Chirurg Stomatolog W Okolicach Radomyśl Wielki

ulica Ludowa 37
33-101 Tarnów

Jestem zaskoczona tak profesjonalnym, uprzejmym i skutecznym leczeniem w ramach nfz. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Malgorzata Ewa

lek. dent. Maciej Maziarski

Stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Człowiek , któremu mogę oddać w opiekę wszystkie moje zęby!
Wyrwanie zęba to czysty majstersztyk , nie tylko dlatego że bezboleśnie i w miłej atmosferze , ale przede wszystkim dlatego ,że bez ruiny w kości i jakichkolwiek powikłań!

Człowiek , któremu mogę oddać w opiekę wszystkie moje zęby!

Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Robert Brodowski

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Rynek 1/319
Ropczyce

Polecam w 100 % Dr Brodowski przeprowadzał u mnie zabieg wyłuszczenia torbieli oraz resekcję wierzchołków korzeni.
Profesjonalne podejście do pacjenta.

Profesjonalne podejście do pacjenta.

Marek Morawski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Tarnów

Świetny lekarz! Zabieg przeprowadzony w UNIDENCIE w Dąbrowie Tarnowskiej. Dużo naczytałam się w Internecie jak straszne jest usuwanie ósemki i jakie mogą być powikłania, przez co bardzo bałam się zabiegu. Na szczęście Pan doktor ma poczucie humoru i rozluźnił atmosferę. Byłam 20 min na fotelu, z czego ok 15 czekałam na wystarczające działanie znieczulenia (które Pan doktor podał bezboleśnie). Usuwanie trwało chwilę. Ząb został lekko nawiercony i następnie podważony. Zdziwiłam się, że tak szybko poszło: "To już?" :) Potem założenie szwów, które usunięte zostaną po tygodniu. Zero bólu w trakcie zabiegu. Dostałam jasne zalecenia jak postępować z raną. Został przepisany antybiotyk, lek osłonowy oraz przeciwbólowy w razie konieczności. Dostałam również woreczek z lodem do chłodzenia policzka bezpośrednio po zabiegu. Z gabinetu wyszłam z szerokim uśmiechem na twarzy. Teraz każdemu mówię, że usuwanie ósemki było super. Zachęcam wszystkich bojących się ekstrakcji zęba. Nie ma czego się bać. :) Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Maria Kostrzewa-Seyoum

Wizyty domowe, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Dentystyczny
Grabno Szkoła 285
32-830 Wojnicz

Niestety posiadam niemiłe doświadczenia z leczenia u pani Marii w gabinecie seyom. Dopóki leczyłam się u pani Agnieszki wszystko zapowiadało się dobrze – rozpisany plan pracy, rozpisane koszty wraz z propozycja co można wyleczyć na fundusz a co poleca zrobić prywatnie. Niestety p. A już tam nie pracuje. Pierwsza wizyta kontrolna z przeglądem – koszt 50zł. Na drugiej wizycie kolejne badanie kontrolne u szefowej lampą laserową – następne 50zł. Zlecenie zdjęcia panoramicznego - 60zł. Kolejna trzecia wizyta - badanie żywotności zębów chlorkiem etylu, pani doktor zażyczyła sobie kolejne 60 zł. Nie zapłaciłam, zbuntowałam się, że to chyba trochę za dużo tych badań kontrolnych. Koszty lecą a zęby dalej nienaprawione. Nie mówiąc o tym, że badanie dla nadwrażliwych zębów jest bardzo bolesne. Już dawno nie miałam takiej bolesnej wizyty. Oliwy do ognia dodał fakt, że pani dr zaczęła mi leczyć zęba, który był leczony miesiąc temu w jej gabinecie przez panią A. Pani dr. założyła mi plombę tymczasową, glasjonomerową za 80 zł, którą za kilka miesięcy trzeba zamienić na właściwą za min 120zł. Coś tu nie gra z tym cennikiem. Owszem, pani dr ma dużą wiedzę i przekazuje dużo informacji pacjentowi na temat swoich zębów ale z drugiej strony efekty nie są adekwatne do kosztów. Dodatkowo pani dr tak prowadzi rozmowę, że jeszcze czułam się winna, że ona zapłaciła za lampę laserową piętnaście tysięcy czy coś koło tego, a ja plącę tylko 60zł za badanie tą lampą. Nie wiem ile jeszcze można sobie tym sposobem wymyślić dodatkowych i kosztownych badań, na których przeciętny pacjent się nie zna i nie wie czy są rzeczywiście niezbędne. Stanowczo odradzam, chyba że ktoś nie liczy się z pieniędzmi i mu wszystko jedno czy za płaci za zęba 120 zł czy 200zł i 150 zł za przegląd zębów. Teraz leczę się w innym gabinecie – badanie kontrolne 0zł, zdjęcie panoramiczne w cenie leczenia, cennik wypełnień podobny ale przynajmniej nie mam wrażenia, ze ktoś mnie chce nabić w butelkę wymyślając dodatkowe badania i lecząc wyleczone zęby.

Alicja Ulanecka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Mościckiego 158
33-100 Tarnów

Naprawdę polecam Panią Doktor, po pierwsze nie usuwa zębów "jak leci" tylko doradza co można z tym zrobić (choć np inny stomatolog stwierdził żeby usuwać), nie jest pazerna na pieniądze i jeżeli uważa że coś jest zbędne to o tym powie. Usuwała mi dwie ósemki i za każdym razem (mimo moich obaw i lęku) było szybko i sprawnie. Naprawdę gorąco polecam zarówno do usuwania jak i leczenia :)

Opinia dodana przez: Magda

al. Niepodległości 12 lok. 20
39-300 Mielec

Przeglądneła mi uzębienie ,załatała co było potrzeba.Doradziła usuniecie kamienia przed weselem u rodziny i miałem uśmiech jab na budyniu.

Gryglewskiego 5A/5
39-230 Brzostek

Przestrzegam przed leczeniem i protetyka u panstwa Rączka! Zniszczyli zeby, przez co trzeba bylo jak narazie jeden usunac. Korony za 4,5 tys. po konsultacji z dwoma protetykami poszly do wyrzucenia, poniewaz ich noszenie powodowalo przewlekly stan zapalny dziasel. Zeby leczone byly kanalowo bez wykonania ani jednego zdjecia rtg! Wszystko jest teraz do ponownego leczenia kanalowego. Przestrzegam!

Opinia dodana przez: pacjent

ulica Nowy Świat 10/1