Wielkopolskie Chirurg Stomatolog

dr Marek Szulc

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Gorąco POLECAM!!!
Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłem. Wyśmienity fachowiec, profesjonalista, opanowany, wszystko dokładnie tłumaczy przed i podczas zabiegu (usuwana 7 dolna). Nic nie bolało, zero stresu. Pani pielęgniarka też wspaniała kobieta, wesoła, rozmowna, wprowadza rodzinną atmosferę. Na pewno będę polecać Pana doktora Szulca każdemu, kto potrzebuje specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowej. Prawdziwy lekarz z powołania! :)

Gorąco POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Mateusz

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Pan dr Marek Komar jest jednym z niewielu stomatologów do którego mam zaufanie. Leczył mi kilka zębów, a ostatnio miałam ekstrakcję, czego bardzo się bałam. Dostałam dobre znieczulenie i pomimo ciężkiego i dość długiego zabiegu nie bolało, pan dr profesjonalnie wykonał zabieg i dlatego nie musiałam nawet brać środków przeciwbólowych po ustąpieniu znieczulenia, prawie wcale nie bolało i nie było w ogóle opuchlizny. Polecam wizyty u dr Komara

Opinia dodana przez: Jolanta

Maria Lempe

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

Kinga Karpińska

Trzcianka

POLECAM PANIĄ DOKTOR WSZYSTKIM KTORZY SA NIE ODPORNI NA BÓL I NIE TYLKO.WYRWAŁA MI ROPNY ZĄB KTORY BOLAŁ OKROPNIE.ZWYKŁE ZNIECZULENIE W TYM PRZYPADKU NIE DZIAŁAŁO.PANI DOKTOR PODAŁA MI ZNIECZELUNIE ODPOWIEDNIE DO SYTUACJI,JESTEM BARDZO JEJ WDZIECZNA I UWAZAM ZE JEST BARDZO DOBRYM STOMATOLOGIEM GODNYM ZAUFANIA I POLECENIA.DODAM TYLKO ZE WYRWANIE ZEBA W PILE W TAK SILNYM ZNIECZULENIU KOSZTUJE OD 150 DO 300ZŁ.

Extra-dent
Tysiąclecia12
61-255 Poznań

Strach minął. Efekt leczenia rewelacyjny. Warto było przejechać kawał kraju. Pozdrawiam i dziękuję Doktorze!

Opinia dodana przez: Kasia123 marekules

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco

Opinia dodana przez: Grzesiek

Barbara Drobniewska nowicka

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4
62-800 Kalisz

Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś p. Drobniewska była ordynatorem chirurgii szczękowo-twarzowej w Kaliszu. Wtedy właśnie pod jej okiem przechodziłem dość poważny zabieg. Zawsze była bardzo uprzejma, a przy tym rzeczowa, dokładna. Ma opinię świetnego fachowca.

ulica Przyjemskiego 6 B
63-900 Rawicz

Pani doktor leczy mi zęby od wielu lat, i naprawdę nie ma na co narzekać, jest po prostu super............................................................................................................................................

Opinia dodana przez: Ryszard

Jeżycka 48/2
60-865 Poznań

Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pana Dr. Profesjonalista, człowiek który robi to z pasją. A do tego niedrogi. Polecam!

Opinia dodana przez: adriana

Barbara Marczewska

Stomatolog, Protetyk

NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
Niepodległości 23
62-700 Turek

Koszt jaki podałam jest to kwota całego leczenia kanałowego zęba. P. Dr w każdej chwili udziela pomocy jak mało który lekarz potrafi pomów bez względu na to czy ma coś zaplanowane i nie zasłania się wymówkami że w weekendy przyjmuje tylko osoby wcześniej umówione. Jest bardzo wyrozumiała, dobrze doradzi. Polecam gorąco.