Chirurg Szczękowo Twarzowy

- 181 lekarzy

lek. dent. Piotr Hudała

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

liczba opinii: 1

RODENTIA

None

Średnia ocen: 5,0/5
lekarz godny polecenia na 200%,uczciwy! uprzejmy,plomby trzymają się długimi latami-))))) profesjonalizm w kazdym calu
Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Piotr Raginia

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

liczba opinii: 1

+3 więcej

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

Średnia ocen: 5,0/5
myślałem że tacy dentyści nie istnieją. godny polecenia , zwłaszcza w przypadkach beznadziejnych . sprawia że następnym razem niczego się nie boisz .
Opinia dodana przez: dariusz

I Klinika Urologii
Łódź, ul.Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz , wspaniały człowiek o wysokiej kulturze osobistej widzący w pacjencie cierpiącego człowieka , profesor przez duże P. Wdzięczny pacjent też lekarz .
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Średnia ocen: 5,0/5
07.11w Opolu miałem usuwaną ósemkę z zakładaniem szwów. Super podejście do pacjenta.... profesjonalne wyjaśnienie zabiegu, bezboleśnie i na wesoło. Takiego chirurga jak Pan Michał ze świeczką szukać. Polecam każdemu, kto boi się takich zabiegów :)
Opinia dodana przez: Wojciech Niewiadomski
+1 więcej

Gabinet
ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem pacjentką Pana Doktora od kilku lat. Wykonywał u mnie resekcje, usuwał ósemki oraz zakładał implant. Wszystko odbywało się w bardzo profesjonalnej oraz przyjaznej atmosferze. Za każdym razem czułam, że Pan Doktor poświęca mi 100% uwagi. Za każdym razem NIC nie bolało. Pan Doktor cierpliwie wszystko tłumaczy a do tego ma niesamowite poczucie humoru, które zawsze sprawiało, że wcale się nie denerwowałam. Bardzo dziękuję Panie Doktorze! A.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ulica Wolności 292
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz jak najbardziej godny polecenia!!! Usuwanie ósemek, szybko i sprawnie - widać duże doświadczenie pani doktor. Kompetentna z rzeczowym podejściem do pacjenta:)
Opinia dodana przez: patrio
+4 więcej

Gabinet
Piotrkowska 182 lok. 473
90-368 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam lekarza wszystkim. Dość ciężki zabieg ekstrakcji zęba mądrości wykonany profesjonalnie bez zbędnej paniki itp. Podejście do pacjenta pierwsza klasa.
Opinia dodana przez: Rafał

Gabinet
Rzgowska 64/20
93-172 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
wybitny specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i "pan doktor z reklamy" , ja miałem tylko przyjemność ( tak przyjemność mimo że u innych to mało przyjemne) wyrwać u doktora kilka zębów, w gabinecie panuje opinia że wyrwał ich kilka wiader i nikt w Polsce nie robi tego lepiej .. ale to tylko drobny zabieg , w bardziej skomplikowanych jest jeszcze lapszy
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
ulica Powstańców Śląskich 191/30
53-138 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry specjalista chirurg szczękowy-lekarz stomatolog. Po urazie(upadku z rowera) miałem wybite dwa zęby przednie. Doktor w gabinecie zreimplantował mi te zęby (w takiej pozycji jaką miałem przed urazem) z zachowaniem żywotności tych zębów. Po usunięciu szyn stabilizujących zęby i sprawdzeniu żywotności tych zębów okazało się ,że zabieg z powodzeniem się udało. Dlatego jestem mu wdzięczy i mogę się mile uśmiechać.Polecam doktora moim znajomym w razie potrzeby.
Opinia dodana przez: Andrzej

prof. dr hab. n. med. Marcin Kozakiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

liczba opinii: 1

+1 więcej

Szpital Św.Rodziny
łódź
Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Z panem Prof. spotkałem się po raz pierwszy rok temu ,kiedy nie mogłem uzyskać pomocy w mojej rodzimej Śl.Ak.Med.Podejście tego człowieka do mnie było niespotykanie miłe i kulturalne.Przedstawił rzeczowo problem choroby,ustalił plan leczenia farmakologicznego i chirurgicznego. Po 12 dniach leczenia ikontroli zostałem wypisany z odpowiednimi zaleceniami.
Do dziś jest dobrze! Dziękuję Panie Profesorze . EŁ.
Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat