Chirurg Stomatolog Gdańsk

Wolny termin: 26 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
Chirurg szczękowo twarzowy Gdańsk dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.

Opinia dodana przez: Tomasz
Chirurg stomatolog Gdańsk lek. dent. Tomasz Zarański

lek. dent. Tomasz Zarański

Klinika Uśmiechu Perfect Smile
Noskowskiego 17A
80-170 Suchanino, Gdańsk

Trafiłem z polecenia na leczenie kanałowe - rewelacja, tylko 2 wizyty, w znieczuleniu, które ledwo czuć przy podawaniu, bardzo nowoczesny sprzęt - rentgen monitory nad pacjentem, polecam jak ktoś szuka dobrego fachowca i człowieka z pasją do swojego zawodu,!

Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Leszek Stróżyk

ulica Kołobrzeska 5/7
80-390 Gdańsk

Do dr LESZKA STRÓŻYKA trafiłam pełna obaw związanych z ewentualnym wstawieniem implantów oraz wcześniej koniecznością wykonania zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej - z obu stron.Pan Doktor rzeczowo wyjaśnił proces zabiegu, wybrał najlepsze rozwiązanie mojego problemu.Teraz to wiem, że zabieg wymagał niesamowitej precyzji ze strony lekarza. Dzięki najlepszej wiedzy i doświadczeniu dr Leszka, zabieg odbył się z zachowaniem spokoju, delikatności, bezboleśnie w trakcie jak i po zabiegu. Nie da się uniknąć stresu, ale podczas zabiegu, czułam się bezpieczna i w przyjaznej atmosferze, ponieważ dr Leszek również z szacunkiem odnosi się do współpracowników - przemiłej Pani Wandzi - razem tworzą zgrany team.W okresie gojenia się ran nie pozostawiono mnie samej sobie. Zabieg odbył się w piątek, w poniedziałek w idealnej formie wróciłam do pracy.Teraz zgodnie z procedurą czekam na odbudowę kości oraz odbudowę zębów na wszczepionych implantach.Reasumując, mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować dr LESZKA STRÓŻYKA jako wysokiej klasy specjalistę, świetnego chirurga.Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, bardzo życzliwy i z zaangażowaniem i pasją wykonujący swój zawód.

Opinia dodana przez: ZOSIA

lek. dent. Michał Wierzbicki

Miladent

Gdańsk

lEKARZ jakich mało ! pomijajac jeszcze pana doktora Zedlera z Miladentu na Rajskiej
:)Jasna plomba ;")na nfz-ale nie światloutwardzalna -koszt 20 zl -znieczulenie-znieczulenie konskie trzyma ok 2-3 godz;)

Chirurg stomatolog Gdańsk lek. dent. Michał Dziunko

lek. dent. Michał Dziunko

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Świetny stomatolog, rzeczowy i konkretny. Doradzi najlepszą metodę leczenia. Wyjątkowo dobry kontakt z przychodnią w celu umawiania wizyt - zarówno telefoniczny jak i mailowy.

Opinia dodana przez: anna

lek. stom. Agata Wilska

ul. Podwale Staromiejskie 106
80-844 Gdańsk

Wspaniała Pani doktor zajmująca się chirurgią stomatologiczną! Byłam u Niej 2 razy z potrzebą ekstrakcji zębów. Ma konkretne podejście do swojego fachu. Wyrywa dokładnie, szybko i bezboleśnie (posiada elektroniczne urządzenie do znieczulania) - zabieg jest na tyle dobrze robiony, że nie trzeba po nim stosować antybiotyku. Po zabiegu zawsze jest możliwość bezpłatnego przyjścia na obejrzenie i zmianę opatrunku. Nie zawyża kosztów leczenia. Gorąco polecam! :)

Opinia dodana przez: Patryk Podejko

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............

Opinia dodana przez: Jarosław

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Zdecydowanie polecam. Trudno jest znależć bardzo dobrego chirurga szczękowego...Pani doktor Letkiewicz zdecydowanie się do takich zalicza. Każdy zabieg chirurgiczny to ryzyko i stres. Też się bałam, zabieg był profesjonalnie wykonany, potem nie było żadnych powikłań, a rana goiła się bez problemów.

ul. Stanisława Wyspiańskiego 9
80-432 Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie.
Miły, cierpliwy, ciepły i przede wszystkim wybitny fachowiec. Tłumaczy i uspokaja.

Najlepszy lekarz na świecie.

Opinia dodana przez: Paulina

Neodentica