Huta

Marzena Staniec-Gajos

Lekarz rodzinny, Internista

“Centrum Medyczne-Nowa Huta” Sp. z o.o.

Bardzo kompetentna i mila Pani doktor. Zaraz na pierwszej wizycie dobrała mi prawidłowe leki a miałam z nimi wielki problem

Opinia dodana przez: Barbara

PRZYCHODNIA NA SKARPIE
NA SKARPIE NOWA HUTA

Pani Doktor słucha pacjenta i z rozwagą dobiera leczenie. Tłumaczy dokładnie w czym tkwi problem zdrowotny i stara się pomóc w jak najlepszy sposób. Poświęcają tyle uwagi,ile wymaga tego sytuacja,zawsze odpowiadając na pytania pacjenta. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Paulina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miejskie Centrum Stomatologii Nowa Huta
os. 2 Pułku Lotniczego 22
31-689 None

Do Doktor Szczygłowskiej chodzę od paru lat.Jest to lekarz złota rączka, z pełnym zaufaniem oddaję sie w jej ręce. Pani Doktor o złotym sercu, uśmiechnięta, uprzejma,sympatyczna, a co najważniejsze kompetentna, zawsze przyjmuje pacjentów jeśli ich ząb boli.
Ponad to Pani Ewa, która zapisuje pacjentów jest również życzliwie nastawiona do ludzi i zawsze pomocna w ustaleniu terminu.
Wizyta u dr Szczygłowskiej, nawet mimo bólu zęba, jest przyjemnością! Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Monika Hyla

Ortomed
Kraków, ul Lubicz 25

Może specjalistą jest dobrym, podobno najlepszym w małopolsce ale jak dla mnie jego podejście zostawia wiele do życzenia. W styczniu ubiegłego roku zostalem skierowany do szpitala im. Żeromskiego z zapaleniem stawu biodrowego lekarze stwierdzili że trzeba usunąć i tak też sie stało zapewniali że po 12 maksymalnie 14 tygodniach będę miał wstawioną endoprotezę na tym wszystko co dobre się kończy. Następnie do kontroli co 6 tygodni i tak do września. We wrześniu wreszcie doszla do skutku moja wyczekiwana alloplastyka. Po operacji lekarz powiedział że przeprasza ale operacja się nie udała, był płyn w stawie i odstąpiono od wszczepienia. Następnie zostałem skierowany do Wrocławia na oddział angiologiczny. Stamtąd wypisali mnie z wpisem w karcie informacyjnej że nie widzą przeciwwskazań do wszczepienia stawu. W grudniu na wizycie w szpitalu Żeromskiego ten wybitny specjalista kazał przepisać mi maść i ogólnodostępne tabletki na poprawę krążenia i znowu żeby zgłosić się 15 lutego z zapewnieniem ze później maksymalnie 2 tyg i będzie operacja. Zgłosiłem się w lutym a tu zamiast operacji mówi o jakiejś trzymiesięcznej karencji i wtedy zapytałem niech mi pan profesor wytłumaczy po co? A on na to że takie są procedury i że jeśli nie pasuje mi leczenie to proszę sobie zmienić placówkę. Na wizycie początkiem marca poinformował mnie że nie wszczepią mi endoprotezy i że jedyną placówką w Polsce jest szpital w Otwocku. Wypisał mi skierowanie i się ze mną pożegnał. Tak pozbył się problemu, nawet nie wysilił się żeby zadzwonić tam do jakiegoś specjalisty. To ja sam w internecie znalazłem ordynatora w Otwocku. Umówiłem się na prywatną wizytę, na tej wizycie dowiedziałem się że nie jestem pierwszą osobą którą pan Dutka odsyła do nich w ten sposób. Teraz wiem że pan Dutka nie jest najlepszym w Polsce. Najlepsi mierzą się z trudnościami a nie zostawiają z kwitkiem i radź sobie. Gdzie jest sumienie? Na koniec dodam że pani pielęgniarka w pokoju nr 14 zapytała mnie czy byłem na prywatnej wizycie u prof. Dutki a ja że nie, odpowiedziała tylko aha. Czyli wniosek "jak nie posmarujesz to nie pojedziesz". Lekarz dla bogatych a nie z powołania.

Opinia dodana przez: Adam

Huta Katowice

41-303 Dąbrowa Górnicza

To, że ta lekarka pracuję to cud, chamskie obycie, zero kultury, nie wie co się do niej mówi, obraża pacjenta, fatalny wywiad i komunikacja. Nie konsultuje leczenia z pacjentem i na siłę przepisuje leki. Nie polecam i radzę innym unikać jej na kilometr. Bardzo źle i lekceważąco traktuje pacjenta, dziwie się że taka osoba może wykonywać zawód zaufania społecznego. NIE POLECAM!!!!!

ulica Stara Huta 28E
32-500 Chrzanów