Poznań Chirurg Stomatolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Terapia-Dens

Poznań

Jestem wdzięczny Pani Doktor za usunięcie zęba mądrości, którego inni lekarze nie chcieli się podjąć. Byłem u mojego lekarza w Gnieźnie i potem u jeszcze dwóch innych, którzy odsyłali mnie do specjalisty chirurga. Dopiero w internecie trafiłem na pozytywne opinie Pani Doktor i zdecydowałem się skontaktować. Zabieg leżącej ósemki w Lednogórze trwał ok 30 min i przebiegł bezboleśnie. Naprawdę polecam.

dr Marek Szulc

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Polecam Pana doktora! Bardzo bałam się wyrwania dwóch czwórek ale trafiłam w dobre ręce i atmosfera w gabinecie sprawiła że po strachu nie było śladu. Zabieg bezbolesny i przeprowadzony w miłej atmosferze. Asystentka pana doktora również przemiła :)

Maria Lempe

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

Extra-dent
Tysiąclecia12
61-255 Poznań

Strach minął. Efekt leczenia rewelacyjny. Warto było przejechać kawał kraju. Pozdrawiam i dziękuję Doktorze!

Opinia dodana przez: Kasia123 marekules

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco

Opinia dodana przez: Grzesiek

Jeżycka 48/2
60-865 Poznań

Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pana Dr. Profesjonalista, człowiek który robi to z pasją. A do tego niedrogi. Polecam!

Opinia dodana przez: adriana

Gabinet Stomatologiczny
Krauthofera 16/4a
60-203 Poznań

Bardzo dobry lekarz,poprzednie opinie to wierutne bzdury.Ktoś ewidentnie robi czarny PR

Teresa Mittmann-Michalak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Poznań

Polecam Panią Stomatolog, u której od lat leczę zęby wraz z mężem.

Polecam Panią Stomatolog, u której od lat leczę zęby wraz z mężem.

Poznań

Bardzo dobry lekarz. Denerwowałam się usunięciem skomplikowanej, poziomej ósemki, a okazuje się, że zupełnie nie było po co. Pan doktor bardzo miły, profesjonalny a i po zabiegu czuję się bardzo dobrze, czuć, że wszystko zostało dobrze wykonane. Polecam każdemu, kto boi się tak jak ja.

Opinia dodana przez: Sandra

dr n. med. Andrzej Szwarczyński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Ostrzeszowska 14
60-163 Poznań

Dr Andrzej Szwarczyński jest, moim zdaniem, najlepszym i najbardziej godnym polecenia stomatologiem jakiego znam. Miałam wiele poważnych ubytków, wynikających z bagatelizowania sytuacji i niewiedzy/braku umiejętności małomiasteczkowych dentystów (najlepiej wyrwać, nie będzie bolało i po kłopocie). Już w szkole podstawowej zatruto mi obie jedynki, w ciągu następnych lat usunięto górne piątki i kilka dolnych zębów (na szczęście!;) od piątki do ósemki i jeszcze mogę się uśmiechać. Ale wcale nie jest mi wesoło, wiedząc, ze gdybym miała choćby korzenie, nie miałabym takich problemów jak teraz. Ubytki i zmiany są tak nieodwracalne, że nawet implanty trzeba teraz "szyć na moją miarę". Już myślałam, że nic nie da się zrobić, ale dr Szwarczyński coś wymyślił. Wierzę w niego! Jutro mam pierwszy zabieg;)
Trzy tygodnie temu mojej 83 letniej mamie wstawił podstawy do implantów w górne jedynki i dwójki. Nic nie bolało i wszystko świetnie się goi. A strach i wszelkie obawy ustąpiły natychmiast po wejściu do gabinetu, jeszcze przed podaniem znieczulenia. Magia! Nie! Po prostu serdeczny, życzliwy sposób traktowania pacjenta! Dbałość o komfort psychiczny.
Zresztą dla mnie to nic nowego, jestem pacjentką dra Szwarczyńskiego od niemal 25 lat i nie poszłabym do innego stomatologa. Uratował mi już kilka słabych zębów. A dlaczego dopiero teraz implanty? Wydawało mi się, że w moim wieku (54) nie warto wstawiać dalszych dolnych zębów, pieniądze zamiast na nie można wydać na coś innego. Nic bardziej mylnego! Trzeba inwestować w siebie. A jak zna się takiego lekarza, grzechem byłoby nie skorzystać z Jego wiedzy i doświadczenia.
Ps. za cały zabieg zapłacę w 2 ratach!
Violetta Sobczak

Opinia dodana przez: Violetta