Plewiska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i w normalnych cenach. W klinice zawsze można liczyć na informacje o zabiegach, zawsze dostaje nalepki od preparatów, którymi wykonano zabieg. A do tego opieka po jest niesamowita. Bezpatne kontrole i miła opieka. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce trafić na prawdziwego fachowca od odmładzania.

Opinia dodana przez: Kasia

mgr Aneta Szymczak-Pawlak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet logopedyczny Aneta Szymczak-Pawlak
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię

Opinia dodana przez: Gosia

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Kochana, ciepla, cierpliwa i kompetentna Pani Doktor! Moja coreczka Pania Domtor uwielbia choc roznie reaguje na lekarzy:)

Opinia dodana przez: Patrycja

Laboratorium Analiz Medycznych ALAB Plewiska
Grunwaldzka 508
62-064 Plewiska

Po dzisiejszej wizycie stwierdziłem że muszę się podzielić spostrzeżeniami.
Uważam że Dr Dominik Stolarczyk jest kompetentnym i bardzo dobrym lekarzem. Urzeka mnie w nim podejście i troska o zdrowie pacjenta oraz rozmowa/wywiad, dzięki któremu zawsze stawia trafną diagnozę.
Dzięki takim placówkom jak Twoja Przychodnia, widać że prywatyzacja szpitali jest konieczna.
A ci co piszą takie negatywne opinie to typowi Polacy - ciągle tylko narzekać.. Ehh..

Po dzisiejszej wizycie stwierdziłem że muszę się podzielić spostrzeżeniami.

Opinia dodana przez: Marcin

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Szczerze polecam Panią Doktor! Bardzo mi pomogła przy moich dolegliwościach i już w trakcie 1 wizyty przedstawiła plan działania na najbliższe miesiące. Przepisana przez nią terapia od razu okazała się skuteczna, a wcześniej przez rok leczyłam sie u innych lekarzy bez powodzenia.. Bez problemu zgadzała się przyjąć mnie na dodatkową wizytę pomimo braku wolnych miejsc i zawsze znalazła chwilę, żeby porozmawiać czy pożartować :) Teraz jestem zdrowa, ale wiem, że w razie jakiś komplikacji zdrowotnych jest lekarz, który mi pomoże.

Opinia dodana przez: Luiza

klinika jawornicka
plewiska szkolna 155 / 2
62-064 Poznań

Nie polecam prof. Sajdaka, byłam u niego na 2 wizytach. Gdy weszłam na 1 wizytę, zapytał 'faceta masz? dzieci masz?'Byłam zszokowana takim podejściem i tym że zwracał się do mnie na 'ty'. Badanie było bardzo bolesne i niezwykle szybkie! Mam torbiel jajnika i według prof. jedyną dobrą metodą jest operacja! Zapytałam czy to naprawdę koniecznie, a on mnie wyśmiał że boję się szpitala i operacji! Zapytałam o metodę laparoskopową a on powiedział że to nic takiego i że robi się tylko 'dziury w brzuchu'! Gdy wychodziłam z gabinetu zapytał' dużo ich tam jeszcze czeka?' Nie polecam tego lekarza,nie potrafi zrozumieć pacjentki, jej obaw itd. poza tym język którego używa to dno, jest wulgarny i niemiły

SZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Witam,

Witam,

Nie polecam Pani i radzę trzymać się od niej z daleka!!! Olewa pacjentów i ich opiekunów. Nie zauważa żadnych chorób u dziecka ani żadnych objawów. U naszego dziecka nie widziała asymetrii ułożeniowej mimo, że każdy lekarz ją widział. Odradzała nam zabieg na oczko gdy mały miał 3 miesiące bo powiedziała że samo mu przejdzie na szczęście jej nie posłuchałam i udałam się do okulisty i zdrobiliśmy zabieg. Koleżanka słuchała Pani doktor i dziecko do 8 miesiąca brało sterydy na oczko a po 8 miesiącu dopiero miało robiony zabieg bo samo ropienie nie przeszło. Patrząc na dziecko ubrane w kurtkę twierdzi że jest zdorowe i nie musi chodzić na fizjoterapię mimo, że mamy zaświadczenie od neurologa że dziecko ma uczęszczać na takie zajęcia. Prosząc o skierowanie usłyszalam ze Pani doktor nie wie jak to się wypisuje i że mam sobie sama wypisać. Więc podbiła mi skierowania i napisała tylko imie i nazwisko dziecka pozostałą cześć skierowania sama wypełniłam w domu. ODRADZAM

Opinia dodana przez: Anna

Laboratorium Analiz Medycznych ALAB Plewiska