Rudnik

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Doktor Rudnik to dla mnie profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista.Miły,serdeczny, przystępny,wszystko wyjaśni prostym językiem,ma dużo cierpliwości i czasu na kazdego pacjenta, a ma ich sporo(na szczęście tak to wszystko gra w Instytucie, że nigdy nie czekałam w kolejce)Konkretny, skupia uwagę, jak pasjonat przede wszystkim na chorobieWcześniej leczyłam swojego tatę u innych kardiologów,zmarnowny czas i pieniądze,chodzilismy latami.Doktor Rudnik skupia się przede wszystkim na problemie zdrowotnym, nie czaruje i nie urządza nikomu niepotrzebnych pogaduszek.Nie namawia też na niepotrzebne częste wizyty,ma w Instytucie wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny, nie myli się i bardzo dobrze dobiera leki, daje zapas, nie trzeba co chwilę fatygować po receptę i co dla mnie jest najważniejsze przy chorym sercu- w każdej chwili doktor odbierze telefon lub oddzwoni, można go w razie problemu zawsze znależć w Instytucie Centrum w Sosnowcu lub na klinice także w nocy i w weekendy.Mojemu wójkowi też rewelacyjnie dobrał leki,czuje się po nich, jak młodzieniaszek, czego wszystkim leczacym się życzę.

"Nasze Zdrowie"
Tredera 14
Kielno

Polecam, lekarz z powołania można rzec. Drobiazgowo zajął się naszym synkiem, Pan doktor posiada szeroką wiedzę. Przemiły, wszystko tłumaczy, poświęca maksimum czasu.

Opinia dodana przez: Lena

Rudnik Wielki, Słoneczna 18
42-260 Kamienica Polska

Bardzo dobra Pani doktor od kilku lat leczy moje dzieci i zawsze wytłumaczy, doradzi, a przede wszystkim tak jak trzeba wyleczy. Jeszcze raz dziękuję Pani doktor, że zawsze pomoże

CSK LIGOTA
Katowice ul. Witosa 21
Katowice

Takich lekarzy jak Docent jest mało w naszym kraju.Pod kierunkiem Docenta człowiek czuje się bezpieczny nawet w trudnych chwilach.Oby ten Lekarz przez duże "L" miał dużo sił i zdrowia, żeby mógł długo pomagać ludziom tego potrzebującym. Panie Docencie - dziękuję za wszystko,co uczynił Pan dla mojej żony.

Opinia dodana przez: Tadeusz

CENTRUM TERAPII KRÓTKOTERMINOWEJ
J. III Sobieskiego 227, pok.37
84-200 Wejherowo

Kompetencja, wiedza, spokój , delikatność, rzeczowość, profesjonalizm, komunikatywność, otwartość i nastawienie na pacjenta czego można chcieć więcej od lekarza.

Opinia dodana przez: Przemek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RUDNIK" Poradnia ogólna
Chopina 14
37-420 Rudnik nad Sanem

Dobry lekarz zawsze stara się pomóc choremu i do każdego podchodzi z wyrozumieniem i cierpliwością

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Korzystałam z pomocy tego lekarza po raz pierwszy, po kilku złych doświadczeniach z innymi lekarzami. Wrażenia z wizyty: życzliwy, kompetentny, spokojny i wyważony. Godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Zakład Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz
Mały Rudnik 51
86-302 Mały Rudnik

Bardzo dobry lekarz. Zawsze kompetentny i bardzo uprzejmy. Charakteryzuje się dużą cierpliwością i delikatnością. Nawet mój mąż przekonał się do dr. Maciejewskiego i teraz bez obaw wchodzi do gabinetu dentystycznego. Lekarz godny zaufania.

Opinia dodana przez: Bożena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii "SUPER-DENT" Iwona Domańska, Andrzej Domański
Bursztynowa 17/17
20-576 Lublin