Pomorskie Chirurg Stomatolog

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Gdańsk dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.

Opinia dodana przez: Tomasz
Chirurg stomatolog Gdańsk lek. dent. Tomasz Zarański

lek. dent. Tomasz Zarański

Stomatolog, Implantolog

Klinika Uśmiechu Perfect Smile
Noskowskiego 17A
80-170 Suchanino, Gdańsk

Witam, gabinet znalazłam na portalu Trójmiasto.pl i po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam sie umowic. Miałam do powtórnego leczenia kanałowego dolna 6. Z terminem nie bylo zadnych problemów. Zostałam przyjęta punktualnie. Nawet przed sama wizyta Pani recepcjonistka zadzwoniła z potwierdzeniem wizyty. Trafiłam do Doktora Zaranskiego. Zostałam wysłuchana bez pospiechu.Zostałam poinformowana o mozliwosciach leczenia i kosztach.Zaskoczona byłam ekranem nad moja glowa na którym to, podczas leczenia wyświetlane były filmy przyrodnicze z uspokajająca muzyka w tle:). Czułam się jak w SPA a nie jak na borowaniu.Pan doktor dokładnie opisywał mi zdjęcia rtg i na każde pytanie staral się jasno odpowiedziec. Na koniec dostałam paragon fiskalny.Czułam się komfortowo i spokojnie.Zaufałam i zostanę jego klientka.

lek. dent. Leszek Stróżyk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Kołobrzeska 5/7
80-390 Gdańsk

Do dr LESZKA STRÓŻYKA trafiłam pełna obaw związanych z ewentualnym wstawieniem implantów oraz wcześniej koniecznością wykonania zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej - z obu stron.Pan Doktor rzeczowo wyjaśnił proces zabiegu, wybrał najlepsze rozwiązanie mojego problemu.Teraz to wiem, że zabieg wymagał niesamowitej precyzji ze strony lekarza. Dzięki najlepszej wiedzy i doświadczeniu dr Leszka, zabieg odbył się z zachowaniem spokoju, delikatności, bezboleśnie w trakcie jak i po zabiegu. Nie da się uniknąć stresu, ale podczas zabiegu, czułam się bezpieczna i w przyjaznej atmosferze, ponieważ dr Leszek również z szacunkiem odnosi się do współpracowników - przemiłej Pani Wandzi - razem tworzą zgrany team.W okresie gojenia się ran nie pozostawiono mnie samej sobie. Zabieg odbył się w piątek, w poniedziałek w idealnej formie wróciłam do pracy.Teraz zgodnie z procedurą czekam na odbudowę kości oraz odbudowę zębów na wszczepionych implantach.Reasumując, mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować dr LESZKA STRÓŻYKA jako wysokiej klasy specjalistę, świetnego chirurga.Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, bardzo życzliwy i z zaangażowaniem i pasją wykonujący swój zawód.

Opinia dodana przez: ZOSIA

Dariusz Możdżeń

Bydgoszcz

szukam proktologa, żona kazała. strasznie piecze mnie tyłek i nie mogę wytrzymac. czy są hemorojdy? jak mam to rozumiec? pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Derek i Ana
Chirurg stomatolog Reda lek. dent. Emilia Czaplewska

lek. dent. Emilia Czaplewska

RTG, Stomatolog dziecięcy

Emilia Czaplewska. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ul. Adama Mickiewicza 3/box17
84-240 Reda

Stomatolog godny polecenia. Chodzę na wizyty z moim synem. Super podejście, profesjonalizm, polecam.

Opinia dodana przez: Ania

Klinika Medyczna ArtMedica
Ul. Szosa Chełmińska 166
Toruń

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.

Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Alicja Chmielewska

Reja 4 lok. 6
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, nie ma konkurencji w naszym województwie,mogę polecić każdemu kto czuje strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.

lek. dent. Michał Wierzbicki

Miladent

Gdańsk

Zdecydowanie polecam doktora Wierzbickiego wszytkim którzy musza usunąć zęba. Byłem u doktora na usowaniu zęba mądrości. Mój poprzedni lekarz nie podjął sie tego bo ząb był podobno krzywy i jeszcze prawie cały w kości. Dr Wierzbicki całkowicie bezboleśnie i w 15 minut pozbawił mnie przyczyny moich zmartwień, a to czego sie najbardziej obawialem czyli ze spuchne i ze będzie strasznie bolało nie nastąpiło. Jeszcze raz polecam dr Wierzbickiego!

dr n. med. Piotr Raginia

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

myślałem że tacy dentyści nie istnieją. godny polecenia , zwłaszcza w przypadkach beznadziejnych . sprawia że następnym razem niczego się nie boisz .

Opinia dodana przez: dariusz
Chirurg stomatolog Gdańsk lek. dent. Michał Dziunko

lek. dent. Michał Dziunko

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Świetny stomatolog, rzeczowy i konkretny. Doradzi najlepszą metodę leczenia. Wyjątkowo dobry kontakt z przychodnią w celu umawiania wizyt - zarówno telefoniczny jak i mailowy.

Opinia dodana przez: anna