Łódzkie Chirurg Szczękowo Twarzowy

- 22 lekarzy

I Klinika Urologii
Łódź, ul.Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz , wspaniały człowiek o wysokiej kulturze osobistej widzący w pacjencie cierpiącego człowieka , profesor przez duże P. Wdzięczny pacjent też lekarz .
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Rzgowska 64/20
93-172 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
wybitny specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i "pan doktor z reklamy" , ja miałem tylko przyjemność ( tak przyjemność mimo że u innych to mało przyjemne) wyrwać u doktora kilka zębów, w gabinecie panuje opinia że wyrwał ich kilka wiader i nikt w Polsce nie robi tego lepiej .. ale to tylko drobny zabieg , w bardziej skomplikowanych jest jeszcze lapszy
Opinia dodana przez: Anonim
+4 więcej

Gabinet
Piotrkowska 182 lok. 473
90-368 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam lekarza wszystkim. Dość ciężki zabieg ekstrakcji zęba mądrości wykonany profesjonalnie bez zbędnej paniki itp. Podejście do pacjenta pierwsza klasa.
Opinia dodana przez: Rafał

prof. dr hab. n. med. Marcin Kozakiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

liczba opinii: 1

+1 więcej

Szpital Św.Rodziny
łódź
Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Z panem Prof. spotkałem się po raz pierwszy rok temu ,kiedy nie mogłem uzyskać pomocy w mojej rodzimej Śl.Ak.Med.Podejście tego człowieka do mnie było niespotykanie miłe i kulturalne.Przedstawił rzeczowo problem choroby,ustalił plan leczenia farmakologicznego i chirurgicznego. Po 12 dniach leczenia ikontroli zostałem wypisany z odpowiednimi zaleceniami.
Do dziś jest dobrze! Dziękuję Panie Profesorze . EŁ.
Opinia dodana przez: Anonim

Bogna Zielińska

Chirurg szczękowo twarzowy

liczba opinii: 3

Gabinet

Łódź

Średnia ocen: 4,9/5
Chirurg najwyższej klasy, specjalista na najwyższym poziomie i to w państwowej placówce. Polecić mogę cały odział chirurgi twarzowo-szczękowej w szpitalu Barlickim. Chirurdzy tam mają złote ręce.
Opinia dodana przez: Natalish

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Średnia ocen: 4,7/5
Dla mnie świetna Pani doktor, trzy godziny temu usuwala mi 8 górna, która miała zapalenie.Potwornie się bałam bólu, Pani doktor widząc to,zagadywala mnie jak mogła i cierpliwie tłumaczyła, że nie będzie bolało.I miała stu procentowa rację!Sekunda i zęba nie było: )) byłam w szoku że już po wszystkim i powiedziała prawdę- zero bólu podczas rwania i teraz kiedy znieczulenie przestało działać: ))Polecam Panią Doktor i bardzo DZIĘKUJĘ za pomoc: ))
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Jolanta Kollar

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

liczba opinii: 15

HOR-BA-DENT
ul. Piłsudskiego 52
90-330 Łódź

Średnia ocen: 4,7/5
Pani Doktor usuneła mi zęba ósemke bardzo fachowo i bezboleśnie . Polecam każdemu .Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Wiesław

Przychodnia Stomatologiczna
Przełajowa 6
94-044 Łódź

Średnia ocen: 4,7/5
Najlepszy Lekarz na świetnie usuwałam już trzecią ósemkę u Pana doktora i wszystko świetnie się goi zero opuchlizny i krwawienia. Lekarz bardzo uczciwy i kompetentny. Cena usług też super. POLECAM!
Opinia dodana przez: Beata

Gabinet
Tatrzańska 21
93-219 Łódź

Średnia ocen: 3,5/5
Nie polecam leczyłem się bardzo długo ok 16 lat w chwili obecnej okazuje się że co najmniej 2 zęby leczone kanałowo nie zostały wyleczone dokładnie i muszę je leczyć od nowa oczywiście w jednym zębie będę musiał zniszczyć wkład i koronę aby się dostać do kanału. Ponieważ pani doktor poradziła aby szukać innego stomatologa , więc zgłaszam sprawę do rzecznika praw pacjenta , do rzecznika praw konsumenta jeżeli będzie trzeba ...
Opinia dodana przez: N/a

Stefan Miller

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Gabinet

Łódź

Średnia ocen: 2,8/5
Niestety już zakończył praktykę i bardzo żałuję.
Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat