka ok 20 osób) a następnie pracy w jamie ustnej. Co jest niedopuszczalne lekarka myli pacjentów, gubi dokumenty! Zabiegi są bardzo drogie, absolutnie niewspółmierna cena do jakości usług. Proponowane rozwiązania stanowią najdroższą możliwą alternatywę - niekoniecznie najlepszą. Moim celem nie jest robienie antyreklamy, tylko szczera ocena dla dobra pacjentów. Niestety odradzam.

Opinia dodana przez: Aneta

Mickiewicza 16
66-200 Świebodzin

Niestety moje doświadczenia z Państwem Kaczewiak są bardzo negatywne.
Dentyści pomimo przyniesienia aktualnego zdjęcia pełnej szczęki nie chcieli
podjąć się leczenia bolącego zęba, wciskając swoje zdjęcie za 300zł, .
Po odmowie wykonania zdjęcia ze względów finansowych dentysta powiedział, że ząb jest zdrowy,
a jak będzie bolał to żebym płukał usta gazowaną wodą (zalecenie lekarza medycyny - po prostu brak słów) xD
Po wszystkim reklamował produkty pewnej firmy do ...

Niestety moje doświadczenia z Państwem Kaczewiak są bardzo negatywne.
Dentyści pomimo przyniesienia aktualnego zdjęcia pełnej szczęki nie chcieli
podjąć się leczenia bolącego zęba, wciskając swoje zdjęcie za 300zł, .
Po wszystkim reklamował produkty pewnej firmy do płukania ust. Za tą prywatę wystawił rachunek na 100zł,
przy czym nie wystawił żadnej diagnowy oraz nic nie zrobił. Najgorszy dentysta z jakim miałem do czynienia, najważniejsza dla nich jest kasa, a nie pacjent.
Na drugi dzień bardzo cierpiąć z bólu udałem się do innego dentysty, diagnoza - zapalenie, zabieg i po bólu, jeszcze tego samego dnia poczułem ogromną ulgę,
a i ceny były na dużo niższym poziomie niż u Kaczewskich. Opinie innych, że są super, bo ich nie bolało są dla mnie zupełnie niezrozumiałe, u żadnego dentysty nie boli jak się używa znieczulenia...

Tego zakładu nie polecam nikomu, kasują jak za złoto, a usługi na niskim poziomie no i pakiet reklam w "gratisie" za które trzeba płacić...

Opinia dodana przez: Luki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia "PUL-MED"
Piłsudskiego 14
64-400 Międzychód