Chirurg Szczękowo Twarzowy W Okolicach Ożarów Mazowiecki

Wolny termin: 24 Lip o 11:00. Sprawdź inny.

dr Andrzej Brudnicki

Stomatolog, Protetyk

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam,

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest zawsze bardzo miły :) polecam! pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paulina
Wolny termin: 24 Lip o 11:30. Sprawdź inny.
Chirurg szczękowo twarzowy Warszawa prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała nam jak zamierza zrobić operację. Ostrzegła, że istnieje możliwość, że nie w pełni uda się zlikwidować wadę, ale zdecydowaliśmy się. Dzisiaj mijają 3 lata od operacji, a my jesteśmy szczęśliwi że się odbyła. Wszystko jest w porządku, a i blizn na buzi córki po dodatkowej dermabrazji praktycznie nie widać. Super lekarz, super szpital. Pięć gwiazdek to za mało.
Szczęśliwi rodzice

Opinia dodana przez: Maria

Krajmed
WAŁBRZYSKA 11, C.H.LAND

Jako lekarz wspaniały fachowiec, a jako człowiek cudowna osoba. Uwielbiam takich ludzi. Duży plus za poczucie humoru!;-) Bardzo dziękuję za opiekę Panie Doktorze!

Opinia dodana przez: Lidia
Chirurg szczękowo twarzowy Warszawa dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Wola, Warszawa

Doskonały specjalista. Skomplikowane leczenie implanty, ortodoncja + problemy z żuchwą - zapowiadało się na długie i kosztowne leczenie. A w Dental White pod opieką Pana doktora wszystko skończyło się szybko, sprawnie i nie było tak strasznie jak zapowiadane mi w innych klinikach. Jestem wdzięczna. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

dr Wioletta Kwiecińska

RTG, Stomatolog dziecięcy

Dobry Dentysta
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Bardzo przyjemny gabinet - taka domowa atmosfera. Polecam dr Wiolettę , bo uratowała mi 4 przenie dolne siekacze. Po prostu zaczęły się ruszać. Okazało się że mam paradontozę. Przeszłam dwa specjalistyczne zabiegi i zęby tzrymają się bardzo ładnie. Jesem bardzo zadowolona z Vitadent.
Anna D.

Anna D.

Bruzdowa 97/1

Bardzo polecam tego lekarza. Bezproblemowo umawiałam się na wizyty, doktor wszystko dokładnie wytłuamczył, zawsze uśmiechnięty i przyjazny. Bardzo dba o pacjenta, często pyta czy wszystko w porządku, czy dobrze się czuję itp., dobro pacjenta jest najważniejsze. Ogromny profesjonalizm, wyjęcie dwóch ósemek zajęło kilka minut.
Nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze polecam.

Nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

Marek Rybicki

Pruszków

jeżeli chodzi o implanty fachowiec jakich mało. kolejka dluga, ale warto. polecam serdecznie każdemu.

Opinia dodana przez: Malec J

dr Włodzimierz Kwieciński

RTG, Stomatolog dziecięcy

Vitadent
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Właśnie byłam na wizycie u dr Kwiecińskiej. Przyjemne traktowanie człowieka z problemem - Pani doktor rozumie że można się bać i obawiać się bólu. Ma ciepłe podejście do klienta. Oczywiście nie bolało i pewnie niedługo umówię sie następny raz. Pozdrówka dl wszystkich. Kalina R

dr n. med. Paweł Zawadzki

Dentis
ul. Bukowińska 22A lok. 4u, 02-703 Warszawa

Doskonały specjalista jako lekarz, i uczciwy jako człowiek. Trafiłam do niego (po wizycie w Przychodni Publicznej ze swoim problemem) przekonana, że mogę być poważnie chora onkologicznie. Lekarz uspokoił mnie bardzo. Przede wszystkim zbadał dokładnie, w odróżnieniu od lekarki z przychodni. Obecnie jestem po zabiegu. I wszystko jest dobrze. Mogę go zatem polecić jako doskonałego chirurga twarzowo-szczękowego.

Urszuli 7a

Dowiedziałam się o dr-rze pocztą pantoflową; wśród moich znajomych ma dobrą opinie i u mnie od teraz też; może nie mam wielkiego rozeznania wśród dentystów ale mnie taki lekarz odpowiada; wie co robi i jest przekonywujący.

Opinia dodana przez: zuza2