Chirurg Szczękowo Twarzowy W Okolicach Oborniki Śląskie

Wolny termin: 25 Lip o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Rafał Nowak

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Po pierwszych konsultacjach u dr byłam przerażona. Oschłe podejście, na pytanie w stylu a pani z czym przyszła, sama nie wiedziałam gdzie trafiłam i z kim mam rozmawiać. Byłam przygotowana ortodontycznie do zabiegu (modele ladnie się składały) a rzekomy dr zaglądnął w mój zgryz jakby niedowierzał że w ogóle mam wadę - ostatecznie ustalił termin, stwierdzając coś w stylu że będzie przeszczęśliwy jak mnie zoperuje - a co ja "królik doświadczalny" jestem. Kolejno ortodonta jak się dowiedział co i jak, zdziwił się że taki zabieg ustalono - a ja zgupiałam - wręcz wybito mnie z rytmu, czekałam na ten termin długi czas. Po rozmowie ustaliliśmy że powinnam udać się na prywatne konsultacje i wyjaśnić sprawę, a po tym zaczęło się pieklo. Choć dr prywatnie do rany przyłóż, może w szpitalu był zmęczony i stąd odczucie oschlości, a tu spokojnie przyjął moje prośby i niepokoje. Ostatecznie zmieniałam jednak miejsce zbiegu i ortodontę, bo sytuacja stała się zbyt zagmatwana. Operowana będę z przyczyn wady zgryzu a nie wmówionych mi kompleksów i dążenia do m.in. powiększenia ust.

Opinia dodana przez: monia
Wolny termin: 27 Lip o 09:00. Sprawdź inny.

lek. stom. Karol Borkowski

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

ulica Powstańców Śląskich 191/30
53-138 Wrocław

Bardzo dobry specjalista chirurg szczękowy-lekarz stomatolog. Po urazie(upadku z rowera) miałem wybite dwa zęby przednie. Doktor w gabinecie zreimplantował mi te zęby (w takiej pozycji jaką miałem przed urazem) z zachowaniem żywotności tych zębów. Po usunięciu szyn stabilizujących zęby i sprawdzeniu żywotności tych zębów okazało się ,że zabieg z powodzeniem się udało. Dlatego jestem mu wdzięczy i mogę się mile uśmiechać.Polecam doktora moim znajomym w razie potrzeby.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Krzysztof Pakulski

Laryngolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
ul. Kostrzyńska 25
52-320 Wrocław

Namiar na Pana Krzysztofa miałam z internetu.Przeczytałam opinię o nim i zdecydowałam się wyrwać u niego 2 ósemki.Wszyscy pisali,że wyrywanie zębów u Pana Doktora trwa kilka minut.Szczerze mówiąc trochę nie dowierzałam ale postanowiłam to sprawdzić.Okazało się,że te opinie nie były ani trochę przesadzone.U mnie cała wizyta trwała może 7 minut.Po samym zabiegu jak i następnego dnia nie odczuwałam żadnego bólu,ani też nie miałam opuchlizny.Miałam przygotowane tabletki przeciwbólowe ale nie było potrzeby ich używać.W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera,a lekarzy z takim podejściem do pacjenta już się nie spotyka.Sama jestem na siebie zła,że przed tą wizytą straciłam tyle niepotrzebnych nerwów.Także wszystkim,którzy nie wiedzą jakiego chirurga wybrać polecam Pana Krzysztofa.Cena 600 zł.

Hajsam Nieznane

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Żmigród

najlepszy stomatolog u jakiegokolwiek w zyciu bylam!

najlepszy stomatolog u jakiegokolwiek w zyciu bylam!

dr Wojciech Pawlak

Chirurg szczękowo twarzowy

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Jeżeli ktoś uważa ze dr.Pawlak niema kompetencji to ma coś nie tak pod kopułka. Bardzo polecam i bardzo dziękuje Pozdrawiam

Opinia dodana przez: KarolinaBosnia

Klaudiusz Łuczak