Bielany

01-838 Żoliborz, Warszawa

Świetny lekarz, lekarz z powołania, mówi ze lubi pracować i udowadnia to na każdym kroku. Brak mi słów dla Pani Doktor, gdybym mogła wystawić wyższa niż 5 ocenę, wystawiłabym bez zastanawiania. Absolutnie indywidualne podejście do pacjenta, pani doktor żaden szczegół nie umknie. Wszystko jest jasne i klarowne, pani Góra nie skąpi czasu swoim pacjentom, wytłumaczy dokładnie wyniki badań, działanie leków rodzaj schorzenia, możemy się czuć przy lekarzu bezpiecznie. Absolutnie polecam!

Opinia dodana przez: anonim

NZOZ Poradnia Ginekologiczna Bielany
FIOŁKOWA 19/1B
55-040 Bielany Wrocławskie

Rewelcyjny specjalista stomatologi, podchodząc do pacjanta z usmiechem, na fotelu gdzie wielu czuje strach i sie boi, Tu jednak jest inaczej pelen profesjonalizm, zrozumienie bolu bądź strachu za co jestem bardzo wdzięczna ;) ma duzo ciepriwosci i odpowiada na każde zadanie pytanie widac ze robi to co lubi. Jesli chodzi juz mój narzeczony i uścisk dłoni dwóch Michałów jest mocny na rozpoczęciu i zakonczenie wizyty to oznacza ze godny 1000% polecenia.

Opinia dodana przez: Agata

WSZ im.Rydygiera w Toruniu
Bielany
87-100 Toruń

Rzetelny,oddany swej profesji człowiek.Wysoka kultura osobista.
Gorące i bardzo serdeczne podziękowanie za pomoc w leczeniu od Teresy S.

Rzetelny,oddany swej profesji człowiek.Wysoka kultura osobista.
Gorące i bardzo serdeczne podziękowanie za pomoc w leczeniu od Teresy S.

lek. med. Agnieszka Dahlke-Kubik

CMD, Chirurg ogólny

01-838 Żoliborz, Warszawa

Cudowna Pani Doktor! Nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim nastawiona na wysłuchanie pacjenta i kreatywne znalezienie rozwiązania. Byłam tak zdenerwowana przed wizytą, że myślałam, że zemdleję, a po 0,5 godziny wychodziłam uśmiechnięta od ucha do ucha :)

Opinia dodana przez: Anna

01-838 Żoliborz, Warszawa

Pani dr bardzo rzeczowa, konkretna, z dobrym podejściem do dzieci. Do tego podczas wizyty była bardzo miła i uprzejma. Poza tym trzeba przyznać, że wzbudza zaufanie. Polecam.

Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Agnieszka Łuczak

CMD, Hematolog

01-838 Żoliborz, Warszawa

Doktor Łuczak to najwspanialszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest niesłychanie profesjonalna, zawsze trafia z diagnozą, przepisuje trafione leki. Przede wszystkim jednak dokładnie słucha pacjenta – każdemu poświęca tyle czasu, ile ten potrzebuje, niezależnie od obowiązujących w przychodniach standardów. Doktor Łuczak zawsze chętnie i cierpliwie odpowiada też na pytania, choćby były ich setki, i dokładnie wyjaśnia pacjentowi, na czym będzie polegać leczenie oraz co mogło być przyczyną zachorowania. Nigdy nie zostawia pacjenta w potrzebie – przyjmie każdego, kto o to prosi, choć numerki do niej rozchodzą się jak świeże bułeczki. Przez dwa miesiące tułałam się od lekarza do lekarza, leżałam w kilku szpitalach, gdzie nikt nie potrafił mnie zdiagnozować – i to dopiero doktor Łuczak wysłuchała mnie, poświęciła mi czas i zasugerowała depresję (co wkrótce potem potwierdziło się u psychiatry), dzięki czemu oszczędziła mi kolejnych miesięcy niepewności i cierpienia oraz doprowadziła do szybkiego rozpoczęcia skutecznego leczenia. To również do niej biegam z każdą moją infekcją, bo wiem, że wyleczy mnie szybko i bezpiecznie oraz potraktuje mnie z szacunkiem i troską. Uważam, że mam niewiarygodne szczęście, że trafiłam na takiego lekarza i każdemu życzę tego samego. Doktor Łuczak przywraca wiarę w sens płacenia składek na NFZ :)

Opinia dodana przez: Karolina

01-838 Żoliborz, Warszawa

Bardzo kompetentny i uprzejmy specjalista. Delikatny w wykonywaniu badań, szczegółowo tłumaczy chorobę i kieruje na niezbędne badania. Polecam.

Opinia dodana przez: Gosia

01-838 Żoliborz, Warszawa

Pani Doktor nie dość, że jest uprzejma, to jeszcze kompetentna - co dzisiaj jest rzadkością. Po 3-latach poszukiwań choroby u syna dopiero dr Kucharczyk go zdiagnozowała. Dodatkowo zleciła badania mnie i okazało się , że również jestem chora na to samo. Czujność Pani Doktor zapobiegła wielu chorobom towarzyszącym celiakii, która jest bardzo groźna dla spożywających gluten. Pani Doktor - Kochamy Panią!

Opinia dodana przez: Magda

01-838 Żoliborz, Warszawa

fachowo bez nudzenia. Przedstawiono dokładny opis działania leków oraz problemu zdrowotnego

01-838 Żoliborz, Warszawa

Lekarz ten leczy mojego dziadka,jesteśmy zadowoleni z leczenia,dziadkowi poprawiły się wyniki,stan ogólny też lepszy,widać że lekarz robi co może.To miły człowiek,wcale nie jest opryskliwy,a jeżeli dla kogoś był to ostatecznie nie jest od tego żeby być przemiłym i głupio uśmiechać się do każdego wchodzącego pacjenta,jego zadaniem jest dobrze leczyć.I proszę zwrócić uwagę na siebie,jak czasami zachowujecie się w poczekalniach,przed gabinetem!