Łódzkie Chirurg Szczękowo Twarzowy

USG, RTG

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Z całego serca polecam Panią doktor. Bardzo sympatyczna i kulturalna osoba. Na zabieg poszłam bardzo zestresowana. Pani doktor wszystko mi wyjaśniła a podczas zabiegu próbowała mnie zrelaksować. To dzięki niej oraz jej asystentce dałam radę się uspokoić. Powiem szczerze, że panicznie boję się dentystów a na zabieg usuwania ósemki wybrałam się po długim zwlekaniu. Jednak, gdybym trafiała tylko na takich dentystów, jak Pani Anna to na pewno by było o ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Jolanta Kollar

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

HOR-BA-DENT
ul. Piłsudskiego 52
90-330 Łódź

Pani Doktor usuneła mi zęba ósemke bardzo fachowo i bezboleśnie . Polecam każdemu .Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Maciej Świder

Przychodnia Stomatologiczna
Przełajowa 6
94-044 Łódź

Najlepszy Lekarz na świetnie usuwałam już trzecią ósemkę u Pana doktora i wszystko świetnie się goi zero opuchlizny i krwawienia. Lekarz bardzo uczciwy i kompetentny. Cena usług też super. POLECAM!
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Marek Raab

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Łask

Bardzo dobry lekarz, usuwał mi kamień ślinianki podrzuchwowej, świetna robota, miły, uprzejmy. Jako jedyny zainteresował się moja dolegliwością tak jak trzeba. Polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Przemek

dr n. med. Joanna Grodecka

Tatrzańska 21
93-219 Łódź

Nie polecam leczyłem się bardzo długo ok 16 lat w chwili obecnej okazuje się że co najmniej 2 zęby leczone kanałowo nie zostały wyleczone dokładnie i muszę je leczyć od nowa oczywiście w jednym zębie będę musiał zniszczyć wkład i koronę aby się dostać do kanału. Ponieważ pani doktor poradziła aby szukać innego stomatologa , więc zgłaszam sprawę do rzecznika praw pacjenta , do rzecznika praw konsumenta jeżeli będzie trzeba ...
Opinia dodana przez: N/a

Bogna Zielińska

Łódź

Chirurg najwyższej klasy, specjalista na najwyższym poziomie i to w państwowej placówce. Polecić mogę cały odział chirurgi twarzowo-szczękowej w szpitalu Barlickim. Chirurdzy tam mają złote ręce.
Opinia dodana przez: Natalish

Krzysztof Krasuski

Chirurg urazowy, Chirurg transplantolog

zus

Łódź

miałam badanie w ZUS, mam bardzo pozytywną opinię o nim , nie tylko o lekarzu ,ale o czlowieku,jestem mu
bardzo wdzięczna,Zofia

Stefan Miller

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Łódź

Niestety już zakończył praktykę i bardzo żałuję.

prof. dr hab. n. med. Marcin Kozakiwicz

I Klinika Urologii
Łódź, ul.Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Wspaniały lekarz , wspaniały człowiek o wysokiej kulturze osobistej widzący w pacjencie cierpiącego człowieka , profesor przez duże P. Wdzięczny pacjent też lekarz .

dr n. med. Jerzy Foczpański

Rzgowska 64/20
93-172 Łódź

wybitny specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i "pan doktor z reklamy" , ja miałem tylko przyjemność ( tak przyjemność mimo że u innych to mało przyjemne) wyrwać u doktora kilka zębów, w gabinecie panuje opinia że wyrwał ich kilka wiader i nikt w Polsce nie robi tego lepiej .. ale to tylko drobny zabieg , w bardziej skomplikowanych jest jeszcze lapszy