Chirurg Szczękowo Twarzowy

ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Krajmed
WAŁBRZYSKA 11, C.H.LAND

Jako lekarz wspaniały fachowiec, a jako człowiek cudowna osoba. Uwielbiam takich ludzi. Duży plus za poczucie humoru!;-) Bardzo dziękuję za opiekę Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Maciej Nowiński

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Katowice

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ ...

Janina Stefaniak

Stomatolog, Protetyk

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.
Opinia dodana przez: Chaos

Kraków

Jestem b. zadowolona!!! polecam to mądry człowiek!

Białystok

Jest to najlepszy dentysta na świecie i w tych słowach nie ma ani grama przesady.
Po wizycie u pana doktora żal mi było opuszczać gabinet - i pisze to osoba która ze strachu przed wiertłem od ponad 10 lat nie była u dentysty.
Pan Jakub jest niesamowicie kompetentny - w klika sekund od rozpoczęcia oględzin poprawił błędną diagnozę poprzedniej dentystki, która niepotrzebnie męczyła mnie przez ubiegłe 2 tygodnie. ...

ulica Głogowska 107/109
60-266 Poznań

Bardzo miły i rzeczowy stomatolog. Poleciła mi go moja szwagierka i lepiej trafić nie mogłam. U dr Allecou miałam leczenie kanałowe i wstawiany implant i naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko miałam wyjaśnione, zawsze znałam cenę, nigdy nie było żadnego nieporozumienia. Mogę polecić.
Opinia dodana przez: Magda

Barbara Drobniewska nowicka

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4
62-800 Kalisz

Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś p. Drobniewska była ordynatorem chirurgii szczękowo-twarzowej w Kaliszu. Wtedy właśnie pod jej okiem przechodziłem dość poważny zabieg. Zawsze była bardzo uprzejma, a przy tym rzeczowa, dokładna. Ma opinię świetnego fachowca.

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Zgadzam się , profesjonalista. zna się na swojej pracy jak nikt;) miałam pęknięty oczodół , jestem rok po zabiegu i naprawdę nie myślalam że bedzie az tak dobrze.
Opinia dodana przez: ania

dr Wioletta Kwiecińska

RTG, Stomatolog dziecięcy

Dobry Dentysta
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Bardzo przyjemny gabinet - taka domowa atmosfera. Polecam dr Wiolettę , bo uratowała mi 4 przenie dolne siekacze. Po prostu zaczęły się ruszać. Okazało się że mam paradontozę. Przeszłam dwa specjalistyczne zabiegi i zęby tzrymają się bardzo ładnie. Jesem bardzo zadowolona z Vitadent.
Anna D.