Sopot Chirurg Stomatolog

SaNdent
ul. Małopolska7/A2
81-813 Sopot

Hej - to do wszystkich, którzy mają trudne ósemki, trudne inne zęby do usunięcia - Dr. Chodakowski to mistrz :) naprawdę...fach w ręku, doświadczenie, nietuzinkowe podejście do pacjenta...odwróci Twoją uwagę i nawet się nie spostrzeżesz, że zęba już nie ma :) usuwałam u Pana doktora bardzo trudną dolną ósemkę - wyrośnięta tylko "troszeczkę" -w sumie malutki wyrostek w dodatku z próchnicą, obok siódemka szczątkowa do odbudowy - w czasie wyrywania skruszył się tylko fragment " ten na zewnątrz bo pusty z powodu próchnicy" Doktor miał utrudnione zadanie bo nie chciał podważać ósemki od strony siódemki, żeby nie zniszczyć tej drugiej :) wyjął CAŁY ząb z korzeniem, bez dłutowania, bez komplikacji.....wszystko w super atmosferze. Nie zostajesz sam po zabiegu tak trudnym...lekarz się troszczy o pacjenta po zabiegu - jak masz jakieś "dziwne" dla Ciebie objawy to możesz dzwonić -doktor uspokoi. W tej chwili jestem jeszcze przed zdjęciem szwów ( 6 dni po zabiegu nie ma żadnych komplikacji typu suchy zębodół) a już wiem, że tam wrócę wyrywać już łatwe ósemki, niesamowity fachowiec i dla zdrowia i dla ducha....wieloletnie doświadczenie...nic dodać nic ująć - jak się boisz - idź do doktora, jak Ci ktoś zbabrał sprawę - "wal jak w dym" - będziesz zadowolony. POLECAM ( a jestem straszny tchórz) :)

Opinia dodana przez: Wiola

Aleksandra Dąbek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Wyścigi, Sopot

Bardzo miłe i fachowe podejście do pacjenta .Obie panie doktor (pani Ola i Pani Asia ) rewelacyjne w tym co lubią robić .Wyrywanie 3 ósemek -bardzo sprawne technicznie - żadnego szarpania , Zawsze służą radą i pomocą nawet niesubordynowanym pacjentom :)

Opinia dodana przez: joanna

CENTRUM STOMATOLOGICZNO -IMPLANTOLOGICZNE DIJAKIEWICZ