Chirurg Szczękowo Twarzowy

dr Jerzy Maszewski

Prywatny Gabinet

86-300 Grudziądz

Profesjonalista. Bardzo miłe podejście . Zabieg przeprowadzony perfekcyjnie . Bardzo polecam dla tych którzy boją się dentysty.

ulica Ogrody 23/167
85-870 Bydgoszcz

Dr Marcin Perczak wraz z Zona dr Aleksadra Perczak sa stomatologami z powołania.pomimo napiętego czasu pracy poświęcili swój prywatny czas na analizę sytuacji szczekowo-zgryzowej córki -powypadkowej,rozważaja rożne metody leczenia.konsultowali sie ze specjalistami z zagranicy, sprawa jest skomplikowana i wymaga czasu .pelen profesjonalizm i podejście do małego dziecka.Pani doktor jedyna Wielka ,ktora nie zostawiła mojego dziecka na pastwę losu po wyjściu ze szpitala z chirurgii szczękowej .bardzo dziekujemy i polecamy tym ...
Opinia dodana przez: Iga

Bruzdowa 97/1

Bardzo polecam tego lekarza. Bezproblemowo umawiałam się na wizyty, doktor wszystko dokładnie wytłuamczył, zawsze uśmiechnięty i przyjazny. Bardzo dba o pacjenta, często pyta czy wszystko w porządku, czy dobrze się czuję itp., dobro pacjenta jest najważniejsze. Ogromny profesjonalizm, wyjęcie dwóch ósemek zajęło kilka minut.
Nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Aneta Zalewska

Wasilków

Dziekuje. Profesjonalistka na 100%. Juz sie umawiam na nastepna wizyte we wrzesniu.Polesam kazdemu kto ma stracha przed dentysta.
Opinia dodana przez: Bogdan

Marek Rybicki

Pruszków

jeżeli chodzi o implanty fachowiec jakich mało. kolejka dluga, ale warto. polecam serdecznie każdemu.
Opinia dodana przez: Malec J

Paweł Szczurowski

Kluczborska 31/56
Kraków

FENOMENALNY lekarz! Zdecydowanie najlepszy fachowiec na jakiego tylko mogłam trafić. Zęby usuwa niemal niezauważalnie, a na następny dzień po zabiegu ból jest minimalny i żadnych opuchnięć. W dodatku Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i budzi zaufanie, ma w sobie spokój, który udziela się pacjentowi (do tej pory przed wejściem do gabinetu dentystycznego miałam napady histerii, do Pana doktora wchodzę z uśmiechem, bo wiem, że krzywdy mi nie zrobi). Jeżeli ktoś ...
Opinia dodana przez: Maria

Sosnowa 26
61-428 Poznań

Ósemka w położeniu poprzecznym, uciskająca siódemkę. Rwanie w 100% bezbolesne i jestem w szoku jak sprawnie Panu doktorowi to poszło. Znieczulenie, przygotowanie zęba i DWA ruchy, po czym ząb w całości wyrwany. Najlepszy specjalista jakiego spotkałem i polecam każdemu. Wklejam tę opinię wszędzie, żeby ludzie mogli oddać się w dobre ręce ze swoim uzębieniem.
Opinia dodana przez: MKP

dr n. med. Jerzy Kochan

Remedium

Bydgoszcz

Dla doktora nie ma skomplikowanych zabiegów :) Jak do chirurga szczękowo twarzowego to tylko do tego pana doktora.

lek. dent. Ewa Ręcka

Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Na Rotmance"
Sosnowa 52
83-010 Dodatki Pomorskie, Bolesław

Usuwanie częściowo zatrzymanej ósemki było naprawdę bezbolesne , trwało 20 min. Nie wsytąpił ból nawet po zejściu znieczulania, nie wystąpił siniak, szczękościsk ani nic z podobnych rzeczy jak chociażby opuchlizna.Wszystkie bzdury , których naczytałam się na forach i wszystkie filmiki na YTB, to bzdura. absolutnie polecam. PANI EWO JEST PANI KOCHANA!!!!

dr Włodzimierz Kwieciński

RTG, Stomatolog dziecięcy

Vitadent
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Właśnie byłam na wizycie u dr Kwiecińskiej. Przyjemne traktowanie człowieka z problemem - Pani doktor rozumie że można się bać i obawiać się bólu. Ma ciepłe podejście do klienta. Oczywiście nie bolało i pewnie niedługo umówię sie następny raz. Pozdrówka dl wszystkich. Kalina R