Filtruj terminy

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Przychodnia Medvit Medi Partner
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Witam, ja natomiast nie jestem zadowolona z wizyty u lek. Rabińskiego (chociaż był bardzo miły). Miałam ekstrakcję zęba (do aparatu) i po zabiegu koszmarnie krwawiłam (aż do założenia opatrunku, czyli 19h). Gdy pytałam przed zabiegiem czy dr widział moje zdjęcie RTG zębów,
usłyszałam że nie ma takiej potrzeby. Po pokazaniu zęba usłyszałam, że to łatwy zabieg i nie będzie problemu.
Gdy następnego dnia przyszłam do dr - w czasie zakładania ...

Gdy następnego dnia przyszłam do dr - w czasie zakładania opatrunku wiele razy słyszałam, że to najprawdopodobniej dlatego, że mam słabą krzepliwość krwi, chociaż mówiłam że nigdy nie miałam z tym problemów. Miałam robione badania i wyniki są prawidłowe. Mam tylko nadzieję, że mój przypadek nauczy dr mniej rutynowo podchodzić do niektórych zabiegów. Pozdrawiam.

lek. dent. Michał Leśniewski

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Granitowa 30
05-500 Piaseczno

Chirurdzy szczękowo twarzowi w mieście Piaseczno