Pomorskie Chirurg Szczękowo Twarzowy

Wolny termin: jutro o 17:30. Sprawdź inny.
Chirurg szczękowo twarzowy Gdańsk dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.

Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Piotr Raginia

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

myślałem że tacy dentyści nie istnieją. godny polecenia , zwłaszcza w przypadkach beznadziejnych . sprawia że następnym razem niczego się nie boisz .

Opinia dodana przez: dariusz

dr Jerzy Maszewski

Prywatny Gabinet

86-300 Grudziądz

Profesjonalista. Bardzo miłe podejście . Zabieg przeprowadzony perfekcyjnie . Bardzo polecam dla tych którzy boją się dentysty.

ulica Ogrody 23/167
85-870 Bydgoszcz

Dr Marcin Perczak wraz z Zona dr Aleksadra Perczak sa stomatologami z powołania.pomimo napiętego czasu pracy poświęcili swój prywatny czas na analizę sytuacji szczekowo-zgryzowej córki -powypadkowej,rozważaja rożne metody leczenia.konsultowali sie ze specjalistami z zagranicy, sprawa jest skomplikowana i wymaga czasu .pelen profesjonalizm i podejście do małego dziecka.Pani doktor jedyna Wielka ,ktora nie zostawiła mojego dziecka na pastwę losu po wyjściu ze szpitala z chirurgii szczękowej .bardzo dziekujemy i polecamy tym ,którzy szukają człowieka specjalisty

Opinia dodana przez: Iga

dr n. med. Jerzy Kochan

Remedium

Bydgoszcz

Dla doktora nie ma skomplikowanych zabiegów :) Jak do chirurga szczękowo twarzowego to tylko do tego pana doktora.

lek. dent. Ewa Ręcka

Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Na Rotmance"
Sosnowa 52
83-010 Dodatki Pomorskie, Bolesław

Usuwanie częściowo zatrzymanej ósemki było naprawdę bezbolesne , trwało 20 min. Nie wsytąpił ból nawet po zejściu znieczulania, nie wystąpił siniak, szczękościsk ani nic z podobnych rzeczy jak chociażby opuchlizna.Wszystkie bzdury , których naczytałam się na forach i wszystkie filmiki na YTB, to bzdura. absolutnie polecam. PANI EWO JEST PANI KOCHANA!!!!

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Bardzo polecam. Korzystam z usług Pani Asi odkąd mieszkam w trójmieście czyli już jakieś 9lat i do nikogo innego bym nie poszłą. Lekarz z dużą empatią, cierpliwością i gotowością. Może nie należy do najtańszych, ale ceny mieszczą sie w granicach normalnośći. Do każdego pacjęta dr podchodzi indywidualnie, a pani Mariolka (pielegniarka) jest przeciepłą i uprzejmą osobą. To napewno moja dentystka, szkoda że nie znalazłam jeszcze lekarzy o innych specjalizacjach świadczących usługi na tym poziomie. Polecam
Alicja

Bluszczowa 4
87-100 Bielany, Toruń

Wspaniały fachowiec i człowiek. Zajął się mną profesjonalnie. Był bardzo miły i uprzejmy. Starał się mnie uspokoić. Pomógł mi naprawdę w trudnym przypadku. Polecam

Opinia dodana przez: Iwona

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Jaśminowa 7
87-100 Toruń

Zazwyczaj nie wystawiam opinii bo mi się nie chce :) Tym razem zrobię wyjątek: wyrywana ósemka dolna. wycinanie kości, piłowanie korony, dłutowanie... nic nie poczułem. żadnych powikłań a i cena za usługę "nie wzięta z kosmosu" polecam.

Opinia dodana przez: w

Nysa

Byłam pacjentką doktora Findzińskiego 3 razy: dwie ósemki na kasę chorych, podczas których byłam znieczulona komputerowo (znieczulenie jak i zabieg były bezbolesne) i jedna położona, za którą musiałam zapłacić (zabieg mimo iż skomplikowany, również był bezbolesny, a w cenie było naświetlanie laserem, co przyspieszyło gojenie się rany). Wyposażenie gabinetu robi wrażenie, panu doktorowi asystuje przemiły personel.
Gorąco polecam, rewelacja!

Opinia dodana przez: Kasia